Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nie chcace jesc dzieci ..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Nie chcace jesc dzieci ..

    Hello Mamusie,
    mam takie pytanie , czy tez macie problem z karmieniem dzieci?
    A raczej z karmieniem dziecka, ktore nie chce jesc?
    Ja od jakiegos czasu mam problem ze swoja Lala, no za nic nie chce jesc szczegolnie z rana jak i wieczorem...
    Wczesniej to jakos szlo, ciezko, ale jakos jadla bo to scooby doo, to barbie i zawsze patrzona w tv jadla. A teraz nic juz nie dziala na Nia i wieczne krzyki ze nie chce i nie chce jesc, tylko daj petatke albo piciu (herbatke:P)
    Juz nawet slodyczy jej narazie nie daje, bo czasem po zjedzonym obiadku czy drugim sniadanku dostawala swoje tic taci ulubione albo inne tam jakies ciasteczko czy co tam, oczywiscie w malych ilosciach;p bez przesady
    Kurcze powiedzcie co mam zrobic? Czy to normalne wogole ze nie chce jesc 2-latka?

    Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)
  •    
       

    #2
    Odp: Nie chcace jesc dzieci ..

    Ja mam identyczny problem który trwa już rok
    apetzery już nie działają i odpuściłam
    robię co miesiąc badania krwi i moczu i przestałam wmuszać siadamy do jedzenia i tyle posiedzi z nami i sobie idzie

    ale pije za to 3 litry dziennie nawet było podejrzenie o cukrzycę ale badania ma OK
    teraz idziemy znowu 18 kwietnia bo ma dziwnie wklesłą klatkę i nie wiem czy mam się martwić czy po prostu tak ma


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj


      #3
      Odp: Nie chcace jesc dzieci ..

      Ojjj to ja mam ten sam problem, młoda w sumie odkąd skończyła 6 mc-y nie lubi jeść, odkąd chodzi jest jeszcze gorzej bo mam wrażenie że ona na to nie ma czasu. Robiłam wszystkie badania, i też wszystko jest ok, w sumie już teraz aż tak się tym nie stresuje, jest zdrowa, ma mnóstwo energii i broi za trzech, ale przeraża mnie myśl że ona nie ma żadnych witamin Paula przez cały dzień potrafi np. zjeść tylko danonka ,na dobranoc wypić 180 ml i z jedzenia to jest wszystko obiady mogą dla niej nie istnieć, czasami zdarzy jej się dzień gdzie zje połowę mojej kanapki bo widzi jak ja jem, powiedzcie mi czym takie dzieci żyją??? Najgorsze jest to że jak idziemy do nowego lekarza to każdy gada , za mało waży nie może tak być itd. jakbym to ja ją głodziła...
      Więc jak macie jakieś pomysły co zadziała na niejadka to chętnie skorzystam

      Skomentuj


        #4
        Odp: Nie chcace jesc dzieci ..

        Z nasjstarszą miałam podobnie zero jedzenia dopiero od gdzieś pół roku je bez namawiania także mniej zmartwienia bo tylko z 1 bo malutka na razie cyca je

        i wiecie jak byłam na bilansie 4 latka moja Julka ważyła 13kg i też to tak wyglądało że jakbym ja ją głodziła

        a czy wasze dzieci reagują wymiotnie na widok jakiegoś jedzenia???
        moja Majka jak widzi gotowane ziemniaki to ma odruch wymiotny

        a z chęcią pije kakao albo mleko z kartonika ze słomką
        i biszkopty maczane w herbacie


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          #5
          Odp: Nie chcace jesc dzieci ..

          Moja nie nawidzi kakao, mleko lubi nawet bardzo ale tylko modyfikowane i tylko w butelce nie wiem jak ja ją odzwyczaję od tego bo inne napoje pija przez słomkę i nie ma z tym problemu Moja raczej nie patrzy na jedzenie, próbujesz na siłę jej dać chociaż tylko żeby posmakowała jak coś smakuje to drze się tak jakby jej wielką krzywdę robili... no ale w sumie to się nie dziwię bo ja też ogólnie mało jem... chociaż nie wyglądam

          Skomentuj


            #6
            Odp: Nie chcace jesc dzieci ..

            O kurcze to patrze ze ja nie mam az tak zle jak czytam co majajula ma
            Ewylynka u mnie jest tak samo, biega, skacze w ta i z powrotem, nie usiedzi na miejscu non stop w ruchu i.... ciagle slysze tylko piciu hehe a jesc nie trzeba
            No ale kurde chyba moge mniej sie stresowac, jak czytam majajule bo u mnie lala ma 2 lata i miesiac ponad i wazy juz ponad 15kg.
            To moze jednak cos je tylko ja nie widze hehe moze w nocy wstaje sama w lodowce stoi a w dzien potem jesc mi nie chce hehe

            Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

            Skomentuj


              #7
              Odp: Nie chcace jesc dzieci ..

              Moja Maja w czerwcu skończy 3 lata i waży 13kg a przy urodzeniu ważyła 4220 więc się martwie bo strasznie mało przytyła przez te 3 lata


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Nie chcace jesc dzieci ..

                no cóż ja z moją Polą miałam problem z jedzeniem odkąd skończyła 2,5 mc

                wypicie 100 ml mleka to był szczyt moich marzeń , ile ja sie namartwiłam , nakombinowałam , to był poprostu koszmar
                później zaczęły sie słoiczki, owszem jadała je ale tylko przy tv
                wiem że to nie pedagogiczne ale miałam to gdzieś , byłam szczęśliwa że jadła

                do czasu ok 1 roku tv przestało wystarczać a słoiki sie znudziły i zaczęło sie robienie badań, które zawsze wychodziły idealnie, później był apetizer, bioaron c itp ale dałam sobie spokój bo nie działały

                i wreszcie jak Pola miał ok 1,5 roku to jej odpuściłam i sobie też, skoro jest zdrowa i rośnie i przybiera na wadze i ma dużo energi to znaczy że taki typ i już

                teraz ma 2 lata , jada jak na nią dobrze, choć obiadów nie lubi i nie jada , no czasmi zje jakiś kotlet mielony, lub pulpecik zup nie je wogóle

                ale jest zdrowa i dobrze sie rozwija i sama często prosi o jedzenie to które lubi

                waży ok 11-12 kg i ma 86 cm ( myśle że to i tak dużo , zważywszy jak mała sie urodziła )i nadal największa ilość mleka jaką potrafi wypić to 120 ml
                ale już sie tym nie przejmuje, nie zmuszam i chyba to daje efekty bo Polka je teraz całkiem dobrze jak na nią
                Last edited by kala8; 28-03-2011, 19:13.
                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Nie chcace jesc dzieci ..

                  Kala no właśnie ja też odpuściłam i dziś zjadła 2 surowe marchewy i barszcz biały mała miseczka, 3 plastry polędwicy (od mamy swojskiej) jak na nią ogrom jedzenia

                  A moja Julka ma 9 lat a waży 22


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Nie chcace jesc dzieci ..

                    Ja się dzisiaj przestraszyłam jak byłam ze swoją na placu zabaw, a tam taka dziewczynka w sumie sporo większa od mojej i dużo grubsza, jak na oko to bym powiedziała że conajmniej rok starsza, pytam się mamy ile ona ma a ona że 20 mcy jezuuu moja Paula za tydzień 19 będzie miała a waży 9,3 kg przez chorobę znowu spadła miałam ją dzisiaj zmierzyć ale miara się gdzieś zapodziała... W sumie chyba aż tak źle nie jest...

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Nie chcace jesc dzieci ..

                      wiecie co dziewczyny ja myśle że jak te nasze dziewczynki mają dobre wyniki badań i energie jakoś tam rosną i przybierają na wadze to chyba nie ma co się przejmować chociaż czasmi ciężko bywa

                      widocznie taka ich uroda, a dziewczynka to może być drobna i filigranowa w końcu to atut na przyszłość
                      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Nie chcace jesc dzieci ..

                        właściwie to chyba lepiej że mniej ważą niż ja za dużo i trzeba np ograniczać dziecku jedzenie
                        Jula ma właśnie taką koleżankę co ma sporą nadwagę i mama jej musi wydzielać jedzenie. A jak do nas przychodzi to czasem o 3 obiad prosi teraz już jej nie daję tyle jedzenia ale na poczatku nie wiedziłam co jest grane

                        Ale np z ciuchami z racji ż eJulka to szkieletor mam problem dzinsy z dupska spadają dobrze że leginsy teraz modne


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Nie chcace jesc dzieci ..

                          JA się właśnie zastanawiam jak moja będzie wyglądać jak pampka się pozbędziemy
                          Majajula Julka wygląda na chudzielca, ale Majka już np. nie tak samo jak moja Paula, wszyscy mówią na zdjęciach że nie wygląda na niejadka ale jak stoją koło niej dzieci w jej wieku to mnie to trochę przytłacza

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Nie chcace jesc dzieci ..

                            Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                            JA się właśnie zastanawiam jak moja będzie wyglądać jak pampka się pozbędziemy
                            no my właśnie mamy zamiar rezygnować z pampera i też dupka jak orzeszek będzie teraz
                            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Nie chcace jesc dzieci ..

                              Bo Maja ma inną budowę taką zbitą no i dużą głowę i jest bardzo szeroka w barcha (moż eto miał być chłopak) i wygląda na grubszą ale jak się ją rozbierze do naga to żebtra widać i ostatnio włąśnie wydaje mi się żema jeszcze zapadnięty mostek; a moja siorka jeszcze mnie przestraszyła ż e to może być poważna choroba (ma obecnie praktyki na chirurgii) i mnie straszy że trzeba może to operować


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X