Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wyjazd z dzieckiem

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Wyjazd z dzieckiem

    Napisane przez mari987 Pokaż wiadomość
    Zgadzam się, młodsze dziecko sprawia często problemy w podróży, dlatego najlepiej jeździć nocą
    Ja osobiście, polecam jazdę w ciągu dnia, najlepiej wybrać porę, kiedy dziecko robi sobie dłuższą drzemkę. Sama w zeszłym roku jechałam z 6 miesięcznym dzieckiem nad morze, robiłam postoje co 2h na jakieś 15 min chyba, że mała spała. Polecam, gdyż jak dojechałam nad morze poznałam dziewczynę, która jechała w nocy i jej mąż zasnął za kierownica i wjechali do rowu, na szczęście nic się im nie stało, ale wypadek z 4 miesięcznym dzieckiem- masakra!

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Wyjazd z dzieckiem

      Przejrzyjcie sobie zachełmie noclegi, bo to idealne miejsce na odpoczynek z dzieciakami. Jest gdzie spacerować, więc można je porządnie wymęczyć w ciągu dnia, haha. A wieczorami z mężusiem napić się winka w pensjonacie z widokiem na urocze góry

      Skomentuj


        #33
        Odp: Wyjazd z dzieckiem

        My w tym roku stawiamy na Polskę ale za rok czekają nas wakacje z dzieckiem za granicą i szczerze nie możemy się doczekać Jeszcze nie wiem gdzie polecimy ale na pewno bedzie to jakieś piękne miasto pełne zabytków, blisko morza lub oceanu

        Skomentuj


          #34
          Odp: Wyjazd z dzieckiem

          Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
          albo proponuje ZAKOPANE,Białka,Bukowina, świeże,górskie powietrze
          W Zakopanem świeżego powietrza za wiele nie ma. SMog niemiłosierny, zwłaszcza zimą, ale za to jak wyjdzie się w góry to świeżego powietrza jest pod dostatkiem

          Skomentuj


            #35
            Odp: Wyjazd z dzieckiem

            No jeśli chodzi o wakacje za granicą, to warto poszukać również miejsca, gdzie w dobrej cenie można wymienić waluty. Ja sądzę, że w internetowym kantorze https://ekantor.pl/ mają dobre kursy walut. Warto więc śledzić aktualne kursy walut.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Wyjazd z dzieckiem

              Wyjazdy z dzieckiem mają trochę inny klimat. Muszą być zaplanowane, mniej jest spontaniczności. U nas, aby nie było niespodzianek żołądkowych u córki już parę dni przed wyjazdem zaczynam podawać multilac baby. Sprawdza się.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Wyjazd z dzieckiem

                yyy Czasem się zastanawiam czy jestem inna czy jak...
                zoffinnka wybacz ale zabytki z dzieckiem??? No chyba planujesz jednak wakacje dla siebie nie dla dziecka.
                karmelowe jechać z 2 latkiem wszędzie można lecz osobiście uważam że wakacje mają służyć wszystkim i dlatego wybieramy racej miejsca gdzie my też mamy szansę wybocząć jakkolwiek. Wyjazd np. w góry na szlak z takim bąblem bez sensu... mazury odpadają bo tam co chwile leje... Więc możlwiości ograniczone. Sama nie odważyłam się lecieć z takim maluchem, a wyprawa 20h samochodem też średnio...
                Gdy myślisz że już nie masz szans na szczęście .. duetcentrum.pl

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Wyjazd z dzieckiem

                  Zanonsa przepraszam cię bardzo ale co złego jest w zwiedzaniu zabytków z dzieckiem? Moje mają 4 i 5 lat i wierz mi lub nie bardzo lubią zwiedzać! Może Twoje dzieci są niechętne do zwiedzania ale nie mierz wszystkich swoją miarą. Ja stawiam na wycieczki i zwiedzanie z dziećmi od ich najmłodszych lat i uważam, ze to swietny sposób na spędzenie razem czasu, poznanie historii i dobrą zabawę.
                  W tym roku byliśmy już w centrum nauki kopernik. Planujemy wyjazd do Wrocławia i Krakowa a wakacje spędzimy prawdopodobnie na Kaszubach o tutaj http://www.hotelbazuny.pl/ Na pewno nudzić się nie bedziemy. A z tego co piszesz wynika, że dziecka nie warto nigdzie zabierać ani w góry ani zwiedzać ani w podróż zagranicę... Najlepiej siedzieć w domu lub na działce... Wkurza mnie takie gadanie.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Wyjazd z dzieckiem

                    Z mojego doświadczenia - w każdym miejscu na wycieczce dziecko będzie podekscytowane, zakręcone i rozradowane jeśli będzie zdrowe, nie będzie mu za gorąco, a dookoła będą atrakcje, które go interesują. Dla jednego to mała karuzela, dla innego zwierzaki, jedzenie, klaun itd. itd.
                    A żeby z tej ekscytacji dziecko bezpiecznie wróciło do domu po wycieczce warto zaopatrzyć je w przenośny lokalizator. Bardzo fajne urządzenie - pokazuje online położenie dziecka co 1 minutę. My mamy właśnie coś takiego w firmy ikol i sprawdza się super.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Wyjazd z dzieckiem

                      Ja bardzo polecam Krasnobród. Jeżeli ktoś chce dowiedzieć się więcej wystarczy napisać do mnie na priv, a jak nie to wystarczy pobuszować trochę w Internecie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Wyjazd z dzieckiem

                        Kiedy jadę z moimi dzieciakami w podróż, zawsze staram się przygotować zdrowe i smaczne przekąski. Tutaj http://supermamy.limango.pl/zdrowo-jemy-takze-podrozy/ znalazłam proste przepisy na tortille, która świetnie się sprawdza zamiast kanapek. Gdy dzieci jadą na wycieczki szkolne, też przygotowuję im zdrowy prowiant. Czipsy i czekolada to prosty sposób na problemy w trakcie podróży.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Wyjazd z dzieckiem

                          Proponuję wybrać się na Kaszuby. My akurat z rodziną w ubiegłym roku byliśmy w Ostrzycach , a pobyt mieliśmy zarezerwowane w Zajeździe Ostrzyckim http://cwsostrzyce.com/centrum-wypoc...kaszubach.html. Ośrodek ładny, wnętrze i wyposażenie pokoi mi sie podobało, jedzenie dobre, obsługa miła. Do plaży mieliśmy zaledwie kilka kroków. Bylismy na przykład w domu do góry nogami, co dzieciom chyba najbardziej się podobało, no i też Wieżyca. Ogólnie rzecz biorąc miejsce warte polecenia.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Wyjazd z dzieckiem

                            Szklarska Poręba dla dzieci – to zbiór atrakcji, które skierowały swą ofertę głownie dla dzieci i rodzin z dziećmi. Dzięki temu, oprócz wędrówek po Karkonoszach, dzieci będą miały dodatkowe atrakcje. Warto zdecydować się na wakacje lub ferie zimowe w Szklarskiej Porębie – tutaj dzieci na pewno nie będą się nudzić. Ja polecam !

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Wyjazd z dzieckiem

                              Do dalszej dyskusji zapraszam tutaj: http://forum.babyonline.pl/forum/sho...hlight=wakacje. Ten wątek zamykam, by nie powielać identycznych treści na forum.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X