Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dzieci z sierpnia 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dzieci z sierpnia 2010

    Witajcie !!!
    Dopiero niedawno zalogowałam się na tym portalu i bardzo mi się on spodobał. Bardzo chętnie porozmawiałabym z mamami które też urodziły w sierpniu. Mogłybyśmy dzielić się osiągnięciami naszych dzieci.
    Bardzo was proszę pogadajmy!!!
  •    
       

    #2
    Odp: Dzieci z sierpnia 2010

    Witam,

    Ja moją córeczkę urodziłam 14.08.2010. Chętnie wymienię się opiniami na każdy temat. Pozdrawiam

    Skomentuj


      #3
      Odp: Dzieci z sierpnia 2010

      Witaj !!!
      Mój synuś urodził się 4 sierpnia. Potrafi już trzymać grzechotkę, próbuje włożyć ją do buzi, jeszcz nie śmieje się w głos chociaż stara się. Dużo się ostatnio ślini i ciągle wkłada rączki do buzi mam wrażenie że wyjdzie mu niedługo pierwszy ząbek

      Skomentuj


        #4
        Odp: Dzieci z sierpnia 2010

        Witajcie dziewczynyMoj szkrab tez sie urodzil w sierpniu-choc nie wiele brakowalo do wrzesnia-bo 31My tez czekamy na pierwszy zabek ale teraz maly dopracowuje sztuke ssania kciuka...do konca nie wiem czy to dobrzr czy zle...co myslicie???

        Skomentuj


          #5
          Odp: Dzieci z sierpnia 2010

          Ja z synkiem mam ten sam problem tylko on wkłada choć nieporadnie całą rączke. Próbuje zajmować go czymś innym podaje gryzaczek ale to i tak nie zawsze daje rezultat.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Dzieci z sierpnia 2010

            Chej dziewczyny gdzie wy jesteście jak tam wasze maluszki urodzone w sierpniu jak sobie radzą, co jedzą, co już potrafią. Mój synek z dnia na dzień zaskakuje mnie swoimi umiejętnościami, świetnie sobie radzi pełzając po całej podłodze jestem ciekawa kiedy sam zacznie siadać na razie złapany za rączki siada a nawet podnosi się do stania. Odezwijcie się dziewczyny!!!

            Skomentuj


              #7
              Odp: Dzieci z sierpnia 2010

              Moja córcia też z 14 sierpnia. Rośnie jak na drożdżach, teraz chciałaby siedzieć i kombinuje jak najlepiej poruszać się po powierzchniach płaskich - wszystko z różnym efektem. Widać pierwszy ząbek, wydaje dźwięki - babababab, dadada, wziii, gluu, itd. I jest bardzo radosna, choć zaczyna domagać się więc towarzystwa rodziców niż zwykle

              Skomentuj

                     
              Working...
              X