Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

karmienie na zawołanie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    karmienie na zawołanie

    maluszek je kiedy chce, czy kiedy nadejdzie pora karmienia?
  •    
       

    #2
    maluszek je kiedy poczuje głód, a nie jak to 30lat temu kazali karmić co trzy godziny dzisiaj karmi się na żądanie.

    Skomentuj


      #3


      Je kiedy chce o ile dobrze przybiera na wadze. Jesli cos jest nie tak pediatra podpowie co zrobic
      powodzenia.
      D

      Skomentuj


        #4
        Ale co zrobić jak malec ciągle je a jak tylko się go odrywa od cyca to jest płacz?

        Skomentuj


          #5
          Trzeba mu dawac tego cyca ;-) Moja corcia przez pierwsze dwa tygodnie tez niemalze bez przerwy tylko chciala ssac i ssac, ale potem jej przeszlo na szczescie ;-)
          Najszczęśliwsza mama na świecie !!!

          www.pszczolkajulka.blog.onet.pl

          Skomentuj


            #6
            nom na początku to normalne, jak mówiła moja położna pępowina zamienia się na cycusia

            Skomentuj


              #7
              hihi fajnie to po porodzie będę tylko leżeć i dawać cycusia a mąż zajmie się resztą

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Niestety i to może być po jakiś czasie męczące...

                Skomentuj


                  #9
                  No już sama myśl o tym mnie męczy
                  pozdrawiam

                  Skomentuj


                    #10
                    na żądanie czyli kiedy dzidziuś ma taka potrzebę i kiedy mama (przepełniony cyc)


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      zawsze mleczko??

                      Mam pytanie - czy karmiac piersia zawsze kiedy dzidzi chce cyca musze podawac mu piers czy moge mleko zastapic piciem(przegotowana woda) np. w nocy??

                      Skomentuj


                        #12
                        Napisane przez grilek8 Pokaż wiadomość
                        Mam pytanie - czy karmiac piersia zawsze kiedy dzidzi chce cyca musze podawac mu piers czy moge mleko zastapic piciem(przegotowana woda) np. w nocy??
                        Myślę, że jak malcowi chce się jeść to nie zadowoli się woda...może na kilka minut ale za chwilę zacznie domagać się cyca
                        ale może mamy widzą to inaczej
                        pozdrawiam

                        Skomentuj


                          #13
                          kiedy chce i trzeba mu dać! karmię 7 miesiąc, pierwszy syn doił cycusia prawie 3 lata.
                          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                          Skomentuj


                            #14
                            To zalezy w jakim wieku jest dziecko. Ok 8 miesiaca zycia dobrze by bylo by dziecko nie jadlo w nocy zwlaszcza gdy ma juz pierwsze zabki.
                            Starszego maluszka warto oduczyc jedzenia w nocy oszukujac go własnie herbatka a jesli to sie nie uda to sukcesywnie zmniejszac porcje mleka.

                            Skomentuj


                              #15
                              tylko co zrobic jak maluch chce tylko cyca nawet przez sen(7,5 miesiaca), jak czuje butelke to zaciska usteczki i nic mu sie innego nie wsadzi do buzi ,chyba ze poczuje cieplego cycusia, w dzien to i herbatke wypije i soczek i wode ,wieczorem i wnocy nie da rady nic mu dac

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X