Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dzieciaczki z 2007 ;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Witam wszystkie mamy!
    Jestem mama Maxa,ktory urodzil sie 22 listopada 2007 roku.Ma dwie dolne jedyneczki a od tygodnia biega.Raczkowal jak mial 6 i pol miesiaca wiec to bylo tylko kwestia czasu,kiedy zacznie chodzic a w przypadku Maxa biegac.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Miałam napisać jeszcze wczoraj, ale jakoś nie wyszło, więc stukam dzisiaj. Po pierwsze witam koleżankę Martę z wątku kwietniowego!
      Co by tu więcej o nas napisać? Mieszkamy w Rogalinie w województwie Wielkopolskim. To absolutnie piękne miejsce na świecie. Ja mam 23 lata, siedzę w domku na razie i zajmuję się małą i resztą spraw domowych. Zamierzam iść do pracy jakoś od przyszłego roku, jeśli wreszcie uda mi się zrobić prawo jazdy, a od października 2009 zamierzam wrócić na studia uniwersyteckie.
      Moja Gosia jest bardzo wesołą małą dziewczynką, prawie wcale nie płacze i jest piękna jak marzenie. Nie jest to tylko zdanie matczyne :P Sąsiedzi określają ją jako najładniejszą dziewczynkę we wsi.
      Jutro wybieramy się całą rodzinką na rajd, który organizuje zakład pracy mojego męża. Rajd jest majowy, ale odbywa się w tym, roku we wrześniu Będą atrakcje dla dzieci, kucyki itd. Może uda się Gośkę wpakować na konika, jeśli nie będzie się bała i nie okaże się za mała. Uff, ale się rozpisałam! Ale ja już tak mam, gaduła ze mnie.
      Kryształ jest sercem miecza,
      Serce jest kryształem Jedi,
      Jedi jest kryształem Mocy,
      Moc mieczem serca.
      Wszystko jest jednością,
      Kryształ, miecz, Jedi.

      Skomentuj


        #48
        Witam
        Moj Synek urodził sie w listopadzie 2007. Ma juz 5 ząbków, nastepne juz są w drodze Troszke raczkuje ale zdecydowanie lepiej uwielbia juz sobie chodzic przy mebelkach
        Pozdrawiam
        Wojtuś 28.11.2007

        Skomentuj


          #49
          Witam wszystkie Mamuśki.
          Mój Bartuś urodził się 13 kwietnia (w piątek ) 2007 roku. Zaczał chodzić jak skończył 9 miesięcy, teraz trudno za nim nadążyć. Obecnie ma 12 zębów. Gdziekolwiek z nim nie pójdę wszyscy się dziwią jakie to grzeczne dziecko, ale w domu to istny "człowiek demolka" i wszędzie go pełno, a najbardziej lubi "rozmawiać" przez telefon
          Pozdrawiam.
          Attached Files

          Skomentuj


            #50
            Witam
            Mam na imię Ewa lat 27 pochodzę z Szubina miejscowość niedaleko Bydgoszczy.
            Ja również urodziłam córeczkę o imieniu Wiktoria, przyszła na świat
            18 stycznia 2007,
            pozdrawiam,
            Last edited by MIKI26; 13-09-2008, 14:06.

            Skomentuj


              #51
              witam jestem mama paulinki ur.24,08,2007 kocham ja ponad wszystko
              Attached Files
              justi83

              Skomentuj


                #52
                Rok 2007 Rok Dzieci !!!

                WITAM
                Moja córeczka urodziła się 27 maja, nie chciała zrobić mamusi prezentu z okazji dnia matki Pozdrawiam wszystkie mamusie ))

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Mój synek Marcel urodził się 23.02.2007r, więc skończył już 1,5 roku. Biega wszędzie jak szalony, a ząbków ma 16. Beciak, to chyba normalne w tym wieku bo mój synek też uwielbia rozmowy przez telefon
                  Attached Files
                  Last edited by Justyna25; 17-09-2008, 12:46.

                  Skomentuj


                    #54
                    Witajcie! Moja Magdalenka urodziła się 24 lipca. Jest po prostu całym moim światem. Jesteśmy z Częstochowy. A teraz walczymy z pierwszym katarkiem w życiu mojej córci. Macie jakieś sprawdzone metody walki z tym "natrętem"?
                    Pozdrawiam gorąco
                    Sylwia

                    Skomentuj


                      #55
                      Na katarek najlepsza woda morska , kropelki najlepsze na świecie Nasivin i maść majerankowa pod nosek. Podaj malutkiej księżniczce wapno w syropie , do mleczka witaminke c (pare kropelek)i gorąca kąpiel. A rano jak twój skarb się obudzi będzie zdrowa jak rybka. Możesz jeszcze zastosować 2,5 ml ibufenu lun nurofenu dla dzieci! Pozdrawiamy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Witam!
                        Mam na imię Magda i jestem mamą 17 miesięcznych bliźniaczek. Urodziły się w kwietniu 2007. Chętnie zwami poplotkuje na różne tematy.
                        Pozdrawiam!

                        Skomentuj


                          #57
                          Witam wszystkie Mamusie
                          Jestem mamą prawie 11 miesięcznej Natalki - urodziła się w październiku 2007 roku. Pozdrawiam

                          Skomentuj


                            #58
                            alicja 14 mies

                            jestem mama coreczki z 07-07-2007

                            Skomentuj


                              #59
                              i pozdrawiam wszystkich z tego rocznika a dla mamusiow duzo pociechy z tych maluszkow POZDROWIENKA

                              Skomentuj


                                #60
                                ach te nasze słoneczka

                                Smysiunia dzięki za rady. Dziś jest lepiej i oby tak dalej.

                                Dziewczyny a jakie usposobienia mają Wasze słoneczka? Moja Madzia to wcielony diabełek i wulkan energii. Śpi w dzień około pół godziny i biega, biega, biega.A i czy to normalne, że w wieku 13 miesięcy ma już malutkie histerie gdy mama mówi nie?
                                Pozdrawiam gorąco i moc buziaków dla dzieciaczków.
                                Sylwia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X