Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak długo przy cycu???

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jak długo przy cycu???

    Jak długo karmiłyście lub nadal karmicie piersią?
  •    
       

    #2
    Mała ma 9m-cy i chciałabym ją karmic do roku.Ale ona już sama rezygnuje z cyca w dzien i je tylko w nocy...co3godz.I kaszki typu''smaczny sen''niepomagają.

    Skomentuj


      #3
      Po 3 miesiącach pokarm się skończył

      Skomentuj


        #4
        Dziewczyny, a jak niektóre babki potrafią karmić jeszcze 3 letnie dzieci Jak dla mnie to już przesada i budzi taki niesmak...

        Skomentuj


          #5
          moja ma 7,5 miesiąca i nadal cyca, na razie zamierzam karmić , jak długo to sama jeszcze nie wiem, ale chyba gdzieś do roku. ja też uważam, że trzylatek przy piersi to lekkie skrzywienie...

          Skomentuj


            #6
            U mnie niestety pokarmu zabrakło już po trzech tygodniach...

            Skomentuj


              #7
              Napisane przez agisek Pokaż wiadomość
              Mała ma 9m-cy i chciałabym ją karmic do roku.Ale ona już sama rezygnuje z cyca w dzien i je tylko w nocy...co3godz.I kaszki typu''smaczny sen''niepomagają.
              Wiesz? Twoja córcia chyba sobie zrobiła z Twojego cycusia smoczek, albo po prostu chce jej się pić...Korzystasz ze smoczka?

              Co do karmienia, to zgadzam się, że 3 letnie maluchy przy piersi to już nawet niezręczne...Wiem coś o tym, bo moje ciotka ma córeczkę, która do 3 roku życia ssała pierś...Tak po prostu, wskakiwała mamie na kolana odsłaniała pierś i ssała, kilka razy w towarzystwie innych ludzi, w tym i mnie, to nie był miły widok (chociaż osobiście uważam że matka karmiąca piersią to całkiem normalny widok, sama karmiłam), a i dla ciotki nie była to komfortowa sytuacja...
              Osobiście jestem zdania, że jeśli dzieciaczek jest już na tyle duży żeby zjeść to co ja, to nie powinien już 'cycać', z resztą czy już wtedy mleko matki jest takie niezbędne i niezastąpione? Witaminy? Przecież dzieciaczki karmione piersią i tak najczęściej muszą je zażywać oddzielnie.
              Fakt w Afryce czy w krajach 'trzeciego świata' matki karmią piersią swoje dzieci do 5 roku życia, ale to dlatego, że muszą, nie mają wyboru i możliwości gotowania specjalnie dla swoich pociech

              Olaf ur. 08.05.2007 o 14:31 4.255kg, 56cm

              Różności do postów
              GALERIA OLAFKA

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Moja Jula za miesiac skonczy 2 latka i dopiero miesiac nie ssie cyca

                Skomentuj


                  #9
                  Ja karmiłam do 5 miesiąca, pokarm był i nadal się sączy, ale
                  dzieć mój już chyba nie chciał i sam się odstawił.

                  A co do karmienia już prawie przedszkolaków, no cóż....ja tam nie mam
                  nic przeciwko
                  Taki maluch już wiele rozumie więc można by się umówić, że cyckamy
                  tylko w nocy lub gdy nikogo nie ma Może nie do 3 lat ale do 2.
                  Ja bym też tak karmiła

                  Skomentuj


                    #10
                    Ja karmiłam do 6 miesiąca, dokładnie tak samo pokarm był ale mały zdecydowanie wolał pić z butelki mleczko modyfikowane.
                    Wojtuś 28.11.2007

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      moje dziecko ma rok i pare dni i go nadal karmie piersia i mysle ze tak do wiosny go pokarmie jeszcze

                      Skomentuj


                        #12
                        Witam
                        Synka Karmiłam Ponad Rok,córeczkę Zaledwie Parę Miesięcy I Obydwoje To Okazy Zdrowia!

                        Skomentuj


                          #13
                          witam
                          Ja karmiłam wiktorie do 6 miesiąca, niedługo będzie miała 2 latka, a ja niedawno zauważyłam ze gdy naciskam pierś leci mleko, albo siara w ciąży raczej nie jestem. Czy nie wiecie jak długo utrzymuje się mleko, a może sama je pobudziłam naciskając.

                          Skomentuj


                            #14
                            Ja karmiłam przez rok,
                            Julek praktycznie sam odstawił się od cyca w dzień, ponieważ najadał się stałymi posiłkami (zupki, kaszki itp.)a w nocy było gorzej lubił się poprzytulać i czuć Mamusię .
                            Przy odstawieniu pomógł mi mój mąż, który w nocy wstawał do synka jak ten domagał się cyca trwało to przez ok. 3 noce, potem synek szybko zapomniał o nocnym jedzeniu i cycusiu.
                            Julek 15.o2.2oo7r



                            Skomentuj


                              #15
                              ja karmiłam starszą córkę prze 2i pół roku, teraz mam 5 miesięczną córkę i będę ją karmiła jak długo będzie chciała


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X