Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 1996/97/98/99

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Rocznik 1996/97/98/99

    Dziewczyny,co z Wami?






    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Rocznik 1996/97/98/99

      Hej dziewczyny

      Właśnie wróciłam od chirurga z Patrykiem, diagnoza skręcenie. Wczoraj na treningu noga mu się wykręciła i upssss.... ból niesamowity. Teraz przyjdzie mu minimum 10 dni w szynie pośmigać, zwolnienie z WF i takie tam.
      Ale jak to mówią do wesela się zagoi.
      A co tam u Was słychać???


      Skomentuj


        #48
        Odp: Rocznik 1996/97/98/99

        HEJKA

        zgłaszam sie i ja

        Skomentuj


          #49
          Odp: Rocznik 1996/97/98/99

          Napisane przez Wiolus_K Pokaż wiadomość
          Hej dziewczyny

          Właśnie wróciłam od chirurga z Patrykiem, diagnoza skręcenie. Wczoraj na treningu noga mu się wykręciła i upssss.... ból niesamowity. Teraz przyjdzie mu minimum 10 dni w szynie pośmigać, zwolnienie z WF i takie tam.
          Ale jak to mówią do wesela się zagoi.
          A co tam u Was słychać???
          Dużo zdrówka dla Patryka
          A moj konczy ferie w poniedziałek do szkoły a tak fajnie było,spanko do 8 itp.
          Kamil też trenuje ale piłkę nożną,niedługo rozpoczęcie sezonu zobaczymy jak to będzie bo jesienią po treningach i meczach bolała go pięta z przeciążenia.Mam nadzieję że ból już nie wróci.
          OLCIA79 Kamil mieszka z Wami w Warszawce czy został w Nysie/ Bo ja nie w temacie jestem.


          Skomentuj


            #50
            Odp: Rocznik 1996/97/98/99

            W DNIU KOBIET

            Przyjmij życzenia Babo kochana,
            od drugiej Baby z samego rana.
            Niech Twój Dzień cały będzie radosny,
            trzymaj się Babo, aby do wiosny!:-)))
            Co nic nie piszecie?Moja Zuzia nie była dziś w szkole-ma czerwone gardło a Bartosz też ubiera się byle jak ale na szczęście tylko trochę kaszle więc był.






            Skomentuj


              #51
              Odp: Rocznik 1996/97/98/99

              Dawno się tu nikt nie odzywał, ale ja się wpiszę mam syna z 99 i drugiego z 09 ALe tu tylko o tym starszym by było dobrze pisać, bo wszędzie tylko te maluchy
              Seba będzie miał 11 lat w tym roku a już potrafi popyskować, ale ogólnie to grzeczne z niego dziecko






              Skomentuj


                #52
                Odp: Rocznik 1996/97/98/99

                Cześć Magda!Fajnie że dołączyłaś.Szkoda że dziewczyny przestały tu pisać.Ja mam córkę w 5 kl a syn w 6-miał już 3 egzaminy 6 klasisty próbne a 8.04. będzie właściwy-przerwę wielkanocną na nauce spędzi,bo ten egzamin jest b.ważny do gimnazjum.






                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Rocznik 1996/97/98/99

                  Moj też 5 klasa,do tej pory jeszcze w miarę był grzeczny ale ostatnio czuję że wymyka mi się spod kontroli pyskuje,sam się rządzi,co chce to robi na szczęście troszkę wziął się za naukę i oceny które miał na półrocze poprawia na wyższe.


                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Rocznik 1996/97/98/99

                    Mój jest w 4 klasie... a z tymi testami to się nasłucham jak szwagierka wiecznie do swojej córki "ucz się bo masz testy! ucz się!" i tak w koło... Na półrocze oceny miał nie najgorsze, ale mógł by mieć lepsze, gdyby nie to, że godziny spędza przed kompem... niestety zaczął wykorzystywać sytuację, że ja jestem zajęta małym i nie zawsze mam czas do niego zajrzeć... dobrze chociaż tyle, że jak nie ma lekcji to wstyd mu i robi nawet późnym wieczorem, albo wstaje wcześnie... a Seba niestety to niezły zapominalski, często nie zapisze i zapomni... czy my też tacy byliśmy ?






                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Rocznik 1996/97/98/99

                      Anetyslaw bardzo współczuję sytuacji... mam nadzieję, że z mamą szybko się wyjaśni...
                      A ja nie przygotowuję świąt, w pierwszy idziemy do moich rodziców, a drugi do teściów, więc wszystko by się zmarnowało... muszę tylko dokończyć sprzątanie... a brak mi sił, bo moje małe daje się ostatnio we znaki...






                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Rocznik 1996/97/98/99

                        Drogie Dziewczyny
                        Z okazji Świąt Wielkanocnych,
                        życzę wszelkich łask Bożych,
                        pogodnych, zdrowych świąt
                        i pomyślności w życiu osobistym.
                        Attached Files






                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Rocznik 1996/97/98/99

                          Hej!Jak tam egzamin 6 klasisty?Bartosz mówi że dobrze mu poszło i że był łatwy.






                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Rocznik 1996/97/98/99

                            Co z Wami,odzywać się






                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Rocznik 1996/97/98/99

                              Znowu cisza?






                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Rocznik 1996/97/98/99

                                bazumik cisza tu jak makiem zasiał... chyba nie ma za wiele mam straszych rocznikó






                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X