Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

butelka czy kubek niekapek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Dla mnie jest niedopuszczalne żeby zupkę podawać butelką kaszkę to jeszcze pół biedy chociaż moja mała od początku jadła zupki i kaszki łyżeczką. Teraz ma 2 l je wszystko łyżką sama a mleko pije ze zwykłego kubka nie używała w ogóle smoczka i nie mam problemu z odzwyczajaniem od czegokolwiek Trudne to nieznaczy że niedozrobienia.
    Last edited by anna31; 25-02-2009, 09:39.


    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Moja córeczka ma 4 miesiace 25 dni. Od tygodnia je ładnie z łyżeczki deserki Szybciutko załapała o co w tym chodzi. Zresztą wszystkie syropki zawsze dawałam z łyżeczki, wiec może to ułatwiło sprawę

      Skomentuj


        #48
        Ola wie do czego jest łyżeczka, ale nie chce jeść i koniec. Nie poszłam na łatwiznę, po prostu wybrałam mniejsze zło, lepiej żeby zjadła z butli jak nic nie jadła i wpadła mi w anemię. Codziennie próbuję z łyżeczką. Gotowanych też nie chce jeść. Lubi kanapki, najlepiej jak może sobie sama ugryźć, wtedy jej pasuje. Z niekapkiem czai o co chodzi tylko że mam z plastikowych ustnikiem i chyba sobie nie daje rady, bo jak jej nie leci to bardziej się bawi tym kubeczkiem. Obiadki ogólnie jej smakują bo wypije do dna wszystko, tylko nie łyżeczką. Lekarstwa tylko i wyłącznie dostaje łyżeczką i jest ok. Codziennie mamy te same pory jedzenia, w krzesełku w towarzystwie z miseczki, piękną łyżeczka i nic nie działa. Daję jej się pobawić jedzeniem i nawet mnie potrafi ,,nakarmić'' ale jak tylko ja ją to odwraca głowę. Liczę że jak zacznie trochę sama próbować to zaskoczy, ale na to trzeba czasu.

        Skomentuj


          #49
          Witam.Emimaz napisałas ze mała je danonki i jogurciki, spróbuj przełożyć zupkę właśnie do tego pojemnika po jogurcie być może to zadziała. U mnie było tak chwilowo że mała niechciala jeść zupki z miseczki a z kubeczka po jogurcie jadłaPowodzenia.


          Skomentuj


            #50
            butelka czy kubek niekapek?

            Jesli powielam temat to niechcący

            Czy Wasze dzieci uzywaja kubkow niekapkow jak tak to jakich??
            Bo mały ma Aventa i nie chce z niego pic.

            Skomentuj


              #51
              My mamy Avent i maly od razu umial z niego pic ale po kilku lykach przez uszczelke tryska napoj prosto w nosek synka...Nuby kupilam oprocz tego ale Poldek wcale nie chce z niego pic wiec zostajemy przy avencie tylko ze pilnuje zeby maly pil lyczek po lyczku a nie jednym ciagiem jak z butli bo inaczej sie oblewa.Moze na tym ma polegac picie z niekapka ze dziecko polknie i dopiero upija nastepny lyk?
              Sprobuj moze Nuby z silikonowym ustnikiem bo wg mnie picie z niego przypomina picie z butelki wiec moze synkowi sie spodoba

              Skomentuj


                #52
                no wlasnie slyszalam ze NUby są ok ale te z silikonowym ustnikiem a nie rurka.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  ja mam aż 5 niekapków,bo się tyle uzbierało...kupiłam aventu(tak jak dziewczyny radziły) i wogole nie chciała z niego pić
                  impreza z aventem mnie kosztowała ok.50zł ,sam niekapek +12m ma twardy ustnik i myslałam,że może prze ten ustnik nie chce pić,więc dokupiłam dodatkowo ustniki +6m,które są miekkie,a i tak nie chciała z niego pić...więc dałam sobie siana z nauką picia z niekapków.
                  tyle ile mam niekapków(5) lałam do nich codziennie wode i kładłam na stole,i moja córa wybrała ten najbardziej prymitywny ktory w sklepie kosztuje(w smyku)9,9 zł. więc mogę Ci polecić właśnie taki oczywiście to jest "kapek",bo jak przewrócisz to góry to z niego kapie,ale moja i tak pije samą wodę,więc chlapać może wszędzieplus ma taki,że jak zdejmiesz pokrywkę to masz kubeczek z dwoma uchami
                  Attached Files
                  Last edited by froch; 02-05-2009, 12:04.

                  Skomentuj


                    #54
                    Moj sie przymierza do picia z normalnego kubeczka wiec jak jestesmy w domu to daje mu zwykly plastykowy z dwoma uchami .Siedzac w wannie podczas kapieli dorwal sie do nakretki od dezodorantu i pil sobe z niej mydlana wode i tak sie nauczyl...caly dumny upil troche z tej nakretki i aaaa zrobil glosno jakby chcial powidziec "ale dobre bylo"
                    Z bidonu przez slomke sobie nie radzil niestety.

                    Skomentuj


                      #55
                      Moja Agatka używa niekapka tylko jak idzie spać a tak to pije z normalnego kubka.
                      Ja pierwszy kupiłam z Campol Beby ale nie chciała z niego pić, potem mąż kupił Aventa z miękkim dzióbkiem za 20 zł. ,ale to jakiś rok temu i do tej pory go używamy nie kapie, tylko jak bym wlała za dużo picia, aż pod samą górę to wtedy kapie ale z pod zakrętki. A tak to nie leci bo ma tą gumową membrankę i jest wszystko ok. a córka pije z niego normalnie tak jak z butelki jak się przyśsie to potrafi pół kubka za jednym razem wypić.
                      Ja jestem akurat z Awenta bardzo zadowolona.
                      AGATKA 16.04.07r
                      Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                      W końcu w komplecie
                      Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        My mamy Aventowski, ale odchodzimy już od niego. Tzn Synek umiał i chciał z niego pić, ale za nic w świecie nie mogłam go przekonać, żeby go przechylił, pił z niego ale jak był "karmiony" przez nas.
                        Więc przeszliśmy na bidon z rurką, tu może pić sam i nie przechylać kubeczka
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          #57
                          Zakupialm o taki i daje rade

                          Skomentuj


                            #58
                            butelka czy kubek niekapek?

                            witam. zamierzam przejsc z karmienia piersia na mieszanke (wiem ze zostane zlinczowana za to bo mleko mamy jest najlepsze pod sloncem). zastanawiam sie tylko czy Jula nie jest juz za duza na nauke picia z butelki. szczerze mowiac nie bardzo chciala mleka z butli wiec moze probowac kubkiem niekapkiem? tylko jak by to bylo w nocy? tez z kubka? prosze bardziej doswiadczone mamy o komentarz
                            Julia 19 października 2008 godz. 10.05 - Nasza Kulunia Kochana :*

                            http://s2.pierwszezabki.pl/009/009132980.png?4600



                            http://perlasta.blogerki.pl/

                            Skomentuj


                              #59
                              zapomnialam dodac ze ma 7 miesiecy
                              Julia 19 października 2008 godz. 10.05 - Nasza Kulunia Kochana :*

                              http://s2.pierwszezabki.pl/009/009132980.png?4600



                              http://perlasta.blogerki.pl/

                              Skomentuj


                                #60
                                Moj synek na poczatku nie chcial butli jak odstawialam go od cycuszka ale wszystko sie zmienilo gdy kupilam smoczek o wolnym przeplywie(normalnie przeznaczony dla dzieci pow.1 m-ca zycia,aventu a moj maly mial wtedy przeszlo 8 miesiecy).mozesz probowac tez z niekapkiem jesli dzidzia go woli ,co do nocnego karmienia...7 miesieczne dziecko juz go nie potrzebuje...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X