Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kosmetyki antycellulitowe a karmienie piersia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    kosmetyki antycellulitowe a karmienie piersia

    Hej,
    juz niedlugo bede rodzic i chcialabym zaczac 2 rzeczy: karmic dzidzie piersia i zaczac walczyc z cellulitem(ktorego nie ruszalam do tej pory tylko pozwolilam wraz z trwaniem ciazy na piekny rozwoj ). Moje pytanie jest takie, czy karmiac piersia mozna stosowac zele, serum,peeling z kawy itp antycellulitowe? dziekuje za odpowiedzi!


    #2
    Odp: kosmetyki antycellulitowe a karmienie piersia

    ja wlasnie takze slyszalam ze nie mozna stosowac nie ktorych kremow antycellulitowych poniewaz przenikaja do pokarmu matki ale sa linie specjalne dla kobiet w ciazy np mama i ja czy perfect mama

    Skomentuj


      #3
      Odp: kosmetyki antycellulitowe a karmienie piersia

      Ja bym się powstrzymała.
      Wiem dobrze jak to jest kiedy jest ciepło, na ulicach są śliczne szczupłe dziewczyny a na nogach....jest cellulit.
      Ale myślę że korzyści dla dziecka są większe z picia mleka niż z używania kremów przez mamę.

      Na kremach do piersi jest taka informacja(że nie wolno ich stosować przy karmieniu) ale na kremach już nie. Ja pytałam mojego gin i położną i oboje potwierdzili moje obawy...nie wolno.
      Nawilżaj skórę a przy karmieniu będziesz się rewelacyjnie zdrowo odżywiać i być może cellulit trochę zejdzie.
      Ruch, noszenie dziecka i dobra dieta powinny na razie wystarczyć.

      jak skończysz karmić wklepuj co tylko chcesz a teraz ciesz się zbliżającym porodem a potem chwilami z maluszkiem.

      Pozdrawiam


      Skomentuj


        #4
        Odp: kosmetyki antycellulitowe a karmienie piersia

        Hej dzieki za odpowiedzi
        Znalazlam serie kosmetykow dla babek karmiacych piersia, BELLA B BODY BUZZ na bazie samych naturalnych skladnikow, redukuje pomalu cellulit i ujedrnia skore po ciazy, delikatny i bezpieczny. Wiec na wiosne lato tym sie bede ratowac, a jak przestane karmic to wtedy zastosuje cos silniejszego

        Skomentuj

               
        Working...
        X