Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

karmienie piersia a alkochol MILKSCREEN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    karmienie piersia a alkochol MILKSCREEN

    ostatnio na zakupach znalazlam test na alkochol w mleku matki MILKSCREEN, bylam w szoku ze cos takiego w ogole istnieje. Rozmawialam ze znajoma (mama 2-jki) i ona sie smiala ze uzywala tego testu np, po urodzinach kiedy pozwolila sobie na wypicie szampana i 2 piw.. ona go uzywala i sobie chwalila.
    test nie jest tani ale w 100% skuteczny, w sumie nie wiem co mam myslec o taich wynalazkach

  •    
       

    #2
    Odp: karmienie piersia a alkochol MILKSCREEN

    Jak dla mnie... fajny wynalazek, ale ja mam tańszy sposób po prostu podczas karmienia nie piłam trwało to troszkę, bo 17 miesięcy prawie, ale... co mi tam - przecież jak nie wypiję to mi się nic nie stanie. Później sobie to odbiłam

    Skomentuj


      #3
      Odp: karmienie piersia a alkochol MILKSCREEN

      haha niezłe pierwsze słyszę ale jak dla mnie niepotrzebny wydatek
      ja również w czasie karmienia nie piłam i podobnie jak koleżanka z postu wyżej sobie to odbiłąm ale dość krótko moje picie trawało bo od stycznia do kwietnia kiedy to zaszłam w ciążę. Teraz czekam do czerwca 1012 wtedy mam zamiar odstwić małą od cyca i upić się hehe 1 piwem


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        #4
        Odp: karmienie piersia a alkochol MILKSCREEN

        Hi, hi, hi - no to ja podobnie jak majajula - w lutym odstawiłam synka, a w sierpniu zaciążyłam za ok.dwa miesiące rodzę, więc jeszcze moja abstynencja troszkę potrwa. No a później... wystarczy jeden Red's 0.33 i odlot jakich mało

        Skomentuj


          #5
          Odp: karmienie piersia a alkochol MILKSCREEN

          O tak to prawda! Pamietam jak odstawilam Zuze od piersi, miala wtedy rok, wypilam jeden kieliszek czerwonego wina i sie upilam jakbym wypila cala butelke powiem szczerze, ze wynalazek taki sobie bo ani w ciazy ani karmiac nie powinno sie pic zeby miec pewnosc ze z dzidziusiem jest wszystko w porzadku
          Zuzia




          Skomentuj


            #6
            Odp: karmienie piersia a alkochol MILKSCREEN

            Witajcie

            Trafiłam na ten wątek przez przypadek szukając tego produktu w Polsce. Okazuje się że test jest już u nas dostępny. Testowałam swoje mleko w zeszłym roku testem przywiezionym z USA i okazało się, że spokojnie mogę wypić 1 kieliszek wina do obiadu.

            Test dostepny tutaj: http://mrt.istore.pl

            Fajnie, że można też kupić na sztuki, zagranicą nie ma takiej możliwości.

            Skomentuj


              #7
              Odp: karmienie piersia a alkochol MILKSCREEN

              Też jestem raczej za tym, żeby nic nie pić, karmiąc piersią. Po co niepotrzebnie się stresować potem czy przypadkiem nie wypiło się za dużo... Więc takie wynalazki też wg mnie są średnio potrzebne.
              I believe that if life gives you lemons, you should make lemonade... And try to find somebody whose life has given them vodka, and have a party.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: karmienie piersia a alkochol MILKSCREEN

                A co powiecie na temat spożywania karmelowego piwa karmi? Niektórzy twierdzą, że można je wypić gdy karmi się piersią.. ba! niektórzy twierdzą, że jest pomocne na laktację (ale nie wiem ile w tym prawdy..), jak by nie patrzeć zawartość alkoholu w nim mała bo mała, ale jest.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: karmienie piersia a alkochol MILKSCREEN

                  Ja powiem tak łyczek czy lampa wina okazyjnie nikomu nie zaszkodzi ani matce ani dziecku ja tak czasem się napiłam i nic nikomu nic nie było
                  Sałatka ryżowa- Najlepsza z owocami .

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X