Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

czy podajecie dzieciom kawę zbożową?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    czy podajecie dzieciom kawę zbożową?

    ostatnio rozmawiałam z koleżanką - mamą 3-latka - na temat napojów, jakie piją nasze dzieciaczki. ona powiedziała, że średnio raz, dwa razy w tygodniu podaje swojemu synkowi słabą kawkę zbożową i mały ją bardzo lubi. ja swojemu dziecku do tej pory takiej kawy nie podawałam, ale może warto? a wasze dzieciaki piją kawę zbożową?
  •    
       

    #2
    Odp: czy podajecie dzieciom kawę zbożową?

    mój 5 letni synek nie chce nawet spróbować,kiedy ja ją piję.kupiłam inkę czekoladową,która z mlekiem smakuje jak kakao i też nie chce pić.

    Skomentuj


      #3
      Odp: czy podajecie dzieciom kawę zbożową?

      Podaję kawę zbożową z mlekiem. Młody ją nawet lubi, jak ja piję kawę jemu robię również i wtedy jest dumny, że też ma "dorosły napój". 1-2 w tygodniu pije.
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        #4
        Odp: czy podajecie dzieciom kawę zbożową?

        Na INCE pisze że dla dzieci od 3 lat ale ja czasem małej dam bo bardzo lubi. Spróbowała od taty (nałogowca inki)
        zresztą moja wypije wszytko hehe


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          #5
          Odp: czy podajecie dzieciom kawę zbożową?

          Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
          Podaję kawę zbożową z mlekiem. Młody ją nawet lubi, jak ja piję kawę jemu robię również i wtedy jest dumny, że też ma "dorosły napój". 1-2 w tygodniu pije.
          no właśnie, może to jest sposób na małego niejadka, żeby mu powiedzieć, że taka kawka to "dorosły napój" Ja swego czasu dawno dawno temu piłam Inkę, ale dzisiaj specjalnie się rozejrzałam w tesco i widziałam jakąś kawę zbożową Anatol w torebeczkach do zaparzania. ktoś może próbował tej kawki?

          Skomentuj


            #6
            Odp: czy podajecie dzieciom kawę zbożową?

            ja również synkowi podaję kawę zbożową inkę, czekoladową z cykorią ok 2 razy w tyg. Młody ją uwielbia

            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

            Skomentuj


              #7
              Odp: czy podajecie dzieciom kawę zbożową?

              Napisane przez clementynka Pokaż wiadomość
              no właśnie, może to jest sposób na małego niejadka, żeby mu powiedzieć, że taka kawka to "dorosły napój" Ja swego czasu dawno dawno temu piłam Inkę, ale dzisiaj specjalnie się rozejrzałam w tesco i widziałam jakąś kawę zbożową Anatol w torebeczkach do zaparzania. ktoś może próbował tej kawki?
              Ja ostatnio jak piłam to właśnie tylko taką Mniej zabawy a smak bardzo
              dobry


              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: czy podajecie dzieciom kawę zbożową?

                ja też aktualnie posiadam Anatola, dla Julka w sam raz, ale według mnie jest bardzo słabiutka. Raz zaparzyłam z dwóch torebek i też była "lura"
                Ale ogólnie smak ma fajny
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: czy podajecie dzieciom kawę zbożową?

                  Moja córa jeszcze nigdy nie piła inki,czyli muszę kupić i jej zaserwować...wszystko co jest w filiżance to kawa
                  FROCH

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: czy podajecie dzieciom kawę zbożową?

                    A ja nie lubie tego Anatola, jakoś własnie tali lurowaty. Wole ta tradycyjną sypana inkę.

                    A lubia Wasze dzieci zwykłą kawę, moja to jakby jej pozwolic to by cały kubek wychlała, nawet od męża podpija sypana bez cukru i mleka i sie nie krzywi


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: czy podajecie dzieciom kawę zbożową?

                      Majka mój pewnie też by wypił tylko,że ja mu jeszcze nie pozwoliłam dziuba zamoczyć w kubku.
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: czy podajecie dzieciom kawę zbożową?

                        Ja w sumie sama sączę tego Anatloa, julce jeszcze nie podawałam. W sumie
                        nie wiem czemu. Może dlatego, że się nie domaga. Lubi pić samo mleko.
                        Kakao nie znosi. Ale może kawka jej zasmakuje.
                        A takiej zwykłej kawy to jeszcze nigdy nie piła.


                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: czy podajecie dzieciom kawę zbożową?

                          mój Szymek zasmakował juz prawdziwej rozpuszczalnej, tylko ja słaba robię , 3/4 kubka kawy z płaskiej łyżki a reszta mleko.
                          Szymek popróbował i wył że jeszcze chce.
                          Tylko patrzy by sie do kubka dorwać!
                          natomiast inki mu jeszcze nie dawałam , jakoś nie pomyslałam ąle kupie i zobacze czy da się namówić.
                          kakao nie znosi i nie tknie.
                          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: czy podajecie dzieciom kawę zbożową?

                            moja też wiecznie chce kawę,bo wszystko co w kubku to kawa i dałam jej kiedyś spróbować,a ja piję bez cukru,do teraz już nie prosi o kawę,bo jej nie zasmakowała hahaha a ja mogę się w spokoju delektować
                            FROCH

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: czy podajecie dzieciom kawę zbożową?

                              Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                              ja też aktualnie posiadam Anatola, dla Julka w sam raz, ale według mnie jest bardzo słabiutka. Raz zaparzyłam z dwóch torebek i też była "lura"
                              Ale ogólnie smak ma fajny
                              kupiłam tego anatola i moim zdaniem ok - dla dziecka w sam raz, nie za mocny, nie za słaby. była też wersja w ciemno-brązowym opakowaniu -taka mocniejsza. może sama wypróbuję. jak na razie mojemu maluchowi smakuje taka kawka i czasem sobie razem pijemy na śniadanko

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X