Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

od kiedy jajecznica?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    od kiedy jajecznica?

    dziewczyny od kiedy dawałyscie swoim pociechom jajecznicę na maśle/=?moja Patrys ma roczek i jak zrobię starszej jajecznicę to po prostu wyrywa jej talerz.dodam że obydwie nie znoszą gotowanych jajek.




  •    
       

    #2
    Odp: od kiedy jajecznica?

    Ja moim chłopcom jeszcze nie robiłam, bo sama lubię, ale dla mnie jest ciężkostrawna. Boję się, że chłopcy mogą mieć takie same dolegliwości jak ja, więc póki co jeszcze nie dawałam.

    Skomentuj


      #3
      Odp: od kiedy jajecznica?

      Mój syn pierwszą jajecznicę zjadł niedługo po 1. urodzinach. Smażoną na maśle. Gotowanego jajka tez nie jada.
      Ogólnie roczne dziecko może już jeść bardzo dużo z tego co reszta rodziny, oczywiscie jesli jest to zdrowa kuchnia, a nie zupki z torebki. I o ile nie jest alergikiem, bo wtedy trzeba ostrozniej.
      A z własnego doświadczenia dodam, że jak Łukasz miał rok i wiecej, to jadł, a przynajmniej próbował, wszystko, co mu zaproponowałam. Teraz natomiast jest wyjatkowo wybredny i niemal nie ma sposobu by spróbował coś nowego. Sadzę, że warto wykorzystać czas, gdy dziecko jest chętne do eksperymentów kulinarnych.
      Łukasz 11.10.2007

      Skomentuj


        #4
        Odp: od kiedy jajecznica?

        Mój też jadł od ukończenia 1 roczku, ale teraz tylko jajko na miękko, bo jajecznica powoduje u niego odruch wymiotny

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          #5
          Odp: od kiedy jajecznica?

          dzięki bardzo.pozwolę jej trochę zjeśc i zobaczę reakcję.ona jest ogólnie ,,żarta,, w przeciwieństwie do starszej ,która jest bardzo wybredna i to jest problem.




          Skomentuj


            #6
            Odp: od kiedy jajecznica?

            witaj,pierwszą jajecznicę na masełku dałam swojej córeczce kilka dni temu(1 kwietnia skończyła roczek),nic jej po niej nie było Moja starsza córka to też NIESTETY niejadek Serdecznie pozdrawiam.

            Skomentuj


              #7
              Odp: od kiedy jajecznica?

              witajcie.moja córa jadła jajecznicę aż jej się uszy trzęsły.nic jej potem nie było i starsza była zadowolona że może w końcu spokojnie zjeśc.pozdrawiam.




              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: od kiedy jajecznica?

                Mój synek uwielbia jajka pod każdą postacią, ma teraz 13 miesięcy. Lubi bardzo na twardo, a taka niby jajecznice to już jadł właśnie w okolicach pierwszych urodzin. Jednak najbardziej lubi jak ma jajko w kawałkach i sobie może do buzi sam wkładać.


                Skomentuj


                  #9
                  Odp: od kiedy jajecznica?

                  ja też Amelii daje już jajecznice na maśle jakiś czas i uwielbia ją, dodaje teraz jeszcze sparzonego pomidora i też chętnie wcina, z jajek robię też pastę jajeczną z odrobiną majonezu i musztardy i też wcina i nic jej nie jest..
                  Amelia ur. 19.04.2009
                  godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                  Alicja ur. 18.08.2012
                  godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: od kiedy jajecznica?

                    Ja podawalam jajecznice od 1 roku, wczesniej nie, wydaje mi sie, ze da sie bez niej obejsc, a na dzieciecy brzuszek do jednak spore obciazenie Jezeli zdecydujecie sie podawac jajecznice we wczesnym wieku, lepiej bedzie robic ja na parze (ja zawsze tak robie; tylko trzeba miec teflonowa patelnie, inaczej zbyt przywiera i jest masa klopotu i nic a nic przyjemnosci - masa jajeczna przywiera, jest sucha i niesmaczna). Jajecznica na parze jest lekkostrawna, delikatna - polecam, nie tylko dla dzieci ale i rodzinki (u nas zajadamy sie nia w sobotnie poranki ze szczypiorkiem i swiezym pieczywem!)
                    Last edited by Nalka29; 02-03-2011, 17:59.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: od kiedy jajecznica?

                      Mój synek chętnie zjada coś nowego.troszkę jajecznicy dostał nie tak dawno(dobre źródło jajek)i nic mu nie było

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: od kiedy jajecznica?

                        Jeśli jajka są z pewnego źródła, nie dodajemy jakichś "niebezpiecznych" dodatków do jajecznicy oraz jeśli nie jest ona zbyt tłusta, to można bez problemu dac ją do spróbowania dziecku, na pewno mu nie zaszkodzi.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: od kiedy jajecznica?

                          Moje dzieciaczki tez lubią jajecznice.Zaczełam im ją dawać po 1 urodzinach.




                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: od kiedy jajecznica?

                            Moje maluchy miały ponad roczek i dostawały, ale do tej pory wolą jajka gotowane, więc raczej takie podaję
                            Przebieg ciąży
                            Kalendarz ciąży

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: od kiedy jajecznica?

                              polecam: http://www.jedzonkomalucha.pl/portfo...roche-inaczej/

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X