Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co potrafi nasze dziecko :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Co potrafi nasze dziecko :)

    Witam
    Zapraszam do dzielenia się (chwalenia się ) osiągnięciami naszych dzieciaczków.
    Obojętne ile ma miesięcy, czy lat - pochwal się co już potrafi
  •    
       

    #2
    Mój synek właśnie skończył roczek - potrafi powiedzieć mama, tata, daj, nie, mniam a rozumie wszystko co do niego mówie, wszystkie moje polecenia
    Czy to mało czy dużo nie wiem ale i tak jestem z niego dumna

    Skomentuj


      #3
      Mój synek ma 7 miesięcy potrafi siedziec<od 5 miesiaca> raczkować turlac sie stawiac przy meblach. poza tym ładnie robi "akuku" z pieluchą smiesznie podskakuje jak słyszy muzyke<obojetnie jaką..ostatnio nawet zaczął "tanczyc" jak usłyszał odkurzacz> bije sobie brawo i umie juz sam czyscic ząbki <no prawie sam bo gardełko tez chciałby wyczyscic>...niestety z sylabami jest gorzej bo tylko powie baba lub bup bup choc ostatnio na topie jest "joł"

      Skomentuj


        #4
        Świetnie Fuksja
        U mnie ostatnio na topie jest muzyczka z rowerka - na roczek dostał taki rowerek gdzie jak przyciska guziczki to grają różne melodyjki - potrafi przez pół dnia stać przy rowerku, włączać sobie muzyczkę i tańczyć
        Oczywiście jak jesteśmy na spacerku to wszyscy nas już z daleka słyszą

        Skomentuj


          #5
          Aminka - miesiąc a potrafi hmm chwycić grzechotkę i ja odepchnąć, wczoraj przypadkowo wyrwała mi z ręki wprawiając w śmiech swoją mamę i tatę.To było coś do tego aaa i eee i co najwazniejsze od samego poczatku przesypia całe noce moze tylko z dwoma polgodzinnymi przerwami na przekaske
          Kinia & Aminka

          Skomentuj


            #6
            Przesypianie nocek to coś o czym marzy wiele mam nawet rocznych dzieciaczków gratuluję!!!!!!!!!!

            Skomentuj


              #7
              Patrycja-16 miesiecy:tanczy jak uslyszy muzyke,zanosi swoje pieluchy do smietnika,pokazuje jak cos jej smakuje glaszczac reka po brzuchu,mowi tata,mama,baba,tak,nie,kapka(czyli jej rybka)ostatnio uslyszala jak maz mowi do mnie po imieniu i powtarza do mnie.bije brawo,daje karzdemu buzi na porzegnanie,niedawno zaczela chodzic

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                moj synek

                moj synek ma 3 miesiace i 2 tyg a potrafi juz trzymac zabawke wkladac ja do buzi..przewracac sie z pleckow na brzuszek jak i odwrotnie..gaworzy tak bardzo ze nie nadarzam czasami..i trzyma sam do butelke tzn dwoma rekoma i stara sie sam ja wlozyc do buzki..chce po prostu sam juz wszytsko robic..i najwazniejsze jak sie go postawi w pozycji pionowej rusza nozkami i chodzi po naszym cialku..nawet boje sie go samego zostawic na chwilke na lozku bo porusza sie po nim tak jakby raczkowal..JESTEM BARDZO DUMNA MAMA!!!
                MAMA JUANA CARLOSA

                Skomentuj


                  #9
                  Ja strasznie lubiłam jak moje maluchy tańczyły przy muzyce . Kupa śmiechu zawsze przy tym była!

                  Skomentuj


                    #10
                    No co tam mamy, czas się pochwalić!
                    Ja jeszcze pamiętam jak z dumą słuchałam jak kajtki "recytowały" (oczywiście jeszcze bardzo nieudolnie) wierszyki. Super sprawa! Jak niektóre wyrazy były przekręcane, albo gubiły kilka wersów...

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      moja corcia ma 11 mies z zazdroscia słuchałam jak mówi już baba,tata, dzidzi, ne,am,iwkońcu 12.11.08 powiedziala MAMA, a potem jeszcze powtorzyła pare razy dajac buziaka.wzruszylam sie niesamowicie...

                      Skomentuj


                        #12
                        Amelka ma 8m-cy
                        Potrafi sama siedziec , przekrecac sie z pleckow na brzuch odwrotnie raczej rzadko RAczkuje do tyłu , do przodu zaczyna.Mowi caly czas Baba ostanio dada a jak placze Mama.Rowniez stoi trzymajac sie lozeczka badz mebli stawiajac minimalne kroczki w bok
                        Pozdrawiam
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          #13
                          moja corcia ma pol roczku i potrafi sama siedziec no i mowi "ble ble"

                          Skomentuj


                            #14
                            Miłoszek ma 2,6roku - zna mniej więcej połowę alfabetu i umie napisać na komputerze mama.

                            Mikołajek 6 i pół miesiąca pięknie mówi mamamamamama i cudnie się przytula i daje ogromne buziaki.

                            Skomentuj


                              #15
                              Szymek raczkuje, wstaje jak sie podeprze bez problemu a jak sie o cos oprze to stoi bez trzymania (czasem upada).
                              Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X