Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

spacerówka-parasolka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    spacerówka-parasolka

    Dziewczyny,
    poszukuję spacerówki-parasolki dla mojej córeczki,tanią i lekką,najchętniej Maclaren Volo.jestem z Warszawy.Może macie coś na sprzedaż.
  •    
       

    #2
    Spacerówka

    Hej Kobitki
    Mam do was pytanie muszę kupić spacerówkę dla 16 miesięcznego smyka tylko za bardzo nie wiem jaką. Chciała bym aby była typy parasolka (wiadomo mało miejsca zajmuje) lekka, duże i wygodne siedzisko aby mój mały brzdąc się mógł w niej zmieść jak będzie potrzeba w wieku 3 lat. no i wytrwała aby po pół roku mi się nie rozleciałaa i mogła by mieć ruchome rączki.. Ja myślałam o spacerówce Chicco Enjoy Spacerowy tylko trochę wysoka cena jak na 1,5 roku użytkowania, ale podoba mi się strasznie nawet juz patrzyłam używane.... A wy ja myślicie?? Jakie wy macie doświadczenie ze spacerówkami??

    Skomentuj


      #3
      Odp: Spacerówka

      ja chicco nie polecam
      moja straciła po około 1,5 roku kólko (wcześniej używałam jej z gondolą) stelaż dość mało wytrzymały powiginał się
      jedynie tapicerka OK nie sprała się nie wyblakła


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        #4
        Odp: Spacerówka

        Ale jaki model miałąś?? Bo moja bratowa ma właśnie chicco enoy i używa ją już z 3 lata i jest dobra amusze przyznać ze oni nie szanują rzeczy

        Skomentuj


          #5
          Odp: Spacerówka

          miałam taki jak w załączniku tylko inny kolor i ja jestem tych szanujących rzeczy; dla mnie to badziew po prostu
          mam teraz inny wózek i o niebo lepszy
          Attached Files


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            #6
            Odp: Spacerówka

            Popieram, wozki chicco te z nizszej polki cenowej to badziew na stelazu, ktory nie nadaje sie na polskie warunki chodnikowe.
            Ja polecam Peg perego SI. Dwa lata wzmozonego uzytkowania i nic sie nie dzieje, jest lekki i poreczny po zlozeniu, dodaja do niego pokrowiec na nozki i folie przeciwdeszczowa.
            Synek ma jeszcze sporo miejsca i jest mu wygodnie. Wozek rozklada sie na plasko.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Spacerówka

              Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
              miałam taki jak w załączniku tylko inny kolor i ja jestem tych szanujących rzeczy; dla mnie to badziew po prostu
              mam teraz inny wózek i o niebo lepszy
              Hmm no to moja bratowa ma właśnie taką spacerówkę i jestem nią zachwycona
              A jaki masz wózek??
              Ja też myślałam o x ladrer x go slr nie wiem czy trzy latek się zmieści

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Spacerówka

                Moim zdaniem wózek spacerowy powinien być nie tylko wygodny dla dziecka,ale przede wszystkim bezpieczny. Na te elementy powinnyśmy zwrócić uwagę podczas zakupu. warto poczytać te inne wątki,ponieważ tematy wózków już nie raz poruszane na forum.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Spacerówka

                  Z parasolek to bardzo mi się podoba ten x-lander http://www.pierwszyusmiech.com.pl/pr...-X-S-2012.html wydaje mi się dużo lepszy niż to co było w starszej kolekcji. W sumie jest lekki bo waży 7 kilo a można w nim wozić dziecko do 15 kilo Zważywszy na to ile jest x-landerów teraz to chyba raczej dobry wózek! W każdym razie rozważam!

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Spacerówka

                    Napisane przez florka Pokaż wiadomość
                    Z parasolek to bardzo mi się podoba ten x-lander http://www.pierwszyusmiech.com.pl/pr...-X-S-2012.html wydaje mi się dużo lepszy niż to co było w starszej kolekcji. W sumie jest lekki bo waży 7 kilo a można w nim wozić dziecko do 15 kilo Zważywszy na to ile jest x-landerów teraz to chyba raczej dobry wózek! W każdym razie rozważam!
                    Ja też polecam X-landera tylko model X-A Energy. X-S poprostu nie znam a X-A mam i jak narazie jest w jednym, nienagannym kawałku Zamawiałam go przez internet właśnie w Pierwszym Uśmiechu i poprostu powiem, że warto. Jakbyś miała pytania, pytaj - odpowiem
                    Last edited by alerka; 28-10-2012, 17:52.
                    Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym. ~ Charles Chaplin

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Spacerówka

                      bardzo polecam maclaren techno xt!! najpierw mialam pojedynczy, a teraz kiedy pojawilo sie drugie dziecko kupilam podwojny, super jest

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X