Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co potrafi nasze dziecko :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Co potrafi nasze dziecko

    Chłopcy ładnie i długo trzymają główkę leżąc na brzuszku (od kiedy skończyli 3,5msc). Piotruś śpi z główką odwróconą w lewo, lub na prosto ( do niedawna trzymał główkę tylko na prawo), wypowiada zdania złożone czyli giguga jednym ciągiem i nanstop się śmieje, a Pawełek jest poważny i śmieje się tylko czasem, ale za to chwyta grzechtki do obu rączek i się nimi bawi. No i wkońcu zaczęli trzymać główkę prosto kiedy są na rękach.
    A i jeszcze a buuuuuuu jest na topie


    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Co potrafi nasze dziecko

      Moja Julia ma teraz prawie 21 miesięcy. Od czas jak skończyła 1,5 roku
      buzia jej się nie zamyka. Składa zdania np. Fado idź już aaa (czyli, że pies
      ma spadać spać) albo Mamo weź Julię. Co dzień pojawiają się jakieś nowe
      słowa, nowe zdania. Lubi rysować, malować (po kartce, stole, krześle,
      rękach i nogach), bawić się ciastoliną.
      Założy sama buty (czasmi myli nóżki), podciągnie majteczki, spodnie.
      Chociaż czasami to "mamo ja sama" mnie dobija :P zwłaszcza jak nam się
      gdzieś spieszy.


      Skomentuj


        #48
        Odp: Co potrafi nasze dziecko

        to moja Milenka (21m)tez codziennie jakiś nowy wyraz powie,ale na czasie jest telefon i zawsze mowi do słuchawki "alo baba" ostatnio sobie ubzdurała domofon więc daję jej i na słuchawce są przyciski,czasem przypadkowo zadzwoni do sąsiadki/a i można usłyszeć jej rozmowę : połowę po naszemu,połowę po swojemu..ale to śmiesznie wygląda..
        FROCH

        Skomentuj


          #49
          Odp: Co potrafi nasze dziecko

          Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
          to moja Milenka (21m)tez codziennie jakiś nowy wyraz powie,ale na czasie jest telefon i zawsze mowi do słuchawki "alo baba" ostatnio sobie ubzdurała domofon więc daję jej i na słuchawce są przyciski,czasem przypadkowo zadzwoni do sąsiadki/a i można usłyszeć jej rozmowę : połowę po naszemu,połowę po swojemu..ale to śmiesznie wygląda..
          ..........a sasiadce nie zawsze do smiechu jak lata co piec minut do domofonu))))

          Skomentuj


            #50
            Odp: Co potrafi nasze dziecko

            A u mnie Lala uczepila sie slowa ka-ka i koniec jest cos tam jeszcze ga-ga,ma-ma, ba-ba albo pospiewa po swojemu, przez nos cos zagęga, poza tym siedzi to juz od dawna ale teraz jestesmy na etapie stania. Lubi stac na nozkach przy fotelu.. jak juz tylko sadzam ja na podloge to odrazu placz Musze jej chodzik jednak sprawic. Papa tez robi juz, potem zamiast papa wychodzi stuk stuk w mame hehehe aha no wlasnie jeszcze wiecznie gdzies.. jedzie - bziummm bziuuummm hehe i slini sie wtedy i pluje

            Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

            Skomentuj


              #51
              Odp: Co potrafi nasze dziecko

              Moja córka ma prawie 3 miesiące i potrafi przez ok minute trzymac uniesioną główkę jak lezy na brzuchu (wieej nie chce leżec bo ryk !!!!!) , no i usmiecha się rozkosznie i gada po swojemu , a Guuu , a Giiii

              Natalka ur 3wrzesnia 2009 o 16,25 waga 3,190 57długa

              Skomentuj


                #52
                Odp: Co potrafi nasze dziecko

                teraz Natalcia pięknie raczkuje, trzymając sie czegoś chodzi bokiem, mówi mama i tata, a czasem powtórzy skapetka a teraz otwiera szuflady i wyciąga swoje ciuszki



                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Co potrafi nasze dziecko

                  Mój synek Danielek ma 3 latka nauczył się śpiewać piosenki,mówi wierszyki,opowiada mi bajki,umie policzyć do dziesięciu umie rozróżnić owoc od warzywa,rozróżnia kolory

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X