Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

z piersi na butelkę

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    z piersi na butelkę

    Mam taki problem z moim maluszkiem,mały ma 6 miesięcy i jest karmiony piersią oprocz tego zaczęłam podawać mu słoiczkowe dania i deserki ponieważ za mało ostatnio przybrał na wadze i lekarka kazała wprowadzić wcześniej nowości.Próbuje go przestawić na mleko modyfikowane bo wracam do pracy ale za nic w świecie nie będzie jadł z butelki co mam zrobić żeby zaczął jeść inne mleko????
  •    
       

    #2
    Ja też mam ten problem mały nie chce zupek a o piciu flachy nie ma mowy koszmarek nie wiem co robić ale chyba trzeba uzbroić się w cierpliwość i próbwać.............

    Skomentuj


      #3
      sprobujcie podawac dziecku mleko lyzeczka...ja Aminie odciagam moje mleko i dodaje troszke kleiku ryzowego i tak jemy lyzeczka, ona jest zachwycona, lyzeczke probuje mi wyrywac z reki i wklada sobie do buzi, musze ja przy tym dobrze asekurowac, nigdy nie trzyma lyzeczki sama, ale ile przy tym ma radosci.I widac ze jest najedzona
      Kinia & Aminka

      Skomentuj


        #4
        moja znajoma ma 3 miesieczna core. chciala nauczyc ja pic z butelki tak na wszelki wypadek, gdyby mala zostala z babcia. nie chciala pic. jednak gdy mala babcia pilnowala i dala jej butle to pila bez problemu. moze u ciebie bedzie podobnie. od ciebie nie chce a od innych bedzie pila.
        moj pije bez problemu. w sumie teraz mam problem bo nie chce piersi. z reszta on wogole nie chce ostatnio jesc. w nocy budzi sie co 2 godziny i wypija ok 120ml, a w dzien nic prawie nie je
        Jakub 19.05.2008

        Skomentuj


          #5
          a ja proponuje zamiast butelki kubeczek
          shannon

          Skomentuj


            #6
            Napisane przez justi018 Pokaż wiadomość
            Mam taki problem z moim maluszkiem,mały ma 6 miesięcy i jest karmiony piersią oprocz tego zaczęłam podawać mu słoiczkowe dania i deserki ponieważ za mało ostatnio przybrał na wadze i lekarka kazała wprowadzić wcześniej nowości.Próbuje go przestawić na mleko modyfikowane bo wracam do pracy ale za nic w świecie nie będzie jadł z butelki co mam zrobić żeby zaczął jeść inne mleko????
            zależy też od smoczka butelki jakim chcesz mu podawać mleko. wybierz taki , który przypomina pierś(mleko podobnie leci jak z piersi) ja podaje przez ,,lovi''




            Skomentuj


              #7


              Sprubój Zagęścić Mleko Kaszką
              PATRYŚ 10-09-2008


              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                niestety niektóre dzieci nie chcą butli
                moja córka też tak miała
                ja odciągałam mleko i podawałam jej łyżką
                potem nauczyla się pic z niekapka

                tylko że ja karmiłam piersią długo a takie odciągane to tylko jak w szkole byłam


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj


                  #9
                  też miałam ten problem. Maja nie chciała pić z butli a próbowałyśmy z wielu. Teraz uczę ją pić z kubeczka niekapka może się uda, bo jest zadowolona, że może go sobie sama trzymaćpowodzenia
                  Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                  Skomentuj


                    #10
                    No cóż chyba każda mama musi przejść ten jednak straszny etap dla naszych pociech jakim jest przejście na butelkę, moja Ala gdy miała ok 5 m-cy była zmuszona się przyzwyczaić do butelki a było to dla niej czymś strasznym i nie chciała nawet herbatki pić a o mleku modyfikowanym nie było nawet mowy i niestety ale najlepszym sposobem okazał się najbardziej drastyczny sposób czyli mała głodówka, jak przychodziła pora na karmienie piersią a mała była coraz bardziej marudna musiałam przetrzymać i w pewnym momencie była już tak głodna i zmęczona że nawet butelka była przyjazna.I tak kilka razy ale teraz w dzień jest tylko butelka a tym samym córcia po najedzeniu się wieczorem mlekiem modyfikowanym śpi dłużej, a zostało nam tylko karmienie nocne ale na to jeszcze nie mam sposobu.Pozdrawiam

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      też miałam ten problem. Maja nie chciała pić z butli a próbowałyśmy z wielu. Teraz uczę ją pić z kubeczka niekapka może się uda, bo jest zadowolona, że może go sobie sama trzymaćpowodzenia
                      ja pdaje mojej corci kubek ale nie poterafi go zlapac buzia a raczaki to juz wogole,co robic?

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X