Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Krzeselko do karimienia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Krzeselko do karimienia

    Jakich używacie? Ja się zastanawiam nad krzeselkiem zuma, ale jest drogie...

    Jeśli ktoś korzysta, to prosze o opinie.
    jestem sklonna je kupic, bo jest ladne ale nie ukrywam ze funkcjonalnosc ma wieksze znaczenie
  •    
       

    #2
    Odp: Krzeselko do karimienia

    Matyldzia ja radzę ci pojechać do jakiegoś dziecięcego sklepiku i "pomacać" te krzesełka ja ostatnio byłam i zobaczyłam takie które chciałam kupić na allegro w takiej samej cenie ale jak tylko go dotknęłam to się załamałam, tak się bujało że bym się bała wsadzić do niego mojego synka, zawsze lepiej dotknąć i niech sprzedawca doradzi..
    1.03.2009 9:55 FILIPEK

    Skomentuj


      #3
      Odp: Krzeselko do karimienia

      Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
      Matyldzia ja radzę ci pojechać do jakiegoś dziecięcego sklepiku i "pomacać" te krzesełka ja ostatnio byłam i zobaczyłam takie które chciałam kupić na allegro w takiej samej cenie ale jak tylko go dotknęłam to się załamałam, tak się bujało że bym się bała wsadzić do niego mojego synka, zawsze lepiej dotknąć i niech sprzedawca doradzi..
      No to jest wiadomo, że przed podjęciem ostatecznej decyzji podotykam je osobiście ale chodzi o to, że tak się napalilam, ze wzgledu na dizajn, ze wierze w to, że ktoś już je ma i poleci mi z calego serca

      Skomentuj


        #4
        Odp: Krzeselko do karimienia

        Jak dla mnie za wysoka cena,owszem krzesełko ładne i nowoczesne,ale ja wolałabym na co innego wydać kasę.Ja miałam krzesełko Graco,używałam je do 2,5 lat i wcale nie kosztowało dużo,a byłam z niego zadowolona.Podaję link ze zdjęciem http://www.allegro.pl/item811460334_..._30_mniej.html

        Skomentuj


          #5
          Odp: Krzeselko do karimienia

          Matyldzia zanim założysz wątek , poszukaj owego na forum

          http://www.mamacafe.pl/forum/showthr...ht=krzese%B3ko
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            #6
            Odp: Krzeselko do karimienia

            Faktycznie, link allegro ktory przeslalas, dal mi do myslenia, zeby sie jeszcze zastanowic. czterokrotnie mniejsza cena Tylko czy niska cena nie idzie w parze z niska jakoscia? Jest jeszcze jeden minus, otoz mam fiola na punkcie pasowania do wystroju mieszkania... Jak na zlosc, model za 800 zl pasuje idealnie Ciężki orzech do zgryzienia. A może podświadome przeświadczenie, że to co droższe będzie lepsze?

            Skomentuj


              #7
              Odp: Krzeselko do karimienia

              Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
              Matyldzia zanim założysz wątek , poszukaj owego na forum

              http://www.mamacafe.pl/forum/showthr...ht=krzese%B3ko

              Faktycznie, temat podobny, ale mam nadzieje, że nikt nie ma mi za złe tego, że zamiast odświerzyć stary wątek, założyłam nowy...Sądzę, że daje na nowo możliwość przedyskutowania istotnych dla życia mam kwestii
              pozdrawiam

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Krzeselko do karimienia

                Napisane przez matyldzia Pokaż wiadomość
                Faktycznie, temat podobny, ale mam nadzieje, że nikt nie ma mi za złe tego, że zamiast odświerzyć stary wątek, założyłam nowy...Sądzę, że daje na nowo możliwość przedyskutowania istotnych dla życia mam kwestii
                pozdrawiam
                Oczywiście ,
                wątki zostaną połączone tyle że aby więcej nie było takich sytuacji(a napewno będą) lepiej aby czytać regulamin.
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Krzeselko do karimienia

                  Matyldzia wybór należy do Ciebie.Ja mogę powiedzieć,że mój synek dużo korzystał z tego krzesełka,nic się ono nie porwało,łatwe do mycia,ma wyjmowany blat.Ja zakupu dokonałam w sklepie,dzięki czemu mogłam dokładnie oglądnąć je.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Krzeselko do karimienia

                    My mamy krzeselko Chicco,fajne ale pelno w nim zakamarkow do mycia i jesli mam byc szczera to doszlismy do wniosku ze gdybysmy mieli jeszcze raz wybierac to kupilibysmy najzwyklejsze drewniae krzeselko moze z jakas podusia pod plecki zeby takiemu kilkumiesiecznemu bobasowi wygodnie bylo.
                    Poldek ma juz prawie 19 m-cy i znacznie bardziej podoba mu sie siedzenie przy stole na normalnym krzesle,poza tym stelaz krzeselka zagraca pol kuchni.
                    matyldzia cos o podobnym design jak to na twoim zdjeciu chcielismy kupic ,kosztowalo ok.300 euro i powstrzymala nas proba w sklepie...model byl pekniety i bylo widac ze to tylko zwykly plastikowy bubel jak wiele innych...dzis sie cieszymy ze go nie kupilismy
                    Jesli moge ci cos polecic,to znane i uwielbiane w polnocnej Europie krzeselko Stokke tripp trapp ... troche dziwnie wyglada ale przysiegam ze jest bardzo stabilne i posluzy dlugo calej rodzinie.Bylam au-pair u rodziny z 4 dzieci,wszystkie mialy takie krzeselko,mojemu M sie jednak nie podobalo i nie dal sie przekonac...

                    www.skandic.de/Stokke-Tripp-Trapp
                    Last edited by dotka238; 19-11-2009, 14:07.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Krzeselko do karimienia

                      My mamy takie krzesełko http://www.allegro.pl/item817463581_...i_eco_hit.html tylko inny wzór tapicerki. Bardzo wygodne, miękkie wiec dziecko sie nie udeża w główkę. Jak bedzie starsze to dół się ściaga i jest stoliczek. Dokupiliśmy tylko pasy jak mała zaczęła sobie wstawać na nie i odwracać się do tyłu Jest bardzo stabilne.



                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Krzeselko do karimienia

                        My też mamy drewniane krzesełko,tylko szybko ceratka nam pękła i mamy nowe obicie

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Krzeselko do karimienia

                          ja tez mam drewniane podobne do krzeselka Wioli tylko ze w ciemnym drewnie jak dla mnie super rozwiazanie bo jest ten stoliczek ale gdybym miala miejsce w kuchni to chyba bym wolala miec takie plastikowe bo latwiejsze chociazby do przeniesienia




                          Changes in my life you will see in time
                          changes in my life you always in my mind
                          changes in my life you always by my side....

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Krzeselko do karimienia

                            szkoda, ze nie widziałam w ciemnym drewnie tych krzesełek, bo by nam pasowało do mebli a nam tapicerka na razie się trzyma bez zarzutu. Krzesełko ma ok. 3 miesiecy



                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Krzeselko do karimienia

                              mi tez sie trzyma super a ma jakies 9 miesiecy chociaz ostatnio za wiele w nim nie siedzi




                              Changes in my life you will see in time
                              changes in my life you always in my mind
                              changes in my life you always by my side....

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X