Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dekoracje scian

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dekoracje scian

    http://www.naklejkidladzieci.pl/
    Co myslicie o takim ozdobieniu scian? Czy moze ktos z was ma takie cos w pokoju dziecinnym? Moze macie jeszcze jakies inne strony godne polecenia w tym temacie
  •    
       

    #2
    Odp: Dekoracje scian

    Kiedy dekorowałam ścianę u mojej małej kruszynki zastanawiałam się właśnie czy coś takiego nie kupić ale podeszłam do tego trochę racjonalnie nie wiem czy takie naklejki są trwałe i trochę się bałam czy mała jak już będzie potrafiła nie oderwie tego i np nie zje. Ja kupiłam szablony i farby plakatowe i pomalowałam ścianę w motylki kwiatki chmurki i liski. Trafiłam w kolor czerwony i moja 2 miesięczna pociecha nie może oderwać oczu od kwiatka. Ważne jest też żeby nie przesadzać z kolorami i naklejkami, jedne kolory pobudzają i mogą maleństwo rozpraszać lub denerwować.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Dekoracje scian

      dzieki za porade

      Skomentuj


        #4
        Odp: Dekoracje scian

        Myślę że masz dużo racji. Zbyt wiele kolorów w pokoju,może rozpraszać i denerwować dziecko,wiec starajmy się wszystko urządzić w normalnej tonacji kolorystycznej,tak aby za bardzo nie przesadzić.

        Pozdrawiam www.amko.com.pl

        Skomentuj


          #5
          Odp: Dekoracje scian

          Moja córeczka ma podobne naklejki w pokoju, dokładniej Kubusia Puchatka, dość dużego, ale w nierażących kolorach, bo kupiliśmy kiedy mała miała kilka miesięcy. Moim zdaniem to fajne dekoracja ścian, poza tym można ukryć drobne ,,niedoskonałości" na farbie
          Moja prawie dorosła córka


          Moja wyrośnięta kruszynka

          Skomentuj


            #6
            Odp: Dekoracje scian

            fanstastyczna sprawa, takie naklejki. z każdego zwykłego, szarego pokoju, mogą zrobić magiczny, dziecięcy świat

            Skomentuj


              #7
              Odp: Dekoracje scian

              Pokój moich dzieciaczków jest pomarańczowy,na jedej ścianie jest duży komplet naklejek z Kubusiem Puchatkiem,natomiast na drugiej ścianie jest Bob Budowniczy.Jest bardzo kolorowy i dzieciaki uwielbiaja sie w nim bawić




              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Dekoracje scian

                Mój synek ma na ścianie Puchata i Prosiaczka. Dwie, ale większe. Myślę, że to wystarczy.
                Poza tym ściany zielone.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X