Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

pomóżcie mamusie nie wiem jak odstawić od piersi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    pomóżcie mamusie nie wiem jak odstawić od piersi

    Drogie mamy za 2 miesiące wracam do pracy chciałam powoli przyzwyczaić Młodego ma już 7 m-cy do mleka modyfikowanego ale on za żadne skarby nie chce pić z butelki. Nie wiem może to tez kwestia mleka mam NAN 2. Wcześniej chociaż pił soczki w tej chwili jak widzi butelkę to jest ryk nie wiem co robić już próbowałam wszystkiego co mi przychodziło do głowy. Może macie jakieś sprawdzone sposoby jeśli był już taki wątek proszę o linki poczytam i nie będę zawracać głowy. Dziękuję
  •    
       

    #2
    Odp: pomóżcie mamusie nie wiem jak odstawić od piersi

    Proszę ,może tu znajdziesz coś ciekawego :
    http://www.mamacafe.pl/forum/showthr...tawi%E6+piersi

    Jak znajdę inne wątki to CI je podam..
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj


      #3
      Odp: pomóżcie mamusie nie wiem jak odstawić od piersi

      Ja ściągałam mleko laktatorem i początkowo mieszałam mu z modyfikowanym (u mnie był to Bebilon). Wyglądało to u mnie mniej więcej tak:
      - w porze karmienia, kiedy młody był bardzo głodny, dawałam mu najpierw butelkę (większość mojego mleka plus dodane trochę modyfikowanego), a potem pierś
      - z czasem a) zwiększałam stopniowo ilość mleka w butelce (w ostatniej fazie z piersi cysiał już tylko minutę) oraz zmieniałam proporcje (coraz mniej mojego i coraz więcej modyfikowanego)
      - ostatecznie doszłam do sytuacji kiedy młody wypijał pełną porcję mleka i w zasadzie czasem docysiał minutkę z piersi a czasem już nie (coraz częściej już nie chciał)

      Przeszło gładko, chociaż trwało miesiąc. I, o dziwo, stopniowo, bez problemów, malała mi laktacja. Jak wróciłam do pracy była już w szczątkowej formie
      "Im bardziej puchatek zaglądał do środka tym bardziej prosiaczka tam nie było"

      Skomentuj


        #4
        Odp: pomóżcie mamusie nie wiem jak odstawić od piersi

        dzięki za radę asia_c od dziś tak spróbuję mam nadzieje że sie uda
        ColorWomen dzięki za link dobrze móc poczytać i zorientować sie co robić

        Skomentuj


          #5
          Odp: pomóżcie mamusie nie wiem jak odstawić od piersi

          nic nie daje różne butelki, smoczki, dzióbki kubki treningowe Młody ni w ząb nie chce pić z butli mieszałam moje mleko i mleko Bebilon (zmieniłam bo na NAN nawet patrzeć nie chciał) nic nie daje a ja swojego mam już coraz mniej nie wiem co mam robić

          Skomentuj


            #6
            Odp: pomóżcie mamusie nie wiem jak odstawić od piersi

            a próbowałaś go troche przetrzymać??? będzie ciężko, ale jak pożądnie zgłodnieje to może zje z butli. Albo spróbuj karmić go łyżeczką, np firmy lovi sa butelki z łyżeczką. a Lubi kaszki??? może taką po prostu mu podawaj, spróbuj z butelki a jak nie to trudno, widocznie jest prawdziwym facetem i woli od razu z miseczki Nie wszystkie dzieci chcą pic z butelki. moja mała miała 13 miesięcy jak zaczęła... wcześniej piła przez słomkę hehe


            ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




            IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



            ---------------------------------------------------

            Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

            Skomentuj

                   
            Working...
            X