Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wzruszająca opowieść...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wzruszająca opowieść...

    TRZY ANIOŁY



    Lubiłem święta- powiedział pierwszy anioł - były jasne i rodzinne... Pamiętam był stół a na nim pyszności... Było wielkie drzewo z dziwnymi ozdobami. Był śmieszny czerwony człowiek z figlarną brodą aż do ziemi, stary pewnie więc i mądry - dobry kochany dziadzio i zawsze dostawałem maleńką rzecz i całe morze czułości... Było wtedy tak ciepło... - Mi nigdy nie było ciepło w święta... - powiedział drugi anioł... Jedyne co mnie kiedykolwiek ogrzewało to słońce, jedyna jasność i ciepło jakie znam pochodzą od niego lub od podpalonego kubła śmieci w śnieżną zimę - wtedy chyba są właśnie święta... Widziałem uśmiechy ludzi, światełka w oknach, ale nigdy tego nie rozumiałem... Święta... mówisz aniele... - tak chyba były... ale nie dla mnie, nie na bruku, nawet nie w najbardziej przutulnym kartonie, rzuconym przez kochaną dłoń na gwiazdkę od niechcenia... Trzeci anioł nie mówił nic... Tęsknie spojrzał na ziemię, dojrzał na niej to o czym mówiły dwa starsze anioły... Otulił się swoimi skrzydłami... tak jakby nigdy nie był tulony... Jedna łza spłynęła po policzku małego anioła... ...Ciekawe jakby wyglądały moje święta - wyszeptał - ...gdybyś pozwoliła mi się mamo narodzić...
  •    
       

    #2
    Odp: Wzruszająca opowieść...

    Piękne
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj


      #3
      Odp: Wzruszająca opowieść...

      Bardzo wzruszająca opowieść

      Skomentuj


        #4
        Odp: Wzruszająca opowieść...

        aż ciarki mnie przeszły...


        ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




        IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



        ---------------------------------------------------

        Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

        Skomentuj


          #5
          Odp: Wzruszająca opowieść...

          Napisane przez ja-mamusia Pokaż wiadomość
          aż ciarki mnie przeszły...
          Mi nie dość że ciarki przeszły, to aż na głowie włos mi się najeżył i zrobiło mi się bardzo smutno.... Ale niestety tak jest.... ile kobiet decyduje się na aborcje...
          [

          Skomentuj


            #6
            Odp: Wzruszająca opowieść...

            moja kolezanka sie poplakala...
            niestety prawdziwe...
            niektore nie maja innego wyjscia...


            ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




            IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



            ---------------------------------------------------

            Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

            Skomentuj

                   
            Working...
            X