Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

problem z kubkiem niekapkiem.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Miss
    replied
    Odp: problem z kubkiem niekapkiem.

    a moja to w ogóle nie przepadała za niekapkami,mamy bidon z rurką i z tego chętnie pije....może po prostu nie spasował jej ten nowy kubek??
    moja na 5 miesięcy to tylko z butelki pila...

    Leave a comment:


  • kasiakozmin
    replied
    Odp: problem z kubkiem niekapkiem.

    trudność moze polegać na tym, ze ustniki są sztywne i twarde. U mnie jeden synek długo nie mógł sie nauczyć. cały czas gryzł, a picie leciało bokiem. Ale po kilku tyg opanował perfekcyjnie picie. Wszystko wymaga czasu

    Leave a comment:


  • gajunia3004
    replied
    Odp: problem z kubkiem niekapkiem.

    Ja mysle ze warto oswoic dziecko z nowym kubeczkiem.dawac do raczki,niech sie bawi,gryzie,oslini ale moze wkoncu go polubi?a jesli sie nie uda to sprobowac za miesiąc lub dwa a teraz dawac pic włąsnie z butelki ze smoczkiem.moja córcia była o kilka miesięcy strasza od twojej gdy nauczyla sie z niego pic.treaz ma dwa latka i chociaz potrafi pic z normalnej sdzklanki lub kubeczka to i tak nadal kocha swój kubek niekapek.Moze tez dlatego ze jest bardzo ładny(NUK)ze slicznymi obrazkami,sama nie wiem

    Leave a comment:


  • zeberka9
    started a topic problem z kubkiem niekapkiem.

    problem z kubkiem niekapkiem.

    Michasia odkad skonczyla 5 mies nauczyla sie pic z kubka niekapka(tescowego 125 ml} z gumowym ustnikiem przypominajacym smoka od butelki,ale jakis miesiac temu zamienilam ten kubek na nowy (avent 150ml) o takim samym kolorze i (mniej wiecej )ksztalcie, ale ma nieco inny ustnik typowy dla kubkow niekapkow-waski. i tu pojawia sie problem bo mala nie chce pic...choc 1go dnia chetnie pila. co moge zrobic aby zachecic mala do picia z takiego kubka??
    zaczelam od zmiany ustnika na smoczek-takie male oszukanstwo ale moze sie uda.moze macie jakies pomysly??
       
Working...
X