Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

tabletki błonnik a karmienie piersią

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    tabletki błonnik a karmienie piersią

    hej,
    po ciąży został mi problem z zatwardzeniem, nie skutkują w mojej diecie otręby pszenne, śliwki suszone i kasza dlatego kupiłam dziś tabletki z błonnika tylko że nie są one polecane przy karmieniu piersią. Czy któraś z Was ma może doświadczenie w tym temacie? Jaka była reakcja Waszych maluchów?
    Dzięki za wszelkie wieści
    Bóg nam nie daruje, Bóg dokopie nam,
    gdy ktoś z nas zepsuje to, co dał nam sam...
  •    
       

    #2
    Skoro nie sa zalecane to mysle ze bedziesz na tyle odpowiedzialna i ich nie bedziesz brala zwłaszcza bez konsultacji z lekarzem.
    A probowałas np siemienia ?

    Skomentuj


      #3
      nie, nie próbowałam. Pewnie w postaci herbatki się spożywa? Oczywiście skonsultuję się z lekarzem, jutro mamy szczepienie więc i dochodzi temat do rozmowy.
      Bóg nam nie daruje, Bóg dokopie nam,
      gdy ktoś z nas zepsuje to, co dał nam sam...

      Skomentuj


        #4
        Z tego ciezko zrobic "herbatke", raczej zawiesine. Najlepiej pogadaj z lekarzem.

        Skomentuj


          #5
          Miałam ten sam problem. Po ciąży do toalety chodziałam raz w tygodniu. To było coś strasznego. I wtedy od mojej mamy dostałam przepis na domowy chleb z ziarnami (siemie lniane, otręby, słonecznik, sezam, płatki owsiane). Tak mi ten chlebek posmakował, że odstawiłam białe pieczywo i jem go codziennie. Efekt jest rewelacyjny. Do toalety chodzę codziennie co mi się nie zadrzało nawet przed ciążą


          Skomentuj


            #6
            amie7 a podrzucisz ten przepis? Może i mi zasmakuje domowy chlebek? Będę wdzięczna!
            Bóg nam nie daruje, Bóg dokopie nam,
            gdy ktoś z nas zepsuje to, co dał nam sam...

            Skomentuj


              #7
              po wizycie u lekarza: jest pozwolenie na stosowanie błonnika w tabletkach, przed jedzeniem jedną i popijać b dużą ilością wody. Zobaczymy co z tego wyniknie...
              Bóg nam nie daruje, Bóg dokopie nam,
              gdy ktoś z nas zepsuje to, co dał nam sam...

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: tabletki błonnik a karmienie piersią

                Ja nie rozumiem. Masz napisane, że ten błonnik nie jest polecany przy karmieniu piersią, a Ty chcesz go mimo wszystko stosować? Dobrze się czujesz? Ja Cię odsyłam do portalu medycznego http://adamed.expert/ Może tam się doedukujesz.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: tabletki błonnik a karmienie piersią

                  Sympatycznie brzmią w ustach przyszłej mamy "zobaczymy co z tego wyjdzie"... ale to jest każdego indywidualna decyzja podjęta po przeanalizowaniu wszystkich plusów i minusów-oby...

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X