Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nasze dzieci - rocznik 2006:)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    witamy w ten sobotni dzionek. ja dopiero co wstalam i dobudzam sie kawka

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Napisane przez gosia_24 Pokaż wiadomość
      no Aldonka widzę ze twój wątek sie rozwija.
      ciekawe z kim teraz kawke wypiłaś.......
      --------------------------------------------------------------------------------

      Teraz wypiłam kawkę w samotności. Arek jak co sobota zdradza mnie z kuniem

      Skomentuj


        #33
        Napisane przez justyna.sanko Pokaż wiadomość
        witamy w ten sobotni dzionek. ja dopiero co wstalam i dobudzam sie kawka
        Takiej to dobrze... Ja z pół nocy nie spałam przez mojego potwora. Ja żeby dłużej pospać musiałabym chyba zabarykadować drzwi od środka... chociaż nie wiem czy to by pomogło...
        Dopóki będą widzieli we mnie jakieś oznaki życia to mnie wywloką z łóżka.

        Skomentuj


          #34
          Gosia, jak przygotowania urodzinowe? Szykujecie jakąś imprezkę?
          Last edited by leniutka; 19-07-2008, 13:47.

          Skomentuj


            #35
            Laseczki, jutro jedziemy na Mazury i wracamy środa, czwartek. Nieobecność usprawiedliwona
            A Wy sobie piszcie, czujcie się jak u siebie w domu i podtrzymujcie wątek na duchu
            Tylko mnie nie obgadujcie. Buziaki
            Last edited by leniutka; 19-07-2008, 22:02.

            Skomentuj


              #36
              Wątek za wątkiem ale jeszcze tylko muszę słowko do Gosinej Klaudii (bo jutro nie będę miała okazji)

              Najlepsze życzonka, dużo zdrówka i słonka,
              humoru dobrego, życia kolorowego i
              wielkich wrażeń przy spełnianiu marzeń!
              Wszystkiego najlepszego w dniu Twoim urodzin Klaudusiu!!!

              Skomentuj


                #37
                ja tęż życzę Klaudii wszystkiego najlepszego, zdrówka, dużo prezentów i samych radosnych dni.

                __________________
                Kwiatki proszą o głosik http://www.e-mieszkanie.pl/konkurs/i...id=558&l=7&b=1

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  witajcie u nas dzisiaj okropna pogoda az sie nic niechce dobrze ze mam obiad na dzisiaj.....

                  Skomentuj


                    #39
                    Cześć Laseczki po króciutkim odpoczynku
                    Pogoda byle jaka ale i tak było fajnie. Zawsze to jakaś zmiana otoczenia... Lence brak pogody nie przeszkadzał. Starsze dzieci, kawałek jeziora - dla niej pełnia szczęścia. No i najważniejsze, że choróbsko w końcu nas opuściło.
                    Co fajnego u Was? Wybieracie się gdzieś z dziećmi na wakacje?
                    Last edited by leniutka; 23-07-2008, 12:08.

                    Skomentuj


                      #40
                      jeśli chodzi o wakacje to niestety marne szanse na wyjazd.......kasy brak! ale zawsze można pod gruszę się udaći stare kościska rozprostować, nie?my tak zrobimy, znaczy się z naszej wsi na wieś do moich rodzicówczyli aż(!)15km stąd

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        ...no widzisz, jak fajnie macie. Niektórzy za siedzenie pod gruszą muszą płacić. My właśnie byliśmy sobie parę dni na agroturystyce

                        Skomentuj


                          #42
                          my na te agroturystyke w sobote jedziemyznaczy się do moich rodziców

                          Skomentuj


                            #43
                            Z nas to mieszczuchy niestety, ale ze skłonnościami wiejskimi Mamy np koniki A tak poważnie to chciałabym mieć jakąś rodzinkę na wsi. Zresztą sama bym chyba mogła mieszkać na wsi, ale... jest jak jest.

                            Skomentuj


                              #44
                              zawsze możesz odwiedzić forumową koleżankę z podkarpacia

                              Skomentuj


                                #45
                                witajcie wy to zawsze jestescie blisko mnie!ale fajowsko!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X