Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Karmienie piersią a antykoncepcja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • dagussiaa
    replied
    Odp: Karmienie piersią a antykoncepcja

    karmie piersią i ginekolog mi przepisał Cerazette. Jestem z nich zadowolona. Żadne skutki uboczne też u mnie nie występują po tych tabletkach. Polecam

    Leave a comment:

  •    
       

  • anulka202
    replied
    Odp: Karmienie piersią a antykoncepcja

    Ja karmie piersią i ginekolog przepisał mi Azalie.. dopiero biore ją miesiąc ale jak nazrazie nie narzekam. Pozdrawiam

    Leave a comment:


  • KATARZYNEK1975
    replied
    Odp: Karmienie piersią a antykoncepcja

    witajcie.prawie rok biore azalie i czasami mam jej dosyc.mam rozregulowane cykle miesiączkowe.miałam najpierw co pare dni plamienia potem co dwa tygodnie okres.a teraz dwa miesiące przerwy.ale mój gino powiedział że coś za coś.każdy organizm reaguje inaczej.moja koleżanka też karmi i bierze azalię i przez rok nie ma okresu.musisz wypróbować.

    Leave a comment:


  • Aisha1111
    replied
    Odp: Karmienie piersią a antykoncepcja

    Ja biorę depoprovere w zastrzyku. jak dla mnie super, ale słyszałam, że są dziewczyny, co źle na nią reagują

    Leave a comment:


  • syylwiaa
    replied
    Odp: Karmienie piersią a antykoncepcja

    Urodziła dwa miesiące temu, mam już dwójkę cudownych dzieci i raczej z mężem nie planujemy więcej dzieci dlatego zdecydowałam się na tabletki antykoncepcyjne. Karmię piersią, lekarz zapisał mi Azalie. Tabletki biorę od dwóch tygodni i jak na razie jest o.k

    Leave a comment:


  • biedronka-29
    started a topic Karmienie piersią a antykoncepcja

    Karmienie piersią a antykoncepcja

    Czy stosowałyście tabletki antykoncepcyjne w czasie karmienia piersią? Lekarz zapisał mi AZALIĘ, któraś z Was brała te tabletki? Jakie według Was są najlepsze?? Pozdrawiam
       
Working...
X