Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

uczule na buzi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • niawka
    replied
    Odp: uczule na buzi

    Czasem na takie "uczulenie" pomaga zmniejszenie temperatury w otoczeniu i nie przegrzewanie dziecka. Mojemu Miśkowi zesypało całą buźkę, myślałam że coś zjadłam i dostał uczulenia (karmię piersią) ale zmiana diety nic nie pomogła i dopiero gdy zaczęłam Małego lżej ubierać wszystko samo znikło w ciągu dwóch dni.

    Leave a comment:

  •    
       

  • dotka238
    replied
    aaa sikornik no to w takim razie zwracam honor...
    To wyglada faktycznie nieciekawie i pewnie ma zwiazek z mleczkiem...

    Leave a comment:


  • olcm80
    replied
    kamilahubert moj synus tez mial takie krosty i to byl tradzik niemowlecy najpierw z nim walczylam bo wygladalo koszmarnie az wreszcie posluchalam rady lekarki i tylko przemywalam woda niegazowana {po zwyklej przegotowanej bylo gorzej} dzisiaj juz jest super prawie znikl takze czasami tylko trzeba czasu i nie daj sobie wcisnac masci ze sterydami dla takiego maluszka bo tak jak powiedziala moja lekarka na krosty pomoze a na cos innego zaszkodzi glowa do gory pozdrawiam":

    Leave a comment:


  • sikornik
    replied
    dotka
    u Młodego po NAN-ie do tej wysypki doszła bardzo ostra ciemieniucha oprócz główki na uszach i brwiach
    potworne bóle brzuszka miewał i był bardzo nerwowy oraz kupka mu sie brzydka robiła
    po Nutramigenie powoli wszystko odpuszcza, choć nie do końca niestety

    Leave a comment:


  • dotka238
    replied
    sikornik jestes pewna ze to alergia pokarmowa?Mojego synka przez pierwsze ok.3 miechy wysypywalo regularnie i tez nie wiedzielismy czy to potowki czy uczulenie az pediattra powiedziala ze na niego jeszcze jakies tam moje hormony dzialaja i rzeczywiscie pryszcze same zaczely znikac i jest ok.

    Leave a comment:


  • sikornik
    replied
    u nas tak właśnie zaczęła się alergia pokarmowa - tak jak dziewczyny wyżej pisały to może być skaza lub nietolerancja laktozy

    najpierw lekarz tłumaczył nam że to trądzik niemowlęcy - stosowaliśmy specyfik z apteki podobnie jak Goplana, żeby nie wciskali nam maści z antybiotykiem

    potem pediatra powiedział że to na pewno potówki, więc nadmanganian potasu wszedł w grę

    ostatecznie, po miesiącu jednak okazało się że to jednak alergia z poczatkami AZS - i teraz pielęgnujemy Młodego tylko emolientami i pije tylko Nutramigen

    Leave a comment:


  • cola76
    replied
    A jakim mlekiem karmisz swoje dzieciatko?
    Ja karmiłam Nan i okazał sie ze córcia ma uczulenie na białko mleka krowiego. Zmienilismy na Nutramigen i jest poprawa!

    Leave a comment:

  •    
       

  • insoomnia
    replied
    A jakie mleko pije? Bo ja bym stawiala na mleko, ze nie moze pic zwyklego tylko nutramigen czy pepti. Tak samo mielismy my z Laura.

    Leave a comment:


  • antalis
    replied
    kamilahubert idz do tego dermatologa tylko nie daj sobie wcis od razu jakiejs masci ze sterydami. My walczylismy z krostkami plynem recepturowym - zrobiono nam go w aptece. Najlepiej pierw poznac zrodlo a potem z tym wlczyc bo szkoda skorke takiego maluszka faszerowac.

    Leave a comment:


  • melchior
    replied
    Napisane przez jaroszka80 Pokaż wiadomość
    Spróbuj przemywać nadmanganianem potasu mojemu synkowi pomogło i już się nie pokazały
    tO jakis płyn i można go kupić w aptece !!!

    Leave a comment:

  •    
       

  • jaroszka80
    replied
    Spróbuj przemywać nadmanganianem potasu mojemu synkowi pomogło i już się nie pokazały

    Leave a comment:


  • melchior
    replied
    mój synek jak był mały ciągle miał jakies uczulenie na buzi. smiałam sie ze nie mozna go całowac , bo zaraz miał uczulenie , od słoneczka tez mu cos wychodziło i tak wkólko schodziło wychodziło , nie stosowalam zadnego płynu do kąpania tylko zwykłe mydełko bambini a buzke myłam czystą woda jak skonczył 3,5 uczulenia znikły . teraz mam taki sam problem z córka napoczatku smarowałam Emalia fajnie natłuszcza ,lecz jak długo sie ja stosuje to efekty sa mniejsze teraz mam dermosan z witamina A i E NARAZIE JEST OK .

    Leave a comment:


  • antalis
    replied
    Moj synio tez mial takie czerwone z bialymi zaczatkami-wlasnei sprawdzilam na zdjeciach . Co dziwne nie zawsze bylo to tak samo widoczne - np na dworze troszke znikalo. Byl to wlasnie tradzik - lekarka powiedziala ze samo ustapi , hormony musza sie unormowac, skora dojsc do siebie. Tez zawitalismy wtedy do dermatologa.

    Leave a comment:


  • kamilahubert
    replied
    Krostki wyglądają jak potówki są czerwone, czasami z białymi łebkami, wychodzą głównie na policzkach przy nosku i na brodzie. Byłam już u pediatry, ale oczywiście nie wie dokładnie co to. Zapisał maśc z antybiotykiem, ale nie bardzo pomaga. Odsyła mnie do dermatologa.

    Leave a comment:


  • amela111
    replied
    Mojaj malej w wieku 3 miesicy powychodzily krostki na brodze, a zrobily sie z tego ze sie strasznie slinila. Nic sie z tym nie dzialo tylko poprostu nie ladnie wygladalo. Smaowalam jej to Mascia z witamina A i po kilku dniach jej zeszlo i nie wrucilo. Mas ta jest tlusta i slina po niej splywala i nie miala bezposrednirj stycznosci ze skora !!!

    Leave a comment:

       
Working...
X