Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

chcę karmić piersią

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Napisane przez demira Pokaż wiadomość
    A u mnie dopoki karmilam piersia waga sie trzymala niewzriszona. zaczela spadac dopiero po odstawieniu od cyca
    D
    ojej oby u mnie tak nie było. karmie już osiem miesiecy,waże 5kg mniej jak przed ciążą, i cały czas mam nadzieje że po odstawieniu wrócę do swojej wagi,bo wyglądam teraz jak kostucha.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Ja karmiłam piersią do 12 miesiaca. Miałam straszny apetyt, jadłam tyle co w czasie ciąży. A uwierzcie, że to były starszne ilości. rzybyło mi 20 kg. Nadal zmagam się z nadmiarem kilogramow. Niestety ciężko to wszystko schodzi. Myślałam, że będzie łatwiej Ale są jakieś postępy oby tak dalej.
      Prosimy o 5 gwiazdeczek na zdjecie mojego synka. Odklikam... tylko prosze o wiadomość na priv.
      http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...p?i=12762&c=46
      Dziękuję

      Skomentuj


        #18
        Dziewczyny a czy karmienie jest czynnością przyjemną czy raczej nie?

        Skomentuj


          #19
          a ja baaardzo chcialam i chce karmic piersia ale niestety od samego poczatku mam problemy.. mam malo pokarmu mozna powiedziec bardzo malo i coreczka nie najada sie.. zawsze po karmieniu placze bo jest glodna i musze ja dokarmiac.. przez to dokarmianie ona nie chce juz ssac cyca....no i lipaa tak bardzo chcialam przynajmniej rok..

          Skomentuj


            #20
            moja tez nie najadała sie ale ciężko pracowałam z laktarorem i sie udało
            Olivianie poddawaj sie i życze powodzenia
            koniczynkadla mnie karmienie jest przyjemne nawet bardzo
            a jeśli chodzi o wage to po pierwszej ciązy bardzo szybko schudłam w 3 miesiące
            a po ostatniej nie bardzo ważyłam przed 53 przytyłam 10 kilo a teraz waże 58 (2 kilo więcej niz po porodzie) ale to z własnej winy choduje brzuszek jem za dużo słodyczy


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              #21
              nie dziekuje robie co moge i mam nadzieje ze jeszcze troszke possie..

              Skomentuj

                     
              Working...
              X