Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

cud natury

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    cud natury

    dziecko to jest to co w życiu wyszło mi najlepiej
  •    
       

    #2
    To gratuluję! I masz chyba 100% racji. Nic nie zastąpi matce dziecka! Nawet jak czasem łapie deprecha, ale to na szczęście mija!

    Skomentuj


      #3


      Ja tez uwazam, ze moja najlepsza rola w zyciu jest rola matki
      D

      Skomentuj


        #4
        Dziewczyny witam! I zgadzam się z Wami. Rola mamy mojej Magdalenki to najlepsza, najwdzięczniejsza i najlepiej opłacana (uśmiechem, miłością) rola w życiu.
        Sylwia

        Skomentuj


          #5
          Tak sobie czasami myślę że chciałabym jeszcze jedno dziecko...one są takie oddane i kochane że nogi miękną

          Skomentuj


            #6
            Właśnie, ale myślisz tak czasami, a nie stale... Jak jest gorszy dzień u mnie, to ja jednak cieszę się że mam tylko jedno...

            Skomentuj


              #7
              Dokładnie jedno jestem w stanie opanować...Mój mały skończył 3 lata a ja z mężem chcemy mieć kolejne dziecko. Tak sobie myślę, że będzie ciężko z dwójką, ale jak małe się urodzi to Kaperek będzie miał 4 lata to chyba nie będzie tak strasznie....

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                tak, dziecko to największy cud...Bóg na fantazję

                Skomentuj


                  #9
                  Też tak sobie czasem leżę i myślę jak to możliwe, żeby z małej komórki wykształciła się taka wspaniała mała postać.

                  Skomentuj


                    #10
                    Witam! Ja mam dokładnie tak samo Dziecko to największy cud na świecie! Ja nie mogę się wprost napatrzeć na mojego Skarba!!!Tak bardzo Go kocham...To jest chyba największa miłość na świecie...

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      przyznam ze na poczatku bylo mi ciezko ale teraz jak patrze na moja coreczke to nie wyobrazam sobie ze mogloby jej nie byc z namino i jakie to cudowne ze to jakas czasktka mnie
                      shannon

                      Skomentuj


                        #12
                        ja tez nie moge wyjsc z zachwytu jakie to jest wspaniale,dac zycie i ze sie "wykluło" ,ale ciekawe jak te nasze skarby beda wygladac za jakies 15 lat
                        jak ja czasem patrze na takich podrostkow i sobie pomysle ze moj syn moze taki byc to az mnie sciska, bo tak naprawde nie wiemy jak nam sie uda wychowac, przy nas moga byc grzeczni, a jak nas nie ma to rogi pokazywac.
                        jedna sytuacja moze zdeterminowac zycie naszych dzieci i nas, massakra.zycze aby wam i mnie udalo sie wychowac dobrych i szczesliwych ludzi.

                        Skomentuj


                          #13
                          Zgadzam sie że dziecko to coś najpiękniejszego dla każdej kobiety.Macierzyństwo to powinien byc sens życia dla każdej kobiety.Cieszmy sie że mamy dzieciaczki bo tak wiele jest kobiet które by chciały a nie mogą miec dzieci.
                          Alanek 14.09.2006

                          Skomentuj


                            #14
                            a mnie bardziej jest żal dzieci w domach dziecka,niz kobiet ktore nie mogą mieć - otrzywiście to też jest tragedia.kolo mnie mam taki dom dziecka od urodzenia do 3 lat.nieraz widuje jak pracownice wychodzą na spacer z dziaciaczkami...ten wzrok u tych dzieci taki litościwy...aż żal..
                            Last edited by froch; 08-02-2009, 22:01.

                            Skomentuj


                              #15
                              ja kiedyś sobie obiecałam że kiedyś adoptuje dzieciatko ale czy mi to wyjdzie




                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X