Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Laktatory wasze opinie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Laktatory wasze opinie

    Tu gdzie mieszkam prawo przewiduje raptem 16 tygodni urlopu okoloporodowego.Zwykle kobiety korzystaja z niego juz na 4-6 tygodni przed planowanym terminem porodu, tak wiec wracaja do pracy, gdy maluszek ma jakies 3-4 miesiace.Wtedy odciaganie pokarmu w pracy jest konieczne. przysluguje jedna 20-minutowa pauza, jesli pracujesz wiecej niz 5 godzin dziennie. Reczny laktator nie sprawdza sie wiec, bo zanim odciagniesz z obu piersi, to pauza minie Mialam miniaturowy Medela na baterie, nie bylam wiec zalezna od obecnosci gniazdka w pomieszczeniu. Dyskretny, malutki, wygodny, no i co wazne, szybko sciagal.
    W domu jednak uzywalam na co dzien recznego Avent, latwiej wyregulowac sile ssania, choc fakt, ze skurcze w rece lapia po 20 minutach pompowania

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Laktatory wasze opinie

      Ja miałam laktator Aventa z silniczkiem ale często korzystałam z ręcznego ( wystarczyło zdjąć silniczek)
      Polecam bo bardzo dobry ale drogi płaciłam ok 300zł

      Ale moja bratowa kupiła sobie ostatnio laktator Akuku




      i super sie sprawdza jest nawet lepszy według niej od aventa

      Skomentuj


        #18
        Odp: Laktatory wasze opinie

        Czy któraś z Was testowała może MAM? albo słyszała o nim? bo przymierzam się do zakupów i skłaniam się ku temu właśnie

        Skomentuj


          #19
          Odp: Laktatory wasze opinie

          ja mam taki i jestem mega zadowolona używam już miesiąc
          http://www.elmedico.pl/product-pol-4...CF310-12-.html
          do tego dokupilam butelke avent 250ml i 4 pojemniczki na mleko innej firmy babyone

          Skomentuj


            #20
            Odp: Laktatory wasze opinie

            ja miala mlaktator aventa i byla mzadowolona

            Skomentuj


              #21
              Odp: Laktatory wasze opinie

              Chyba elektryczny lepszy bo miałam gruszkowy i nie za bardzo.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Laktatory wasze opinie

                ja używlam laktatora recznego Lakta Plus. Ale wiem ze najlepiej odciagaja elektryczne jest to takze wygoda

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Laktatory wasze opinie

                  A ja polecam LOVI Prolactis. Długo mi służył i to w różnych sytuacjach.
                  Ma świetne funkcje, ssane wstępne stymulujące do wypływu mleka po czym faza ssania głębokiego. Dużo możliwości, świetna jakość elementów. Ściąga się z nim łatwo, szybko, dokładnie i bez bólu

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Laktatory wasze opinie

                    Używałam ręcznego medela, wydajny i poręcznny, byłam z niego bardzo zadowolona. Wolałam go nawet od wersji elektrycznej.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Laktatory wasze opinie

                      Napisane przez Davee Pokaż wiadomość
                      A ja polecam LOVI Prolactis. Długo mi służył i to w różnych sytuacjach.
                      Ma świetne funkcje, ssane wstępne stymulujące do wypływu mleka po czym faza ssania głębokiego. Dużo możliwości, świetna jakość elementów. Ściąga się z nim łatwo, szybko, dokładnie i bez bólu
                      ja też polecam z całego serca Lovi - używam go codziennie od paru ładnych miesięcy i nigdy mnie nie zawiódł troszku kosztuj, ale warto też udzielać się na stronie i forum lovi bo często dziewczyny są nagradzane nim za aktywność i pomocność na forum

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Laktatory wasze opinie

                        potwierdzam Lovi to dobre produkty, jśli chodzi o aktywność na tym forum, również to forum polecam, dużo cennych rad a jesli sama takie dajesz również redakcja się odwdzięcza.

                        Jaki laktator? jeśli do ściagania mleka to polecam dobry i polecany nie pierwszy lepszy.
                        Lovi miałam i wiem że jest to dobry sprzęt, jełsi szukasz laktatora który ułatwi się tylko przystawienie szkraba, wówczas można kupić najtańszy gruszkowy.

                        Pamietać warto ze początkowo mleka jest mało w piersiach ale jeśli będziemy karmić takiego 5 miesięcznego malucha to już ściąganie laktatorem ręcznym było by trudniejsze.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Laktatory wasze opinie

                          A ja drogie mamy, użyłam laktatora jeden raz, by sprawdzić czy działa. Mam swoją technikę i karmię już 5 mieś i nadal wszystko w porządku. Rano jak mam nadmiar w dwóch piersiach przystawiam na chwilę do jednej potem do drugiej piersi u automatycznie ciśnienie schodzi z dwóch piersi, potem w ciągu dnia sprawdzam dłonią która jest bardziej pełniejsza (twardsza) i daję tę obfitszą a na dobranoc jedną pierś odbijam dzieciątko i drugą podaję przy której zazwyczaj już przysypia.
                          "... Kobieta która ma rodzinę, nosi dwa imiona: 'mama' i 'kochanie'..."

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Laktatory wasze opinie

                            Napisane przez mimilkaaa Pokaż wiadomość
                            A ja drogie mamy, użyłam laktatora jeden raz, by sprawdzić czy działa. Mam swoją technikę i karmię już 5 mieś i nadal wszystko w porządku. Rano jak mam nadmiar w dwóch piersiach przystawiam na chwilę do jednej potem do drugiej piersi u automatycznie ciśnienie schodzi z dwóch piersi, potem w ciągu dnia sprawdzam dłonią która jest bardziej pełniejsza (twardsza) i daję tę obfitszą a na dobranoc jedną pierś odbijam dzieciątko i drugą podaję przy której zazwyczaj już przysypia.
                            gratulacje, ze karmisz i ze nie musisz uzywac tych cudenek pt. laktator ja niestety bylam zmuszona przejsc na taki system, a bardzo chcialam karmic Zosie mlekiem

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Laktatory wasze opinie

                              Raczej nie polecam ręcznego laktatora firmy Avent- u mnie bardzo słabo ściągał pokarm. Teraz kupiła bym sobie elektroniczny. Podobno dobre są z Medeli - ja się nie zdecydowałam bo był drogi. Tutaj macie ciekawy ranking:
                              http://www.sw-elzbieta.com/czy-warto-kupic-laktator/

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Laktatory wasze opinie

                                mikaa997 ja ściagałam ręcznym firmy avent pokarm przez jakies pare miesięcy i spokojnie dawał sobie radę tutaj jest moja opinia na jego temat Laktator ten zakupiłam zaraz po powrocie do domku - i dzięki niemu udało mi się rozkręcić laktację . Potem przez jakiś czas był nie używany i z konieczności musiałam karmić Córcie mleczkiem ściągniętym - i laktator się sprawdził w 100%, każdego dnia kilka razy dziennie ściągałam nim mleko - przez 9 miesięcy lakator jest wykonany z solidnego tworzywa, żaden element laktatora mimo częstego korzystania nie uległ zniszczeniu, łatwo laktator się myje i sterylizuje, łatwo się też go składa i rozkłada, można go kupić w bardzo atrakcyjnej cenie wraz z butelką, smoczkiem, kosmetyczką i kremem na obolałe brodawki - i tak naprawde co kobieta to inne odczucia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X