Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Karmienie piersią przy ludziach

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Karmienie piersią przy ludziach

    Dziewczyny czy macie jakieś problemy jak karmicie piersią swoje maluchy w miejscach publicznych? Np. w takich centrach handlowych, gdzie jest tyle ludzi. Czy nie czujecie się tym skrępowane?
  •    
       

    #2
    Jak dla mnie to krępujące zawsze było, dlatego szukałam jakichś ustronnych miejsc. Jeśli nie dało rady takich znaleźć, to jakoś sie maskowałam, np. tetrowa pieluszką. I tyle!

    Skomentuj


      #3
      No właśnie, ciężko jest jak człowiek ma z tym problemy. Ale ta pieluszka to niezły pomysł. Ja właśnie jakoś staram sie zamaskować, ale nie zawsze jest to łatwe.

      Skomentuj


        #4
        Mi też ciężko wystawić było cyca jak byłam wsrod ludzi,ale dziecko to dziecko też odczuwa głod.Zasłaniałam się terowką,albo tym co miałam pod ręką.Niektórzy gapili się,a inni odwracali glowe....

        Skomentuj


          #5
          Ja nigdy nie karmiłam małego w miejscu publicznym, po prostu jak gdzieś wychodziłam na dłużej to odciągałam mleko i dawałam mu z butelki.

          Skomentuj


            #6
            ja karmiłam małą zawsze kiedy tego chciała i owszem zdarzało się w miejscach publicznych, ale też zasłaniałam się pieluchą tetrową. uważam, że w publicznym karmieniu nie ma niczego złego i nie powinnyśmy się wstydzić ani tym bardziej przejmować! jedzenie to najbardziej naturalna na świecie rzecz i to niezależnie czy z piersi czy z jakieś inne. skoro ludzie nie wstydzą się rzeczy nienaturalnych np.publicznego palenia papierosów to dlaczego mamy się wstydzić czegoś tak naturalnego jak karmienie?

            Skomentuj


              #7
              nie mam jeszcze dziecka i pewnie zmienię zdanie jak już będę je musiała karmić, ale teraz nie wyobrażam sobie wyciągania cyca w miejscu publicznym

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Karmienie w miejscu publicznym to żadne przestępstwo, tym bardziej powód do wstydu. Zdarzyło mi się karmić synka w centrum handlowym... ale w specjalnym pokoju przystosowanym dla dziecka i matki... Ja np. karmiłam w pociągu pełnym ludzi, w samolocie i uwierzcie nikt nie zwracał na mnie uwagi. Proponuję przykryć pierś pieluszką i nic nie widać. Dodatkowo biustonosze dla karmiących ułatwiają sprawę...
                Prosimy o 5 gwiazdeczek na zdjecie mojego synka. Odklikam... tylko prosze o wiadomość na priv.
                http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...p?i=12762&c=46
                Dziękuję

                Skomentuj


                  #9
                  hey ja tam się nie krepuje...problem ma ten co patrzy a nie ja....Kiedyś w kelner omal nie wywalił się z pizza bo się tak zapatrzył...Jak moje dziecko chce jeść to niech je....Teraz jest trochę starszy i go mogę przetrzymać ale wcześniej to bez problemu dostawał pierś...Nie ktorych ten widok rozczulał...
                  http://mamaczytata.pl/pokaz/4690/wojtek

                  Skomentuj


                    #10
                    A w sumie to tak sobie myślę, że jeżeli ludzie z otoczenia podchodzą do tematu normalnie, nie wgapiają się w człowieka, nie robią sami takiej krępującej mamę atmosfery to też łatwiej. W końcu kobieta nie obnaża tej piersi ot tak sobie, ale po to by nakarmić malucha. Ciekawe czy takim oburzonym miło byłoby słuchać małego wyjca, zaraz by im uszy zwiędły!

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11


                      Ja karmilam gdziekolwiek bylismy jak dziecko bylo glodne. Przeciez to fizjologia i piersi karmiace dziecko nie sa seksowne. Co innego biegac z odkrytymi piersiami po centrum handlowym
                      Jak gdzies sie czulam nieswoja to zakrywalam sie pieluszka tetrowa
                      pozdrawiam,
                      D

                      Skomentuj


                        #12
                        Ja rownież uważam, że karmienie dziecka piersią to nic strasznego. zaslaniam się pielucha lub kocykiem. Nie zauważylam żeby ludzie dziwnie się patrzyli, zazwyczaj jest to zrozumienie.

                        Skomentuj


                          #13
                          jestem w ciąży i najwiekszym moim problem jest w ogóle karmienie piersią.Od kiedy pamiętam,odstręczał mnie widok babek bezwstydnie wywalających piersi przy cudzych mężach być może,gdy urodzę już dziecko wszystkie te skojarzenia znikną.Osobiście uważam,że jesli wychodzi się gdzieś na dłużej i ciężko będzie z karmieniem,to lepiej chyba odciągnąć mleko..ale doświadczeń jeszcze nie mam

                          Skomentuj


                            #14
                            Napisane przez Majara Pokaż wiadomość
                            jestem w ciąży i najwiekszym moim problem jest w ogóle karmienie piersią.Od kiedy pamiętam,odstręczał mnie widok babek bezwstydnie wywalających piersi przy cudzych mężach być może,gdy urodzę już dziecko wszystkie te skojarzenia znikną.Osobiście uważam,że jesli wychodzi się gdzieś na dłużej i ciężko będzie z karmieniem,to lepiej chyba odciągnąć mleko..ale doświadczeń jeszcze nie mam
                            zmieni Ci się, ja też tak miałam, a teraz mi wstyd, że taka głupiutka i dziecinna byłam

                            Skomentuj


                              #15
                              Napisane przez Aninka Pokaż wiadomość
                              zmieni Ci się, ja też tak miałam, a teraz mi wstyd, że taka głupiutka i dziecinna byłam
                              Dziewczyny po co wam te plastikowe butle???!!! Pamiętajcie, że po urodzeniu dzieciaczka cycuchy zamieniaja się w buteli i tak je traktujcie.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X