Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

solarium a karmienie piersią

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    solarium a karmienie piersią

    hej!czy opalanie na solarium wpływa negatywnie na jakość pokarmu?
  •    
       

    #2
    Wydaje mi się, że jak z umiarem to nic złego nie powinno się dziać.

    Skomentuj


      #3
      Ja chodziłam3razy w tygodniu po 9min.i nic sie niedziało z pokarmem...mała jadła normalnie,nic niepokojacego niezauwazyłam.

      Skomentuj


        #4
        ja karmię piersią i dziś idę na solarkę ....robię to rzadko ale poprawia mi humor

        Skomentuj


          #5
          Też się zastanawiam nad solarium, przez całą ciążę nie chodziłam i jestem bladziutka, myślę, że poprawiłoby mi to humor


          Skomentuj


            #6
            Ja zaczęłam chodzić na solarium miesiąc po porodzie i nadal chodzę...moja córunia ma już siedem miesięcy i nie zauważyłam, żeby solarium wpływało negatywnie na jakość pokarmu, przynajmniej na moja pociechę napewno nie...myślę, że nastrój matki karmiącej wpływa na pokarm, dlatego też, jeśli tylko może nam to poprawić nastrój, chodźmy na solarium

            Skomentuj


              #7
              ja pytalam sie pediatry o solarium, mowilaa ze mozna ale lepiej zakryc piersi pielucha...a pozniej odciagnac troche pokarmu i pozniej dopiero nakarmic dzidzie

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Ja chodzę regularnie. pytałam lekarzy i czytałam w m jak mama że można , że nie udowodniono by coś się działo, jednak piersi zakrywam lub zostawiam stanik ściągają ramiączka. nie wiem czemu tak robię, trochę chyba dlatego że nie wierzę że nic się nie dzieje, poza tym skóra po solarium brzydko pachnie i nie chcę by dzidziuś przy jedzeniu miał dyskomfort.
                Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                Skomentuj


                  #9
                  Ja Tez Chodze No I Tez Zakrywam Piersi .

                  Skomentuj


                    #10
                    U mnie też solarium nie miało żadnego wpływu na karmienie ale zawsze jest zalecane załąnięcie piersi i najlepiej się do tego nadają krążki laktacyjne bo one pozostawiają najmniejszy "jasny ślad". Jednak w regulaminie ((powinien się znajdować nad każdym łużkiem)) jest zaznaczone, że nie powinno się opalać podczas karmienia piersią jednak wybur należy zawsze do kobiety.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Moj lekarz tez pozwolil - pod warunkiem ze nie za czesto (chodze raz w tygodniu na 6 min) i zasłaniać piersi. Synkowi nie robi to kompletnie roznicy

                      Skomentuj


                        #12
                        ja też chodze raz w tygodniu i zasłaniam piersi.
                        i nic się nie dzieje.

                        Skomentuj


                          #13
                          Dzieki kobietki a ja tak sie balam a urodzilam juz 2 miesiace temu,jutro ide na solarke i za jakis czas napisze jak moja corcia to znosi czy jest roznica,, oczywiscie zakryje piersi,,

                          Skomentuj


                            #14
                            Napisane przez marta16268 Pokaż wiadomość
                            hej!czy opalanie na solarium wpływa negatywnie na jakość pokarmu?

                            Myślę, że opalanie z "głową" nie ma złego wpływu na jakość pokarmu ... ale nie studiowałam medycyny

                            Skomentuj


                              #15
                              no a jak jest po cesarce??? chodzi mi tutaj o ranke, po jakim czasie mozna isc na solarium? ja urodzilam 30 marca wiec duzo czasu nie minelo, chcialabym sie wybrac w przyszlym miesiacu, zastanawiam sie czy lepiej zakrywac ta blizne czy nie ma potrzeby?

                              kurde wbilam sie w temat o karmieniu piersia:/ ale moze ktoras odpowie??

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X