Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

karmiąca kaszląca - co pomoże? co nam wolno?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    karmiąca kaszląca - co pomoże? co nam wolno?

    Hej karmiuszki kaszlę az dudni a godzine pozniej az mnie na wymioty berze z kolei suchy kaszel... sa jakies psooby domowe badz apteczne ktorymi wolno nam sie leczyc karmiac piersią?


  •    
       

    #2
    Odp: karmiąca kaszląca - co pomoże? co nam wolno?

    ja piłam Stodal albo Herbapekt chyba tak to się pisze


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj


      #3
      Odp: karmiąca kaszląca - co pomoże? co nam wolno?

      O ile wiem Herbapect jest na alkoholu także nie polecam,natomiast wszystkie inne syropy oprócz tych oczywiście z kodeiną,można śmiało używać no i bez przesady że karmiąca mam nic nie może brać bo przecież zdarza się że musi zażywać nawet najmocniejsze antybiotyki.


      Skomentuj


        #4
        Odp: karmiąca kaszląca - co pomoże? co nam wolno?

        Nie ma to jak sok z cebuli i cukru. Wiem że cebula niby zmienia smak mleka ale piłam rano i wieczorem 3 łyżeczki a Kacper się nie buntował no i pomogło a jakie naturalne.

        Skomentuj


          #5
          Odp: karmiąca kaszląca - co pomoże? co nam wolno?

          popieram sok z cebuli,
          ja bralam tez "cukierki" tymianek i podbiał,
          i plukalam gardlo amolem(no polskim aromatolem) ale mnie tez gardlo bolalo i mialam mocna chrype

          no i nie przesadzajcie z tym alkoholem w syropku, nawet pol kieliszka syropku sie nie wypija wiec nie ma co wariowac.ja zawsze jak zaczynalam czuc ze bierze mniechorubsko pilam jedna porzadna pieprzowke(tak 2-3 lyzeczki/kieliszek pieprzu zalane wodka) prawie zawsze pomagalo i w pelni naturalne.

          Skomentuj


            #6
            Odp: karmiąca kaszląca - co pomoże? co nam wolno?

            Z naturalnych to dobry jest sok z cebuli własnej roboty, ale u mnie to zazwyczaj bardzo szybko schodzi na jakieś zapalenia gardła, itd, więc się wspomagam Tantum Verde w aerozolu (jak tylko czuję, że mnie coś w gardle swędzi, piecze, czy kłuje). Natomiast fajny jest syrop LIPOMAL - w sumie dla dzieci niby, ale mi też pomagał

            Skomentuj


              #7
              Odp: karmiąca kaszląca - co pomoże? co nam wolno?

              Ja gdy byłam chora a karmiłam piersią to lekarz kazał mi pić syrop Lipomal dla dzieci oraz brać tabletki Issla. Jest również taki syrop Prenalen, który jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i matek karmiących.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: karmiąca kaszląca - co pomoże? co nam wolno?

                Możesz spróbować prenalen. Ja jednak leczyłam się czosnkiem i mimo jego zapachu a raczej smrodu dziecka nie odrzuciło od mleczka. A ja szybko wyzdrowiałam. A kaszlałam jak stary palacz.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: karmiąca kaszląca - co pomoże? co nam wolno?

                  Napisane przez ewakacper Pokaż wiadomość
                  Nie ma to jak sok z cebuli i cukru. Wiem że cebula niby zmienia smak mleka ale piłam rano i wieczorem 3 łyżeczki a Kacper się nie buntował no i pomogło a jakie naturalne.
                  Ja póki karmie mała nie choruje ale gdy byłam w ciązy to właśnie syrop z cebuli mi pomógł. Wiec również polecam




                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: karmiąca kaszląca - co pomoże? co nam wolno?

                    Najlepszy będzie domowy sposób, czyli syrop z cebuli. Podczas karmienia piersią bezpieczne są też: Flegamina lub Ambrosol, Mucosolvan.

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X