Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dzieci 6,7,8 latki;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dzieci 6,7,8 latki;)

    Witam bardo cieplo i zapraszam do rozmowy o dzieciach w wieku zerowki , pierwszej kl. i drugiej. To moze ja zaczne mam dzieci wieku 6 lat i po wakacjach do zerowki w szkole w ktorej starsza siostra zacznie druga klase
    Kochani rodzice napiszcie jaki macie doswiadcze
    nia szkolne ale i wychowawcze POZDRAWIAM
    Jesli rodzice starszych smykow lub mlodszych chca popisac to rowniesz zapraszam,
    Last edited by baterflau; 21-07-2008, 17:12.
  •    
       

    #2
    Witaj,
    ja mam dwójkę dzieciaczków 1 rok ma Ola i 6 lat Mikołaj. I to z nim mam największy problem, bo jakoś ostatnio w ogóle nie chce mnie słuchać. Zresztą nie tylko mnie męża także. Raczej nie jest to spowodowane siostrzyczką, choć to właśnie jej teraz poświęcam najwięcej czasu. Choć zazwyczaj bawimy się w trójkę, nigdy też nie zauważyłam, że jest zazdrosny o siostrę. Zawsze gdy tylko go o to poprosiłam zajmował się małą od naszego przyjazdu ze szpitala do domu. Pamiętam jak pewnego dnia poprosiłam go żeby jej przypilnował, Ola miała moze jakiś miesiąc. A on wziął książkę usiadł obok niej i zaczął czytać. A potem wszyscy dookoła wiedzieli, że Mikołaj uśpił Olę. Teraz u mojego synka jest wszystko na nie, o cokolwiek się go nie poprosi zawsze mówi nie. Totalnie nas ignoruje. Czytałam gdzieś w internecie że większość 6-latków tak ma, ale kiedy to mija? Jak było i jest z Twoimi dzieciakami?

    Skomentuj


      #3
      Witam i bardzo sie ciesze ze tu jestes przepraszam ze dopiero teraz pisze ale dopiero wrucilam z wakacji ja mam blizniaki 6 letnie cora jest usuchana jak narazie ale syn od jakis 3 tyg. ma na s w nosie a ja dostaje szalu bo przewarznie jestem z nimi sama corka starsza tez miala swoj czas buntu ale szybko jej minelo teraz lubi pyskowac idzie do 2 kl.gdzie puszcza syna do zerowki szk. czy przeczkole ja do szk.

      Skomentuj


        #4
        Cześć. Jestem mamą dwóch chłopców Dawid - 6 lat i Bartosz - 9 miesięcy. Chłopcy mają super kontakt ze sobą chociaż Dawid czasem pokazuje różki. Mam nadzieję że ten okres "ja wiem najlepiej" szybko minie bo inaczej go kiedyś uduszę. Po wakacjach Dawid pójdzie do sześciolatków i aż sie boje że swoje mądrości zabierze ze sobą.

        Skomentuj


          #5
          Czesc; bardzo mi milo cie powitac . Dawidka puszczasz do zerowki szkolnej czy przeczkolnej? Moj 6latek tez potrafi pokazac swoje zdolnosci czasem za bardzo otatnimi czasy wciaz psoci i broi az jestem w szoku bo nalezal do grupy dzieci bardzo bardzo grzecznych i usluchanych wiedzialam ze to sie kiedyz zmieni ale nie myslalam ze w wieku 6 latek ale i tak kocghamy swoje dzieci bez wzgledu na psoty dzis naprzyklad nabral wode do dzieciecego wiaderka i zlal siostre niespodziewanie gdy ta bawila sie lalkami opserwowalismy to z mezem jak robil podchody i sie zamiezal na siostre ale pewni bylismy ze ja tylko postraszy jak zawsze a tu chlust ta w krzyk a my? no coz w smiech

          Skomentuj


            #6
            Witaj. Bardzo dziękuje za pocieszenie a ja już myślałam ze tylko mojemu dziecku coś odbiło. Dawid zawsze był grzeczny no wiesz taki przykład dla innych dzieci. A teraz z przykładem różnie bywa. Od września idzie do sześciolatków w przedszkolu. Bardzo jestem ciekawa czy tam też sie pokaże

            Skomentuj


              #7
              sorki ze tak dlugo mnie nie bylo . zeczywiscie szesciolatki maja swoj charakter
              ostatnio stawia bunt na jedzenie zawsze lubil parowki morlinki wiec co jakis czas kupowalam a teraz szok twierdzi ze nie lubi dzis na kolacje jajka zjadl troche i stwierdzil ze nie lubi i mu nie smakuja jaja od babci obiad drze sie z lazienki ze nie bedzie jadl dwuch dan {dzis akurat byla tylko zupa}ja nic wpada do kuchni i pyta czemu jest tylko 1 danie jestem zdezorientowana jego zachowaniem niewiem juz co robic?

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                skad jestes ?

                Skomentuj


                  #9
                  Witaj
                  Mieszkamy w małej miejscowości w woj Śląskim. A TY?
                  Masz rację ciężko się połapać w tym wszystkim. Mój Dawidek oczywiście jest najmądrzejszy na świecie. A właśnie wczoraj zdałam sobie sprawę że od poniedziałku wraca do przedszkola. Przeprowadziłam z Nim poważną rozmowę, wydaje się że coś do Niego dotarło ale głowy nie dam sobie uciąć. Pożyjemy zobaczymy.

                  Skomentuj


                    #10
                    Witaj ja mieszkam 30 km, od Poznania i tez w malej wiosce gospodarstwa niemam. ja mam juz wszystko kupione do szkol tylko ksiazki do zerowki beda w szkole sprzedawane

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      My jeszcze nie kupowaliśmy nic konkretnego nie licząc bloków, plasteliny itp. Czekam na pierwsze zebranie z rodzicami wtedy będę wiedziała wszystko. Wszystko na mojej głowie. Oprócz Dawidka mam jeszcze jednego syna Bartosza ale na szczęście jest jeszcze malutki (9 miesięcy) i nie potrzebuje nic akurat we wrześniu bo chyba ogłosiłabym bankruta. Artykuły szkolne są niestety kosztowne. Zazdroszczę Ci skończonych zakupów. Pozdrowienia

                      Skomentuj


                        #12
                        w zeszlym roku starszej kupilam plecak rozowy za ponad 30 zeta i zalowalam bo co pochwile musialam go prac i ledwo wytrzymal do konca wiec w tym kupilam za 15 w biedronce brazowy ladny i tani niema sensu sie zucac wiele szk. zeczy kupilam w biedronce zawsze troche taniej ale i tak trzeba uwazac na ceny za to kupe kasy wywalilam na ksiazki ponad 250 zl. do 2 kl. a do zerowki wydam prawie 200 stowy bo do blizniakow trzeba podwujnie + ksiazki do religi masakra ceny to sa z kosmosu. Ja mam 32 lata w grudniu .dzis pomalowalismy balkon na piaskowy kolor mam nadzieje ze jak 2 raz sie przemaluje to bedzie lepiej wygladal ten niby piskowy

                        Skomentuj


                          #13
                          blizniaki to Oskar i Zosia a starsza Lilianka a ja jestem jola

                          Skomentuj


                            #14
                            duzo dzieci bedziw grupie przedszkolnej?u nas ok 17 osob

                            Skomentuj


                              #15
                              Witam wszystkich!
                              Mam synka,który w tym roku poszedł do zerowki.Ogólnie to dobry dzieciak,ale od jakiegoś czasu jest arogancki,nerwowy,agresywny.Mam nadzieje,ze ten bunt 6-latka szybko mu przejdzie

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X