Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zabawki dla dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zabawki dla dziecka

    Hej, czy Wy też macie tak, że kupiłybyście każdą zabawkę swojemu maluszkowi? Ja muszę się pilnować, bo tu warto kupić klocki, rowerek też fajny, a jeszcze nie ma kotka itd...
    Pozdrawiam
    Daria





  •    
       

    #2
    Odp: Zabawki dla dziecka

    znam to doskonale... ja ostatnio pochowałam sporo zabawek do piwnicy... ma ich stanowczo za dużo... a jeszcze święta przed nami.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Zabawki dla dziecka

      Ja kupuje tylko te zabawki, które uważam za szczególnie interesujące. Całą resztą zasupują ciocie i dziadkowie Ale uważam, że nie ma sensu spełniać wszystkich zachcianek dzieci. Warto stawiać je przed wyborami i decyzjami: "Która wolisz?"

      Skomentuj


        #4
        Odp: Zabawki dla dziecka

        Jak po macierzyńskim wróciłam do pracy, to podświadomie zaczęłam kupować całe sterty zabawek, żeby córce wynagrodzić. Wariactwo - i kupowanie zabawek, i powrót do pracy

        Tak się wszystko poukładało potem, że zrezygnowałam z pracy i znów zaczęłam opiekować się córką na "pełen etat". I kupowanie zwariowanych ilości idiotycznych zabawek się skończyło - wszystko wróciło na stare tory.

        Nadmiar zabawek szkodzi, moim zdaniem
        Chociaż jakiś czas temu bym tak nie powiedziała, ale człowiek się uczy, uczy, uczy, przez całe życie.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Zabawki dla dziecka

          Też uważam, że nadmiar szkodzi. Ja mam metodę, że raz po raz niektóre zabawki chowam do szafy i wyciagam po kilku dniach- zainteresowanie od razu jest większe

          Skomentuj


            #6
            Odp: Zabawki dla dziecka

            Najlepiej dozować zakupy z umiarem. Nie rozpieszczać.
            Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
            — Paulo Coelho
            Alchemik

            Skomentuj


              #7
              Odp: Zabawki dla dziecka

              Napisane przez ja29 Pokaż wiadomość
              znam to doskonale... ja ostatnio pochowałam sporo zabawek do piwnicy... ma ich stanowczo za dużo... a jeszcze święta przed nami.
              A moze lepiej podrzucic do jakiegos domu dziecka czy podobnej instytucji?
              Łagodna perswazja jest potężniejsza od brutalnej siły

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Zabawki dla dziecka

                Oj, ja też to znam, jak widzę w sklepie jakąś fajną zabawkę od razu mam ją chęć kupić. Czasami to nawet nie wiem, czy ona bardziej podoba się mi, czy mojemu dziecku

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Zabawki dla dziecka

                  Ja wolę zamiast zabawki kupić grę edukacyjną, puzzle, lub książkę z bajkami,za to mój syn mógłby w sklepie spędzić cały dzień na oglądaniu zabawek

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Zabawki dla dziecka

                    Tak to chyba ma każdy rodzic. Ale są tego plusy, my chowamy do szafy część zabawek i co jakiś czas wymieniamy je, a Eryk myśli, że ma nowe Czasem mam wrażenie, że kupuje te zabawki dla siebie... Ostatnio przerzuciłam się na książki, bo bardzo lubię czytać. Czytałam Erykowi jeszcze jak był w brzuchu i to stało się naszą tradycją. W wieku 13 miesięcy ma swoją półkę na regale ze swoimi książeczkami i bardzo je lubi. Polecam.


                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X