Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nasze dzieci - rocznik 2006:)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Nasze dzieci - rocznik 2006:)

    Cześć Zapraszam wszystkie mamy (tatusiowie też mile widziani których dzieci przyszły na świat w szczęśliwym 2006 roku aby wspólnie dzielić się naszymi radościami i problemami. Pogadać o sprawach bardziej i mniej ważnych. Serdecznie zapraszam
  •    
       

    #2
    Ale ten świat mały

    Skomentuj


      #3
      hehehe i jaki natychmiastowy oddzwięk. Fajnie Edytka że wstąpiłaś
      Edytka, przedstaw się wszystkim (bo my się już skądinąd zanamy) jaka fajna mama jesteś i jakiego masz fantastycznego potomka

      Skomentuj


        #4
        Witam. jestem Justyna i mam córkę Kingę ur luty 2006r.
        pozdrawiam

        Skomentuj


          #5
          CZEŚC LASECZKI MY TEZ SIE JUZ ZNAMY .
          mam na imie Gosia i mam dwie urocze córeczki.

          Skomentuj


            #6
            Cześć Justynka. A my się jeszcze chyba nie znamy.
            Mam na imię Aldona a moja Lenka - sierpniowa. Pół roku różnicy.... Co moja Lenka będzie umiała za pół roku co potrafi Kinga a czego Lenka jeszcze nie umie??
            (ale świetne pytanie....)
            Last edited by leniutka; 16-07-2008, 21:02.

            Skomentuj


              #7
              Napisane przez gosia_24 Pokaż wiadomość
              CZEŚC LASECZKI MY TEZ SIE JUZ ZNAMY .
              mam na imie Gosia i mam dwie urocze córeczki.
              A to jest Matka Polka (też mam przyjemność już znać) dwojga dzieciąt - trzecie w produkcji.
              Fajnie Gosieńka że wpadłaś.
              Robię imprezę inauguracyjną. Możesz przyprowadzić osobę towarzyszącą

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                ha ha,na pewno przygotuj sie a pytania; a co to?, a po co?, a kto to?
                buzia sie zamyka jak Kinga śpi.

                Skomentuj


                  #9
                  moja jest na razie na etapie co to? kto to? Chociaż ostanio zdarzyło jej się parę razy - dlaczego?

                  Skomentuj


                    #10
                    i też nawija od rana do wieczora, głównie po swojemu ale coraz bardziej z sensem i można już się z nią dogadać. Ostatnio zapowiada :mama śpiewam! i karze nagrywać w aparacie filmiki jak śpiewa a potem ogląda w kóło do upadłego. Taki troszkę z niej narcyz nym powiedziała...

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Fakt nagrywanie aparatem fotograficznym przerabialismy tez i bardzo tez lubi ogladac zdjecia, czy to w komputerze czy w albumie.Lubi rysować kredą po tablicy,ale od tygodnia totalne zauroczenie:malowanie kredkami, tylko dokupuje kartki, bo rysuje obrazki-prezenty dla wszystkich; mamy taty babć a nawet sąsiadce.

                      Skomentuj


                        #12
                        ...artystyczna dusza Moja też kocha kredki i farbki ale widzisz - różnica rozwojowa - moja na razie nie prezentuje - sztuka dla sztuki

                        Skomentuj


                          #13
                          to chyba twoja ma dusze artystki,z tego co się orientuję prawdziwi artyści swoje prace tworzyli "do szuflady" a dopiero po latach zostali docenieni.
                          miło sie pisze ale z "moja artystką" idę jeszcze na spacer.pa

                          Skomentuj


                            #14
                            ...Ty wiesz, że może Ty i masz rację...że to może być oznaka geniuszu... A to że czasami zdarza jej się mazać po wszystkim jak popadnie to może być...szał twórczy...
                            Miłego spacerku. Mam nadzieję, że zajrzysz tu jeszcze.

                            Skomentuj


                              #15
                              Witajcie Dolanczamy Sie Dowas

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X