Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

pytanie...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    pytanie...

    dziewczyny, mam pytanie dotyczące mleka modyfikowanego a kupek.
    otóż mam 13 miesięczna córcię, która przechodzi na mleko modyfikowane, dodam że dotąd piła tylko moje i teraz dopiero uczy się pić. Kupiłam jej Nestle junior waniliowe (bo naturalnego za chiny nie chciała pić) i jakoś pije, dziś udało się 130 ml jej wypić, ale martwią mnie kupki, ma dziwnie brązowo-zielone ale takie jak mazidło?! martwię się ale myślę, że to zmiana właśnie mleka to spowodowało?? czy u Was tez był podobny problem?
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

  •    
       

    #2
    Odp: pytanie...

    witaj, ja miałam podobny problem: synio miał wtedy miesiąc, musiałam z dnia na dzień odstawić go od piersi, mąż kupił mleko nestle i synuś miał po nim też brzydkie kupki, zamieniliśmy na bebiko(ono składem jest bardziej podobne do mleka matki) i kupki wróciły do normy, także możesz spróbować z bebikiem i zobaczysz jak córcia zareaguje, pozdrawiam



    Skomentuj


      #3
      Odp: pytanie...

      dzięki magdalena za odpowiedź, niestety moja Mała jak była malutka dostała bebiko i skończyło się na całonocnych wymiotach, pediatra poleciła mi bebilon HA ale ono jest tylko naturalne i wątpię żeby Amelia chciała je pić, ale jak będzie to trwało dłużej to będę musiała udać się do lekarza..
      Amelia ur. 19.04.2009
      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






      Alicja ur. 18.08.2012
      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

      Skomentuj


        #4
        Odp: pytanie...

        oa do 2 lat na cycku była, ale o mlekoach co nieco wiem... i powiem że bebiko to najgorsze mleko modyfikowane na naszym rynku, zresztą cena mówi za siebie.

        może bebilon? moja na razie do płatków dostaje nestle junior naturalne, ale sporadycznie je pija bo ona niemlekowa.

        takie kupy niekoniecznie muszą oznaczać, że coś nie tak, czasem organizm tak reaguje na żelazo, którego w mleku modyfikowanym jest sporo, trzeba ją obserwować, bo jeśli tylko kolor i konsystencja kupy nie taka, to może wszystko być ok, obserwuj pod kątem bólów brzuszka, trudnościami ze zrobieniem kupy itp
        choć jeśli mała miała kiedyś sensacje to może warto dla świętego poradzić się pediatry?
        pozdrawiam




        "Tępi ludzie są jak tępe noże. Większej krzywdy nie zrobią, ale jak wkurzają".

        Skomentuj


          #5
          Odp: pytanie...

          dzięki Aniinka..
          Amelia ur. 19.04.2009
          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






          Alicja ur. 18.08.2012
          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

          Skomentuj

                 
          Working...
          X