Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

dlaczego tyle pije???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    dlaczego tyle pije???

    moj 8 miesieczny synek bardzo duzo pije herbatek, nawet w nocy potrafi czasem wypic z 150 ml a w dzien to z 300ml, nie mam w domu gorąco na dworze tez juz zimno wiec nie wiem czemu ma takie pragnienie. czy to moze byc objaw jakiejs choroby?
  •    
       

    #2
    Odp: dlaczego tyle pije???

    może ale nie musi!!! powiedz lekarzowi, zleci badania, pewnie cukier i morfologię. no i nie martw się na zapas!

    Skomentuj


      #3
      Odp: dlaczego tyle pije???

      Moja córka gdzieś do roku prawie nic nie piła, jak w nią wmusiłam 30 ml dziennie to był sukces. Obecnie ma prawie 1,5 roku i pije jak smok nawet w nocy jej wkładam kubek z wodą i często rano jest pusty

      Qzka7 a Twój synek od zawsze tyle pije??? Bo może się rusza więcej, zaczął np raczkować i po prostu potrzebuje uzupełnić płyny. Bo u nas z momentem rozpoczęcia biegania taka zmiana nastapiła


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        #4
        Odp: dlaczego tyle pije???

        Qzka moj synek tez wiecej pil jak byl niemowlakiem,na twoim miejscu jednak zrezygnowalabym z herbatek i podawala wode ,lepiej sie napije i jest zdrowiej dla zebow i brzuszka

        Skomentuj


          #5
          Odp: dlaczego tyle pije???

          Kózka - myśle że Twój synek po prostu tyle płynów potrzebuje, ale pogadaj przy okazji z pediatrą
          mój syn ma prawie 7 miesięcy i zawsze duzo pił - ale samej wody - obecnie ok. litra wypija, nie licząc wody w mleku, pokarmach itd.
          tez mnie to niepokoiło ale mój lekarz powiedział że do 1 r.ż. niemowle powinno pić (ogólnie) 100-120 ml. na każdy kilogram swojego ciała, więc przelicz ile przyjmuje płynów oczywiście tych w kaszkach i innych posiłkach też

          Skomentuj


            #6
            Odp: dlaczego tyle pije???

            Cześć. Najlepiej idź do pediatry i niech zleci badania. Moja chrześnica w wieku 2 lat zaczęła dużo pić zrobili jej badania i okazało się ,że ma cukrzyce 1 typ czyli tą najgorszą, obecnie ma 5 lat i chodzi z pompką, a wydawała się zdrową dziewczynką. Ja nie straszę, ale z dziećmi różnie też bywa . Pozdrawiam


            Skomentuj

                   
            Working...
            X