Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

mały pazerniaczek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    mały pazerniaczek

    Mój Dawidek wczoraj skończył 3 miesiące pije 120ml mleczka (mleko modyfikowane) pije całą butelke(czasami jeszcze mu dorabiam jak woła) i za godzine jest znowu głodny czy moge dawac mu juz troszke zupki?moze mlekiem sie nie moze najesc? zmieniłam mu juz 2x mleko i cały czas jest to samo.Jest duzy jak na 3 miesiące wszyscy mowia ze wyggląda jakby miał 6 główke trzyma juz prosto gaworzy przekreca sie z brzuszka na plecki i przebijaja mu sie juz 2 zabki na dole
    czy nie za szybko rosnie? moze dlatego nie moze najesc sie mleczkiem??
    moze powinnam mu juz dawwac zupki przynajmniej raz dziennie? raz spróbowałam dac mu zupke i wcale nie nazekał nie miał ani kolki ani sie nie krzywił poprostu jadł i sie smiał widocznie mu smakowała)
    wiec co ja mam zrobic???
    pomóżcie
    Last edited by zania555; 03-10-2009, 19:50.
  •    
       

    #2
    jak mój mały byłby tak silny i tak fajnie szybko się rozwijał,to spokojnie zaczęłabym wprowadzać mu inne pokarmy np.zupki tak jak ty to już spróbowałaś z tego co piszesz szybko się rozwija(to super!) i wygląda że potrzebuje więcej niż przeciętny jego rOwieśnik tylko pilnuj żeby jadł regularnie a nie co godzinę bo możesz go utuczyć poprostu.jak zje i woła po godzinie to daj mu pić ale nie mleko czy znowu zupkę.pozdrawiam i grtuluję takiego fajnego brzdąca
    Dawid 06.03.1995
    Julia 18.05.2004
    Adaś 30.06.2008



    http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

    Skomentuj


      #3
      A zagęszczasz mu mleczko kleikiem?
      Ewa
      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
      3150g.55cm.
      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

      Skomentuj


        #4
        A ja bym poradzila sie pediatry - sama z pewnoscia bym nie wprowadzila nowych pokarmow. Moj syn tez byl duzo wiekszy jak na swoj wiek, jadl duze ilosci ale lekarka kazala zageszczac kleikiem. Rozwoj psycho-fizyczny nie musi isc z dojrzaloscia jego przewodu pokarmowego.No i nie wiem co u Ciebie znaczy "zupka".

        Skomentuj


          #5
          chodzi mi o zupki nr z gerbera(marchewka z ryzem) i tylko ta jedna mu dawalam i mysle ze jakby co to nie dawac mu zadnych innych tylko ta jedna z marcheewka i nie zageszczam mu mleka a jak mu zageszczac??

          Skomentuj


            #6
            Kup kleik kukurydziany lub ryżowy i dodawaj do mleczkaNa początek łyżeczkę a później coraz więcej.Moj synek w wieku twojego jadł 180 i lekarz mi właśnie polecił zagęszczac!Dodaje się normalnie 1 łyżeczkę na 30 wody plus mlekoPozdrawiam!
            Ewa
            moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
            Oskarek12.01.2011 godz.17.05
            3150g.55cm.
            10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

            Skomentuj


              #7
              ok wyprobuje

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                lepiej kupic kleik kukurydziany,po ryżowym może być zatwardzonko
                FROCH

                Skomentuj


                  #9
                  zania555 Twój synuś faktycznie szybciutko się rozwija, ale mimo wszystko
                  opinię na ten temat powinien wyrazić pediatra. A Ty oczywiście zrobisz według swojego mniemania
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    #10
                    Ja też dawałam kukurydziany bo po ryżowym były straszne problemy z kupa.Na opakowaniu pisze że po 4 miesiącu ale ja dawałam wcześniej za poleceniem lekarza.Tak wiec mozesz spróbować ale lekarza zapytać nie zaszkodzi
                    Ewa
                    moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                    Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                    3150g.55cm.
                    10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X