Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Który schemat?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Który schemat?

    Mam takie pytanko. Moją córeczkę (3,5 miesiąca) od początku karmię piersią. Niestety pokarmu nie mam tyle ile bym chciała i jedno karmienie to butelka i mleko modyfikowane. W takim wypadku karmię piersią, czy butelką? Który schemat wprowadzania nowych pokarmów stosować? Kiedy zaczynać wprowadzać nowości?
    Z góry dziękuję za odpowiedzi.

    #2
    Odp: Który schemat?

    Ja karmiłam 5 miesięcy piersią ale w nocy dawałam Oli mleko "nan "w buteleczkach, nie bawiłam się wprzygotowanie -nakręcałam smoczek i juz.A jak miała 6 miesięcy gotowałam grysik na krowim mleku albo robiłam kaszki.Kaszki są juz od 4 miesiąca,deserki soki.I tak po kolei według miesięcy .Jak moja corcia miała juz zęba podawałam juz jej stałe posiłki prze zemnie gotowane zupy,potrawki.Jestem z tych mam które nie karmią dziecka ksiązkowo tylko na instynkt.Według mnie 6 miesięczne dziecko powinno sprubować wszystkiego (oczywiście rozsądnie)moja Olkę nigdy nie bolał brzuch ani nie wymiotowala.
    Twój dzidzius jest jeszcze malutki ale powolutku mozesz wprowadzac musiki i soki-tylko moja rada-uwazaj z marchewką,co za duzo to nie zdrowo.I na początek słoiki -nie starte surowe warzywa, raczej gotowane.Mozesz sama przygotować marchewkę i jabłko.


    Skomentuj


      #3
      Odp: Który schemat?

      moim zdaniem masz duuza przewage piersi wiec jak karmione naturalnie,a to racja ze ksiazki to tylko podpowiedz i sama musisz wyczuc czy dziecko jest chetne do nowosci. moja zasada byla taka ze jak dziecko zaczelo mocno sie rwac do tego co my jemy to znaczy ze mozna probowac wprowadzac inne smaki.moje byly zupelnie inne w tej kwesti syn jak mial 5 miesiecy wciagal wszystko az do dna, a cora dopiero po 6 miesiacu zaczela cokolwiek przelykac, wiec sama wyczujesz czy jest juz gotowe

      Skomentuj


        #4
        Odp: Który schemat?

        polecam: http://www.jedzonkomalucha.pl/schemat-zywienia/

        Skomentuj

               
        Working...
        X