Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

pieluchy dla bobasków

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    pieluchy dla bobasków

    jakich pieluch używacie dla swoich dzieciaczków???
    ja na początku troche tetrę, ale strasznie niewygodna.
    a teraz jednorazówek. próbowałam pampersa, ale mała dziwne krostki miała ( zawierają aloes i rumianek) i może od tego, hagisy a ostatnio kupiłam dada z biedronki i dla mnie są ok. mam też kilka sztuk(12) takich pieluch które wyglądem przypominają pampersy ale są zrobione z bawełny i można je prać.
    i powiem szczerze że mimo tych prań to mi one najbardziej odpowiadają
    bo w pamperach to Majka ma ciągle odparzony tyłek a w tych materiałowych nawet ładny
    a wy czego używacie??


    JULA

    MAJA

    OLGA
  •    
       

    #2
    My cały czas używamy pampersów a także chusteczek z tej firmy, mały na aloes reaguje świetnie i pupcia jest gładziutka .
    Wojtuś 28.11.2007

    Skomentuj


      #3
      u nas z tymi pampersami nie wyszło, i chusteczek też używałam.
      ale z drugiej strony jak jej buźkę przecierałam tymi chusteczkami z pampersa to nie miała krostek na buzi, więc może to co innego te krostki.
      sama juz nie wiem bo ciagle ma tyłas odparzony


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        #4
        U mnie tez sie zdarzyło że mały ma czerwona pupcię,ale znalazłam dwie przyczyny:albo za bardzo ścisnęłam pieluszkę albo miał spodenki na sobie z jakieś innego materiału niż bawełna, która nie przepuszcza powietrza
        Ale teraz juz jest wszystko ok, a chusteczkami tez przecieram malemu buźke i nic sie nie dzieje. Pozdrawiam
        Wojtuś 28.11.2007

        Skomentuj


          #5
          My używamy Pampersów i Huggissów Premium,
          na zmianę. Synek ani po jednych ani po drugich
          uczulenie nie ma.
          O tych naturalnych pampersach też słyszałam, nawet
          wynalazłam sobie stronkę gdzie je sprzedają i się
          zastanawiałam nad kupnem, ale obawiałam się ich
          funkcjonalności.

          majajula jak Ci się je używa?? A jak wygląda ich pranie ??

          Skomentuj


            #6
            na bierząco je spłukuję i piorę z ubrankami małej. nie trzeba ich prasować a więc ściągam z suszarki wkładam wkładkę ( bo suszę je oddzielnie zeby było szybciej) i zakładam na pupcię.
            tylko wada jest że pupa jest dość dużą w porównaniu do papmersów,a tak to jestem z nich zadowolona
            bo w pampersach denerwuje mnie że po godzinie już jest ta "galareta"


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              #7
              ja uzywam pampersow oraz chusteczki pampers rowniez
              Zdjecia Hani i Szymka

              Hania ur.06.01.2003
              Szymcio ur.07.05.2007

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                A my używamy pieluszek rossmanowskich lub tych z Lidla. Niczym nie różnią się od pampersów czy Huggiesów (Hauggiesy są nawet gorsze). Ostatnio zamówiłam pieluchy na stronie pieluchy.net i też jestem zadowolona. A chusteczek używamy również rossmanowskich Babydream. Mały nie ma żadnych odparzeń , jeśli już coś takiego się zdarza (sporadycznie) to używamy Sudocremu i ciągu 2-3 dni pupa wraca do normy

                Skomentuj


                  #9
                  Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                  na bierząco je spłukuję i piorę z ubrankami małej. nie trzeba ich prasować a więc ściągam z suszarki wkładam wkładkę ( bo suszę je oddzielnie zeby było szybciej) i zakładam na pupcię.
                  "
                  A na noc pampersy z biedronki DADA są ok.

                  Skomentuj


                    #10
                    pieluchy Pampersy i chusteczki z Rossmanna Baby dream (tanie, dobrze nawilżone)
                    Julek 15.o2.2oo7r



                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      My od 3 m-cy bo tyle ma moj szkrab stosujemy Pampersy i jak narazie nie mial nawet lekko zaczerwienionej pupki

                      Skomentuj


                        #12
                        My uzywalismy poczatkowo Happy, jak maly podrosl przestały sie sprawdzac.Teraz mamy Pampers i Huggies Super Flexi - w sumie procz ceny nie roznia sie bardzo.Pampki sa chyba jakby ciensze.

                        A co do chusteczek - uzywamy takich z Kauflandu - w koncu cos co przypadlo mi do gustu pod wzgledem nawilzenia, zapachu no i ceny.

                        Mysle tez o zakupie pieluszek wielorazowych. Zapraszam tutaj : http://www.pieluszkarnia.pl/
                        Od nowego roku oduczam malego od pieluszek i bedzie nauka nocnikowania wiec mysle ze skoszystam z oferty pieluszkarni. Mam kolezanki ktore baaardzo sobie chwala te pieluchy.

                        Skomentuj


                          #13
                          My zaczynaliśmy od huggisów, potem happy, ale są nie wygodne, grube i jakieś takie twarde. Pewnego dnia dostaliśmy w prezencie Pampersy mimo iż są drogie używamy właśnie ich. Kiedyś kupiliśmy też tesscowe ale od razu tyłeczek miał synek czerwony więc jesteśmy wierni Pampersowi, a jeśli chodzi o chusteczki, używałam tylko na początku potem mydło, woda i gaza...

                          Skomentuj


                            #14
                            Tak sobie myślałam nad tym wątkiem i tak sobie
                            pomyślałam, że to jakie pieluchy stosujemy to zależy
                            wszystko od naszych dzieci.
                            Ja np za nic nie zamienię Pampersów i Huggissów. Pampersy
                            używamy na noc a Huggissy w dzień.
                            Raz kupiłam Tescowe ale co z tego,że są tańsze jak zużyłam
                            ich dwa razy więcej - pozorna oszczędność
                            A czasami w Biedronce jest super promocja na Huggiess'y Permium
                            można je kupić za 29.90!!!! A w innych marketach kosztują
                            50zł !!!!!!!!!!
                            Kiedyś też kupiłam Pampersy Sleep&Play i syn odparzył pupę. Nie
                            dlatego, że tam jest rumianek tylko dlatego, że już nie są
                            tak chłonne.
                            A chusteczek używam właśnie Sleep&Play. Są chyba najtańsze i
                            super pachną

                            Skomentuj


                              #15
                              Co pupa to inne zdanie ze tak powiem
                              Jeden maluszek siusia wiecej, inny mniej, jeden pzresika Huggisy inny nie itd.

                              Colleen ja ostatnio kupilam Huggisy w Biedronce z myjkami Disney'a własnie za 29,99 - duza oszczednosc. I tez wole Huggisy na dzien a na noc Pampers.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X