Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kupka dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    kupka dziecka

    Czesc Dziewczyny!
    Powiedzcie mi prosze ile mialy wasze dzieci jak zaczely robic twarde kupki?
    Moja Malgosia ma 2 i pol miesiaca i robi twarde kupki a ze karmie ja butelka martwie sie ze to przez mleko. To moja pierwsza dzidzia nie wiem jak to powinno wygladac. Chce tylko dodac ze ona nie meczy sie przy jej robieniu i nie placze!



  •    
       

    #2
    Moj skarbek zaczal robic twarde kupki jak przeszlismy na butelke.jesli maluch sie nie meczy to jest wszystko w normie bo po maminym mleku dzidzia robi rzadka "musztardowa" kupke a po modyfikowanym albo po wprowadzeniu stalych pokarmow kupa jest jak z plasteliny

    Skomentuj


      #3
      No to wszystko ok. Z wiekiem kupka sie zmienia i bardziej "zestala". Mozesz malej dawac wiecej pic - podobno to pomaga ale skoro sie nie meczy to wszystko ok.

      Skomentuj


        #4
        podawaj dzidziuni wode do picia, wode z glukoz lub erbatki najlepiej rumianek bo dziala rozluzniajaco. kiedy maluszek je mleko matki ma w melku i pozywienie i picie, kiedy jest na mleku modyfikowanym a nie podaje mu sie nic do picia kupka jest tward bo mało w niej wody.
        miałam tak z moim synkiem, a skubany nie chciał nic oprocz melka ale przyzwyczaiłam i kupki były i sa rzadkie.
        pozdrawiam
        "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












        Skomentuj


          #5
          no wlasnie ostatnio baaardzo goraco jest i jak wracamy ze spacerku daje jej wode przegotwana lub z glukoza i wczoraj miala juz taka pomieszana kupke a dzis juz rzadka ale myslalam ze moze rozwolnienie ma... no ale moze tak musi byc



          Skomentuj


            #6
            jeśli możesz dawaj samą wodę,bo najzdrowsza.jeśli pije dzidzia czystą wodę do nie dodawaj glukozy! (idzie w mase tłuszczową,a nie w mięśniową)po co? nauczy się później pić na słodko...
            kup sobie wodę GERBER,albo jakaś inną dla takich maluszków..
            Last edited by froch; 22-04-2009, 20:01.

            Skomentuj


              #7
              tzn.normalna wode jej daje a ta z glukoza to tylko jak dostaje w nocy czkawke i spac nie moze



              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                anetko dawaj jak uważasz,wkońcu to twoje maleństwo.ja mojej córce dawalam w dzień jak i w nocy wodę gerber(od pierwszych dni zycia)teraz ma 15m i nadal pije samą wode,a wszędzie trąbią że tylko woda tak naprawdę gasi pragnienie i jest najzdrowsza...robi się ciepło,więc maluszek bedzie chcial więcej picia
                dobra nie bede sie juz rozpisywac bo schodze z tematu....:P

                Skomentuj


                  #9
                  oczywiscie ze sama woda jest najlepsza! zgadzam sie w 100% procentach. Ja musiałam podawac z gluoza i z herbatkami poniewaz moj łobuz nie chciał pic samej wody wypluwał wszystko a miał bardzo zatwardzenie, teraz nie chce pic samej wody i watpie zebym szybko go to tego skłoniła. Wiec jesli dzidzia pije sama wode to przychylam sie do prosby powyzj nie dosypu jej niczego
                  jednak decyzja nalezy do Ciebie
                  pozdrawiam i gratuluje juz pierwszych sukcesow
                  "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                  Skomentuj


                    #10
                    no mi kolezanka doradzila zeby wode z glukoza dawac dzidzi. ale rzeczywiscie skoro sama pije to juz nie bede jej nic dosypywac.
                    a froch jesli chodzi o ta wode Gerbera to ja mieszkam w Anglii i nigdy nigdzie nie widzialam tu w sklepach zeby wode dla dzieci sprzedawali jeszcze zobacze ale baaardzo watpie!! co wtedy radzice?



                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Coz mi do glowy wbijano zeby glukoze tylko ew przy biegunce dawac a tak to nie bo i zabkow szkoda i dziecko sie nauczy do slodkiego a pijac slodkie szybciej znow czuje sie pragnienie.
                      Co do wody to nie musi byc Gerber czy Nestle. Niech to bedzie jakas taka "znana" woda mineralna o niskiej zawartości sodu, niegazowana, niskozmineralizowana.

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X