Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

pamiątki z dzieciństwa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    pamiątki z dzieciństwa

    Gdy byłam w ciązy kupiłam album "Pierwszy rok z zycia dziecka" wkleja się tam zdjęcia i zapisuje najważniejsze wydarzenia po narodzinach. Na jednej ze stron jest miejsce na odcisk stópki i raczki a ja nie mam pojęcia czym pomalować ta rączke i stópke aby zrobic odcisk. Jeśli któraś z Was robiła juz coś takiego to proszę o rade czego moge użyć.
  •    
       

    #2
    Ja posmarowalam zwykła plakatowką .

    Skomentuj


      #3
      Ja kupiłam specjalny tusz dla dzieci , od razu się zmyło
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        #4
        ja podobnie jak Iza kupiłam nietoksyczny tusz i koniecznie zaopatrz sie w małą gąbeczkę i ciut cierpliwości - ułatwia sprawę

        Skomentuj


          #5
          A ja robiłam odciski na zwykłej pomadce do ust Wyszły ślicznie, bo ona jest mięciutka i na pewno nie toksyczna (w koncu "jadalna")
          Moja rada - rób odciski na kartce i wklej. Strasznie trudno jest odcisnąć łapki, bo dzieciny maja je wiecznie zaciśnięte w piąstki.
          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

          Skomentuj


            #6
            pierwszy raz zrobilam odciski stopek i raczek gdy mala miala 8 tygodni (niestety raczki sa nieforremne bo jak napisala kolezanka wyzej byly zacisniete w piastki). za 3 tygodnie Julka konczy roczek i zamierzam ponownie odbic jej raczki i stopki. teraz bedzie przy tym wiecej zabawy bo ona juz wie co i jak takie pamiatki sa piekne
            Julia 19 października 2008 godz. 10.05 - Nasza Kulunia Kochana :*

            http://s2.pierwszezabki.pl/009/009132980.png?4600



            http://perlasta.blogerki.pl/

            Skomentuj


              #7
              Odp: pamiątki z dzieciństwa

              ja odciski robilam w masie plastycznej i wsadzilam do ramki. Poza tym corka ma album ze zdjeciami z pierwszego roku zycia tydzien po tygodniu w roznych miejscach, sytuacjach, z roznymi osobami no i pudelko z pierwszymi spioszkami, opaska ze szpitala, pierwsza czapeczka itp itd zostawilam tez kartkę, na której byl napis na powitanie nas po przyjezdzie ze szpitala.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: pamiątki z dzieciństwa

                Ja mam dla dzieci zrobione pudełko na pamiątki z różnych okresów, zycia i chcę takie pudełko uzupełniać do pełnoletności dzieci a później im je dam.
                Mamy pierwsze buciki, kosmyk włosów, bransoletkę ze szpitala, smoczki itp.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X