Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Karmienie piersią a antykoncepcja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Karmienie piersią a antykoncepcja

    Czy stosowałyście tabletki antykoncepcyjne w czasie karmienia piersią? Lekarz zapisał mi AZALIĘ, któraś z Was brała te tabletki? Jakie według Was są najlepsze?? Pozdrawiam
  •    
       

    #2
    Odp: Karmienie piersią a antykoncepcja

    Urodziła dwa miesiące temu, mam już dwójkę cudownych dzieci i raczej z mężem nie planujemy więcej dzieci dlatego zdecydowałam się na tabletki antykoncepcyjne. Karmię piersią, lekarz zapisał mi Azalie. Tabletki biorę od dwóch tygodni i jak na razie jest o.k





    Skomentuj


      #3
      Odp: Karmienie piersią a antykoncepcja

      Ja biorę depoprovere w zastrzyku. jak dla mnie super, ale słyszałam, że są dziewczyny, co źle na nią reagują

      Skomentuj


        #4
        Odp: Karmienie piersią a antykoncepcja

        witajcie.prawie rok biore azalie i czasami mam jej dosyc.mam rozregulowane cykle miesiączkowe.miałam najpierw co pare dni plamienia potem co dwa tygodnie okres.a teraz dwa miesiące przerwy.ale mój gino powiedział że coś za coś.każdy organizm reaguje inaczej.moja koleżanka też karmi i bierze azalię i przez rok nie ma okresu.musisz wypróbować.




        Skomentuj


          #5
          Odp: Karmienie piersią a antykoncepcja

          Ja karmie piersią i ginekolog przepisał mi Azalie.. dopiero biore ją miesiąc ale jak nazrazie nie narzekam. Pozdrawiam

          Skomentuj


            #6
            Odp: Karmienie piersią a antykoncepcja

            karmie piersią i ginekolog mi przepisał Cerazette. Jestem z nich zadowolona. Żadne skutki uboczne też u mnie nie występują po tych tabletkach. Polecam

            Skomentuj


              #7
              Odp: Karmienie piersią a antykoncepcja

              karmiłam synka osiem miesięcy i w tym czasie brałam zastrzyki antykoncepcyjne, aktualnie mam założoną wkładkę (merida), porównywalna do sterylizacji

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Karmienie piersią a antykoncepcja

                Mi równiez lekarz przepisał Cerazette. Jak narazie wszystko jest ok

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Karmienie piersią a antykoncepcja

                  Ja stosowałam Azalie oraz Cerazette i z obu byłam zadowolona




                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Karmienie piersią a antykoncepcja

                    Ja bez wahania podjęłam decyzje o antykoncepcji podczas karmienia piersią. Moja serdeczna koleżanka mimo iż regularnie karmiła piersią bez dokarmiania zaszła w ciążę 4 miesiące po pierwszym porodzie (co tu dużo mówić zachwycona nie była). Mi lekarz przepisał Cerazette i jak na razie wszystko jest w porządku.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Karmienie piersią a antykoncepcja

                      Moja znajoma urodziła właśnie dziecko, ale nie chciałaby od razu brać tabletek antykoncepcyjnych, kiedy rozpocznie na nowo życie seksualne. Szukam informacji dla niej, czy to prawda, że do 12 tygodnia po połogu kobieta jest bezpłodna? Tutaj piszą na ten temat: http://emama.com.pl/powrot-do-plodnosci-po-porodzie/ Co myślicie o tym Panie?

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Karmienie piersią a antykoncepcja

                        No niestety, dowiedziałam się, że bezpłodność laktacyjna występuje tylko w pewnych warunkach i łatwo ją stracić, więc jest bardzo niepewna. Ja sama karmiłam moją córeczkę zaledwie kilkanaście tygodni, ponieważ były ogromne trudności, ale wiem o micie bezpłodności laktacyjnej od innych pań.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Karmienie piersią a antykoncepcja

                          Apeluję do wszystkich młodych mam, aby karmiły piersią
                          swoje dzieci. Moja położna zrobiła mi wykład na ten temat, kiedy miałam
                          ogromne problemy z karmieniem mojej córeczki i odtąd stałam się
                          prawdziwą krzewicielką karmienia naturalnego. Mleko matki jest
                          najlepszym pokarmem dla dziecko, dostosowanym całkowicie do jego
                          potrzeb. O innych zaletach karmienia piersią możecie przeczytać w sieci,
                          np. tutaj: http://emama.com.pl/dlaczego-warto-karmic-piersia/.
                          Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamy

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Karmienie piersią a antykoncepcja

                            Aurora, czyżbyś była terrorystką laktacyjną? Pozdrawiam

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Karmienie piersią a antykoncepcja

                              Gdy urodziłam Monike nie było internetu i tyle co wyczytałam gdzieś..wiedziałam że do póki karmie systematycznie co 2-3 godziny nie mam okresu jestem bezpieczna i karmiłam tak10 mies.a okres dostałam po 4m.i jakoś się udawała.Ale teraz jestem mądrzejsza o internet i doświadczenie ze mozna karmić brać tabletkę( ja od początku na pierwszej wizycie po porodzie 6 tyg. kazałam zapisać sobie cerazette) karmiłam i ani ja ani Olcia nie miałyśmy problemu.
                              Cerazette jest bardzo bezpieczną tabletką -idealną dla karmiących mam
                              Last edited by koliberek71; 02-09-2011, 15:28.


                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X