Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przesta jesc kaszke

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    przesta jesc kaszke

    mój synek od kilku dni nie chce jeść kaszek, mało co nie zwymiotuje jak mu dam butle do buzi, woli zupki. Karmie piersią ale nie starcza mi mleka dla niego. Jak sobie z tym poradzić, chyba mu się znudziły kaszki
    robię fajną biżuterię za nieduże pieniądze zapraszam
    http://beztroskiswiat.otwarte24.pl
  •    
       

    #2
    Odpusc na kilka dni - dzieci czasem maja taki okres "nielubienia" po czym znow zajadaja cos ze smakiem. A moze mleko z kleikiem ? Albo rozpuszczonym biszkopcikiem lub sucharkiem ? Albo kaszka manna ?

    Skomentuj


      #3
      Moze spróbuj podać kaszkę łyżeczką skoro zupki ładnie je.A może rzeczywiście znudziły mu się kaszki.Mój synek pił kaszkę z butelki aż do 7 roku życia Natomiast córeczka już przed pierwszymi urodzinami porzuciła kaszkę.
      Może to być taż reakcja na butelkę i smoczek a nie na kaszkę.
      Last edited by anna31; 05-09-2009, 14:11.


      Skomentuj


        #4
        Mój synek ma 2 latka i od kiedy pamiętam to nigdy nie lubiał gęstych kaszek ,ktore podawałam mu łyżeczką...Zagęszczałam mu jedynie mleko kaszką (karmilam sztucznie) i dawałam przez butelkę...

        Skomentuj


          #5
          Odp: przesta jesc kaszke

          Mój mały o dziwo je kaszkę, ale łyżeczką Najlepsze jednak jest to, że wszystko je łyżeczką nawet pije sok łyżeczką Nie chce nic z butelki, kiedy mu ją przyłożę do ust to go odrzuca Kupiłam mu kubek, ale on tylko się z niego śmieje
          robię fajną biżuterię za nieduże pieniądze zapraszam
          http://beztroskiswiat.otwarte24.pl

          Skomentuj


            #6
            Odp: przesta jesc kaszke

            Ja mialam podobnie z butla,karmilam malego ponad 8 miechow kaszki dostawal lyzeczka nie bylo problemu zaczely sie schody dopiero jak zrobilismy papa cycusiowi mleko z butli be wogole malo pil.Meczylismy sie chyba z miesiac pil mleko z kaszka i powoli,powoli doszlismy do samego mleka teraz pije dwie butle rano i wieczorem,a kache lycha








            Skomentuj

                   
            Working...
            X