Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zerówkowicze i pierwszoklasiści

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • kasiekzuza7
    replied
    Odp: Zerówkowicze i pierwszoklasiści

    moja córka poszła w tym roku do pierwszej klasy.zerowke zaliczyła w przedszkolu.
    był stres a w czwartek rano pojawiły sie lezki.zaraz jednak przyszla po dzieciaki wychowawczyni.martwiłam sie cały czas a jak po nia przyszłam to nie chciała iśc do domu tylko na świetlice pobawic sie z dziećmi.
    do klasy razem z nia chodzi 6dzieci z grupy przedszkolnej i to napewno jej pomogło.teraz jest ok choc czasem nudno, bo znowu ucza sie tego samego co w przedszkolu.program jest prawie identyczny

    Leave a comment:


  • Justine1980
    replied
    Odp: Zerówkowicze i pierwszoklasiści

    mój Adrian tez idzie do szkoły od września chorób raczej sie nie obawiam bo rzadko choruje.W zerówce z nauką też sobie radził jako tako więc może nie będzie tak źle

    Leave a comment:


  • marionetka26
    started a topic Zerówkowicze i pierwszoklasiści

    Zerówkowicze i pierwszoklasiści

    Zapraszam wszystkie mamy dzieci z zerówki i pierwszej klasy do dzielenia się troskami,obawami ale takze miłymi chwilami.
    Ten watek jest właśnie dla nas.

    Moja córka we wrześniu pójdzie do 1 klasy.Jest dzieckiem bardzo chorowitym i mam z nią sporo problemów.Cała zerówke chorowała przez co niewiele sie nauczyła ale licze ze nadrobi w szkole.A jak jest z waszymi dziećmi?Zapraszam do dyskusji
       
Working...
X