Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

uczule na buzi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    uczule na buzi

    Mojemu synkowi (1 miesiąc) wyszło jakieś uczulenie na buzi. Nie karmię piersią, więc nie jest przycyną, że zjadłam coś. Nie ma nigdzie więcej na ciele żadnych krostek. Zastanawiam się co może być przyczyną.
  •    
       

    #2
    za mało napisałaś różne krostki mają różne powody opisz jak wygląda to uczulenie
    KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

    Skomentuj


      #3
      No dokladnie rozne sa przyczyny roznych krostek. Ja stawiam na tradzik niemowlecy A najlepiej bedzie jak pojdziesz do lekarza i pokazesz mu synka, pewnie od razu powie czy czyms smarowac czy co.

      Skomentuj


        #4
        Mojaj malej w wieku 3 miesicy powychodzily krostki na brodze, a zrobily sie z tego ze sie strasznie slinila. Nic sie z tym nie dzialo tylko poprostu nie ladnie wygladalo. Smaowalam jej to Mascia z witamina A i po kilku dniach jej zeszlo i nie wrucilo. Mas ta jest tlusta i slina po niej splywala i nie miala bezposrednirj stycznosci ze skora !!!

        Skomentuj


          #5
          Krostki wyglądają jak potówki są czerwone, czasami z białymi łebkami, wychodzą głównie na policzkach przy nosku i na brodzie. Byłam już u pediatry, ale oczywiście nie wie dokładnie co to. Zapisał maśc z antybiotykiem, ale nie bardzo pomaga. Odsyła mnie do dermatologa.

          Skomentuj


            #6
            Moj synio tez mial takie czerwone z bialymi zaczatkami-wlasnei sprawdzilam na zdjeciach . Co dziwne nie zawsze bylo to tak samo widoczne - np na dworze troszke znikalo. Byl to wlasnie tradzik - lekarka powiedziala ze samo ustapi , hormony musza sie unormowac, skora dojsc do siebie. Tez zawitalismy wtedy do dermatologa.

            Skomentuj


              #7
              mój synek jak był mały ciągle miał jakies uczulenie na buzi. smiałam sie ze nie mozna go całowac , bo zaraz miał uczulenie , od słoneczka tez mu cos wychodziło i tak wkólko schodziło wychodziło , nie stosowalam zadnego płynu do kąpania tylko zwykłe mydełko bambini a buzke myłam czystą woda jak skonczył 3,5 uczulenia znikły . teraz mam taki sam problem z córka napoczatku smarowałam Emalia fajnie natłuszcza ,lecz jak długo sie ja stosuje to efekty sa mniejsze teraz mam dermosan z witamina A i E NARAZIE JEST OK .

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Spróbuj przemywać nadmanganianem potasu mojemu synkowi pomogło i już się nie pokazały
                KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                Skomentuj


                  #9
                  Napisane przez jaroszka80 Pokaż wiadomość
                  Spróbuj przemywać nadmanganianem potasu mojemu synkowi pomogło i już się nie pokazały
                  tO jakis płyn i można go kupić w aptece !!!

                  Skomentuj


                    #10
                    kamilahubert idz do tego dermatologa tylko nie daj sobie wcis od razu jakiejs masci ze sterydami. My walczylismy z krostkami plynem recepturowym - zrobiono nam go w aptece. Najlepiej pierw poznac zrodlo a potem z tym wlczyc bo szkoda skorke takiego maluszka faszerowac.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      A jakie mleko pije? Bo ja bym stawiala na mleko, ze nie moze pic zwyklego tylko nutramigen czy pepti. Tak samo mielismy my z Laura.

                      Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                      Skomentuj


                        #12
                        A jakim mlekiem karmisz swoje dzieciatko?
                        Ja karmiłam Nan i okazał sie ze córcia ma uczulenie na białko mleka krowiego. Zmienilismy na Nutramigen i jest poprawa!


                        Skomentuj


                          #13
                          u nas tak właśnie zaczęła się alergia pokarmowa - tak jak dziewczyny wyżej pisały to może być skaza lub nietolerancja laktozy

                          najpierw lekarz tłumaczył nam że to trądzik niemowlęcy - stosowaliśmy specyfik z apteki podobnie jak Goplana, żeby nie wciskali nam maści z antybiotykiem

                          potem pediatra powiedział że to na pewno potówki, więc nadmanganian potasu wszedł w grę

                          ostatecznie, po miesiącu jednak okazało się że to jednak alergia z poczatkami AZS - i teraz pielęgnujemy Młodego tylko emolientami i pije tylko Nutramigen

                          Skomentuj


                            #14
                            sikornik jestes pewna ze to alergia pokarmowa?Mojego synka przez pierwsze ok.3 miechy wysypywalo regularnie i tez nie wiedzielismy czy to potowki czy uczulenie az pediattra powiedziala ze na niego jeszcze jakies tam moje hormony dzialaja i rzeczywiscie pryszcze same zaczely znikac i jest ok.

                            Skomentuj


                              #15
                              dotka
                              u Młodego po NAN-ie do tej wysypki doszła bardzo ostra ciemieniucha oprócz główki na uszach i brwiach
                              potworne bóle brzuszka miewał i był bardzo nerwowy oraz kupka mu sie brzydka robiła
                              po Nutramigenie powoli wszystko odpuszcza, choć nie do końca niestety

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X