Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nieprawdopodobne...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Nieprawdopodobne...

    Słyszeliście kiedyś może o Oxfordzkim profesorze Jamesie Murray'u? Ostatnio czytałam ,że ten koleś wynalazł jakiś wzór dzieki któremu można z dużym prawdopodobieństwem obliczyć jakie szanse ma związek dwojga ludzi. Ktoś użył jego wzrou i stworzył stronę http://sprawdz-swoj-zwiazek.pl/
  •    
       

    #2
    Dziecinada ... kiedys dostalam to samo na gg, by poznac wynik trzeba wyslac smsa. Zwykłe naciagactwo i tyle. Niczego nie mozna przewidziec ot co . I o ile jeszcze tu wrocisz to polecam umwieszczac watki w odpowiednich działach.

    Skomentuj


      #3
      Dla mnie to "pier...nie o Szopenie" w dodatku za kase

      Skomentuj


        #4
        Jesli mialabym skorzystac z takich uslug wybralabym wrozke))








        Skomentuj


          #5
          ponoc ten profesor faktycznie ma niezla sprawdzalnosc, ale nie na podstawie jakistam durnych pisemnych testow, tylko podstawa do podstawieni do wzoru jest obserwacja kolacji we dwoje z rozmowa polkontrolowana, wiec nie dla nas to

          a ta stronka to lepiej na vivie w parota zagrac, naciaganie naiwnych,

          Skomentuj


            #6
            Odp: Nieprawdopodobne...

            takim bzdura mowie kategoryczne nie!

            Skomentuj


              #7
              Odp: Nieprawdopodobne...

              czemu od razu NIE, ja tam byłam raz u wróżki i wszystko się sprawdziło, nie raz czytam horoskopy w gazetach, chociaż ich już nie biorę tak do siebie i raczej czytam je na poprawienie humoru niż miały by zaważyć na jakiejś decyzji w moim życiu.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X