Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

moje dziecko ma chyba przewlekłe zapalenie oskrzeli nie wiem co juz robic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    moje dziecko ma chyba przewlekłe zapalenie oskrzeli nie wiem co juz robic

    dziewczyny mam problem nie dawno temu moja 6miesieczna córka przeszła obturacyjne zapalenie oskrzeli dostała dwa antybiotyki bo pierwszy nie zadziałał teraz osłuchowo jest czysta ale ja cały czas nie zawsze ale nie raz czuje jak lekko jej gra na oskrzelach i cały czas osłuchowo czysta ma troche katarek kaszlu nie ma nie wiem czy czasami nie ma przewlekłego zapalenia oskrzeli nie doprowadzi to do tego ze nie wyleczymy tego druga sprawa jest taka iz córka ostatnio zachowuje sie tak jakby nie mogła usiedziec w jednym miejscu ale tylko wtedy gdy mam ja na kolanach nie spokojnie je wierci sie zesówa z kolan jak ja karmie moze ona ma robaki juz nie wiem co robic prosze dziewczyny odpiszcie bo nie wiem co robic
  •    
       

    #2
    Odp: moje dziecko ma chyba przewlekłe zapalenie oskrzeli nie wiem co juz robic

    Moja córka tez miała niedawno zapalenie oskrzeli... antybiotyk nie działał wogole ,mała dostała okropna biegunke ze az sie z niej lało.groziły nam zastrzyki ale pani doktor nam poleciła zebysmy dziecku zrobili inhalacje.byłam z nia az trzy razy gdzie sciagnieto nam cała rope i teraz jest wszystko ok...jesli tylko masz gdzie to proponuje Ci spróbuj inhalacji.
    <a<a

    Skomentuj


      #3
      Odp: moje dziecko ma chyba przewlekłe zapalenie oskrzeli nie wiem co juz robic

      córka miała robione inchalacje z pulmikortu i atrowentu cos około miesiaca czasu i to nie wiele dało choroba przeszła jej po drugim antybiotyku ale ja cały czas słysze ze jej cos tam jezdi na oskrzelach prawde mówiac nie zawsze i słabo ale jednak prosze odpiszcie czy któras z mam miała tak z swojim dzieckiem

      Skomentuj


        #4
        Odp: moje dziecko ma chyba przewlekłe zapalenie oskrzeli nie wiem co juz robic

        Pierwszą rzeczą, którą powinnaś zrobić to udać się do alergologa.Apotem do pulmunologa dzieciecego. Twoja córka powinna mieć zrobione badanie IGE, IGE total oraz rtg klatki piersiowej.IGE nie jest do końca wiarygodne, ale pozwoli lekarzowi okreslić poziom ciał przecwalergicznych. Wszystko wskazuje na to, że dziecina ma alergię.
        Kup inhalator. Rób inhalacje z samej soli fizjologicznej.
        Przy obturacyjnym zapaleniu oskrzeli powinna być inhalacja z pulmicortu oraz berodualu. Berodual jest lekiem na obturacje.
        Twj pediatra powinien dać skierowanie do specjalisty.Jak nie da, idź prywatnie.
        Popytaj o badanie w kierunku mykoplazmy i kokluszu. Dzieci tak czesto chorujące powinny miec tozrobione.
        Nie przegrzewaj.Ubieraj jak siebie. Wiele mam w Polsce ma obsesję na punkcie unierania.Widzę mamy rozneglizowane a dzieci oburdane jak na mróz.
        Wywal z domu firanki, dywany, poduszki pierzowe.Kwiaty, bo to wylegarnia pleśni.
        Wiem jak trudno jest patrzec na chorobę dziecka. Przepłakałem wiele nocy, patrzyłem jak córka wymiotuje. Dziś ma 4 lata i po dwóch miesięcznych pobytach nad morzem nie choruje wcale. Ma astmę oskrzelową.
        Wyjazd nad morze jest wskazany. Teraz okolice Mierzei Wislanej, gdyż jest tam bardzo dużo morszczynu.
        Pozdrawiam.
        Grzesiek.:

        Skomentuj


          #5
          Odp: moje dziecko ma chyba przewlekłe zapalenie oskrzeli nie wiem co juz robic

          współczuje z takim maleństwem

          Skomentuj

                 
          Working...
          X