Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pierś jak smoczek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Pierś jak smoczek

    Mój synek traktuje pierś jak smoczek. Nie chce zasypiać inaczej. Niedługo pójdę do pracy i wtedy będzie problem.
    Smoczki już chyba wszystkie próbowałam mu dawać, ale nie chce.
    Czy uporczywie uczyć go smoczka, czy macie może jakieś inne metody, żeby oduczyć malca usypiania przy piersi?
    Krzyś - 26 lutego 2009 roku
  •    
       

    #2
    Ja bym oduczyła synka ssania piersi.
    A powiedz czy ssac ją także non stop je?
    A sprawdziłaś każdy rodzaj smoczka?Gdyż tych pelno i wlasnie jakis mu podpasuje
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj


      #3
      Witaj.Ja jestem przeciwniczką smoczków ale... są dzieci które rzeczywiście potrzebują smoczka i pewnie do takich Twój synek należy.Nienapisałaś czy synek dławi się smoczkiem czy go wypluwa, bo jeśli się dławi dobrze jest podać dziecku taki w kształcie kulki a jeśli wypluwa to trzeba smoczek przez jakiś czas przytrzymywać. Są dzieci które od razu ssą a są takie którym trzeba pomóc.Radzę też dalej karmić piersią i niedługo zacząć wprowadzać nowe pokarmy łyżeczką i uczyć pić z kubka niekapka.Powodzenia.


      Skomentuj


        #4
        Próbujemy teraz zwykły lateksowy smoczek. Żaden z silikonowych nie sprawdził się. Trzeba Krzysiowi go troche przytrzymywać, ale czasami "zakuma bazę" o co w tym chodzi. Wprowadziłam do diety kaszkę i zaczynam owoce. Jest dużo spokojniejszy od tego czasu.
        Krzyś - 26 lutego 2009 roku

        Skomentuj


          #5
          Musisz być cierpliwa a napewno sie uda

          Skomentuj


            #6
            hej dziewczyny macie jakis dobry sposób jak nauczyć malucha pić z butelki? karmie córcie piersiane długo chce wrócić do pracy. Próbowałam róznych butelek i nic :-( nie mam pojecia jak zachecic córcie do butelki :-(

            Skomentuj

                   
            Working...
            X