Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wyprawka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wyprawka

    Nie bardzo wiedziałam gdzie umieścić ten wątek...w ogłoszenia?kurcze raczej nie.
    Mam prośbę gorącą do mam chłopców i niekoniecznie tylko takich
    W związku z nieciekawą sytuacją mojej znajomej(28 tydzień ciązy) zwracam się do Was z prośbą o kontakt gdybyście np posiadały zbędne akcesoria dla dzieci na wyprawkę.
    Magda została porzucona przez swojego partnera i pozostawiona bez środków do życia(jest dość młodziutka, nie ma pracy a co za tym idzie nie stać jej na wyprawkę)
    W tej chwili z pomocą znajomych udało nam się uzbierać dla niej trochę mebli, lodówkę, pralkę i telewizor.
    Mam dla niej trochę ciuszków, laktator i podgrzewacz ale wiem że brakuje jej do wyposażenia łóżeczka.

    Czy nie znalazła by się jakaś dobra dusza z takim niechcianym już mebelkiem?
    Szukam kogoś ze Śląska kto mógłby nas wesprzeć w kompletowaniu wyprawki dla małego Franka.

    Z góry dziękuje jeśli któraś z Was chciałaby oddać dla innego dziecka swoje łóżeczko(gdyby nie wiek mojej Nadii oddałabym swoje.....ale jeszcze niestety musi nam trochę posłużyc)

    Pozdrawiam
    MamaNaEtacie



    #2
    Odp: Wyprawka

    Co za potworność! Sklep się reklamuje pod postem mówiącym o tym, że młoda mama nie ma ŚRODKÓW, żeby KUPIĆ elementy wyprawki!!!

    Skomentuj


      #3
      Odp: Wyprawka

      magneszka, posty tamtej firmy zostały skasowane, a nick zbanowany. Będziemy wdzięczni za pomoc w wykrywaniu takich "kwiatków" i klikanie na "!" wykrzyknik przy spamowych wpisach, będzie nam łatwiej je odnaleźć.
      pozdrawiamy,
      Redakcja MamoToJa.pl

      Skomentuj


        #4
        Odp: Wyprawka

        no faktycznie trochę to przykre, że firmy chcą się reklamować na tego typu forach. z kultury mogli by chociaż zapoznać się z tematem wątku i dostosować swoją ofertę do danego wątku. Z resztą takie reklamowanie firm powinno być zabronione na tego typu forach, takie jest moje zdanie i myślę, że wiele matek mnie poprze, w końcu miały tu być wartościowe porady matek a nie sklep internetowy

        Skomentuj

               
        Working...
        X