Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

konkurs - pierwszy kroczek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    konkurs - pierwszy kroczek

    Napisz w jakich okolicznościach Twój Maluszek zrobił pierwszy kroczek!
  •    
       

    #2
    a co do wygrania???

    Skomentuj


      #3
      mój synuś Filipuś pierwszy kroczek dał w stronę telewizora a leciała viva i były ładne panie na teledysku
      Last edited by mariola krzysiek; 08-10-2008, 18:47.

      Skomentuj


        #4
        no to zna się na rzeczy
        pozdrawiam

        Skomentuj


          #5
          Moj ruszyl bo zobaczyl na stole ... otwarta czekolade

          Skomentuj


            #6
            moja córeczka stała trzymając się łóżeczka,ja wyciągnęłam do niej ręcę i powiedziałam chodź do mamusi. Oliwia puściła łóżeczko i przeszła 4 kroczki!!

            Skomentuj


              #7
              a moj synus ogladal Braci Koala to jego najlepsza bajka i tam benio powiedzial do jasia chodzmy do grzesia i wtedy wiktorek ktory stal i trzymal sie kanapy poscil sie i poszedl w strone telewizora) zrobil 4 kroczki

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                A mój ukochany synek postanowił podejść do mamusi kiedy stał sobie koło babci, wyciągnełam ręce a on po prostu ruszył przed siebie, cudowne uczucie


                Skomentuj


                  #9
                  A u mnie i syn i córka do buteliki po piwie SPECJAL
                  naprawdę Maciej jak byliśmy na spacerku puścił się mojej ręki i zaczął iść w stronę butelki (leżała koło drzewka) była ładna pogoda i wybraliśmy się na spacer na jeziorko .
                  A Ola?? No cóż robiliśmy grilla i wszyscy Panowie mieli butelkę i Ola wstała oparła się o ławkę i ... poszła do dziadka.

                  Co najważniejsze od tamtej pory zaczęli chodzić- dziwny zbieg okoliczności
                  Last edited by dzo83; 23-10-2008, 11:05.

                  Skomentuj


                    #10
                    Pierwszy kroczek był oczywiście w moim kierunku

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Pierwszy kroczek

                      Mój synek wychowuje się z dwoma kotami. I prawie wszystkie etapy jego rozwoju są kocio naznaczone. Jedno z pierwszych słow to oczywiście "kicia" i 'miau", pełzanie, raczkowanie, a potem pierwsze kroki - to efekt pogoni za futrzakami Czekam na pierwsze pełne zdanie, róznoważniki już są w użyciu - oczywiście króluje "kicię mi" (daj)

                      Skomentuj


                        #12
                        mój Jaś zrobił pierwszy kroczek w moją stronę żeby uciec od natrętnej babci

                        Skomentuj


                          #13
                          do tatusia

                          Mój Bartulka pierwszy kroczek (właściwie 4) postawił do tatusia. Siedzę z synkiem niemalże 24 godziny na dobę, raz wyszłam do babci a tu dzwoni mąż i woła do domu, bo synek chodzi

                          Skomentuj


                            #14
                            Napisane przez sianeczka Pokaż wiadomość
                            Mój Bartulka pierwszy kroczek (właściwie 4) postawił do tatusia. Siedzę z synkiem niemalże 24 godziny na dobę, raz wyszłam do babci a tu dzwoni mąż i woła do domu, bo synek chodzi
                            zazwyczaj tak jest

                            Skomentuj


                              #15
                              kroczek

                              Moja córka pierwszy kroczek postawiła mając 8miesięcy idąc w stronę babci a potem mamy

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X